CURIA
rss
разпечатване разпечатване
График

Графикът се публикува за информация и подлежи на евентуални изменения.
Подреждане по : дата | юрисдикция | зала
Дата Дело Език на производството Зала
понеделник 20/03/2017
09:30
устни състезания
T-475/14
Конкуренция
Prysmian и Prysmian cavi e sistemi Комисия
Общ съд - Осми състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
понеделник 20/03/2017
14:30
устни състезания
C-194/16
Пространсво на свобода, сигурност и правосъдие
Bolagsupplysningen и Ilsjan
Съд - Голям състав
ET Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
понеделник 20/03/2017
14:30
устни състезания
T-6/16
Интелектуална собственост
Awg Allgemeine Warenvertriebs EUIPO - Takko (Southern Territory 23°48'25"S)
Общ съд - Шести състав
DE Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 21/03/2017
09:30
устни състезания
C-574/15
Scialdone
Съд - Голям състав
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 21/03/2017
09:30
Заключение
C-76/16
INGSTEEL и Metrostav
Съд - Втори състав
SK Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
вторник 21/03/2017
09:30
Заключение
C-190/16
Социална политика
Fries
Съд - Първи състав
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bobek
вторник 21/03/2017
09:30
устни състезания
T-564/10 RENV
Конкуренция
Quimitécnica.com и de Mello Комисия
Общ съд - Първи състав
PT Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 21/03/2017
09:30
устни състезания
T-449/14
Конкуренция
Nexans France и Nexans Комисия
Общ съд - Осми състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
Заключение
C-329/15
Държавни помощи
ENEA
Съд - Пети състав
PL Съдебна зала ІV - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
сряда 22/03/2017
09:30
съдебно решение
Съединени дела C-435/15
C-666/15
Митнически съюз
GROFA
X и GoPro Coöperatief
Съд - Девети състав
DE Съдебна зала ІІ - ниво 8
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
сряда 22/03/2017
09:30
съдебно решение
Съединени дела C-497/15
C-498/15
Транспорт
Euro-Team
Spirál-Gép
Съд -
HU Съдебна зала ІV - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bobek
сряда 22/03/2017
09:30
съдебно решение
C-665/15
Транспорт
Комисия Португалия
Съд - Девети състав
PT Съдебна зала ІІ - ниво 8
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bot
сряда 22/03/2017
09:30
съдебно решение
Съединени дела C-124/16
C-188/16
C-213/16
Пространсво на свобода, сигурност и правосъдие
Tranca
Opria
Reiter
Съд - Пети състав
DE Съдебна зала ІV - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bot
сряда 22/03/2017
09:30
устни състезания
C-248/16
Конкуренция
Austria Asphalt
Съд - Пети състав
DE Съдебна зала ІV - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
устни състезания
C-270/16
Социална политика
Ruiz Conejero
Съд - Трети състав
ES Съдебна зала ІІ - ниво 8
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
устни състезания
T-455/14
Конкуренция
Pirelli & C. Комисия
Общ съд - Осми състав
IT Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
съдебно решение
T-231/15
Haswani Съвет
Общ съд - Седми състав
FR Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
съдебно решение
T-336/15
Интелектуална собственост
Windrush Aka EUIPO - Dammers (The Specials)
Общ съд - Първи състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
устни състезания
T-326/16
Интелектуална собственост
Bundesverband Deutsche Tafel EUIPO - Tiertafel Deutschland (Tafel)
Общ съд - Шести състав
DE Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
съдебно решение
T-425/16
Интелектуална собственост
Hoffmann EUIPO (Genius)
Общ съд - Осми състав
DE Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
съдебно решение
T-430/16
Интелектуална собственост
Intercontinental Exchange Holdings EUIPO (BRENT INDEX)
Общ съд - Осми състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
устни състезания
T-519/16
Правилник за длъжностните лица
Piessevaux Съвет
Общ съд - Първи състав
FR Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 22/03/2017
09:30
устни състезания
T-578/16
Правилник за длъжностните лица
Gillet Комисия
Общ съд - Седми състав
FR Зала Fernando Pessoa
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 23/03/2017
09:30
Заключение
C-587/15
Свободно предоставяне на услуги
Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras
Съд - Първи състав
LT Съдебна зала ІV - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bobek
четвъртък 23/03/2017
09:30
устни състезания
Съединени дела C-593/15 P
C-594/15 P
Словакия Комисия
Съд - Четвърти състав
SK Съдебна зала ІV - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 23/03/2017
09:30
устни състезания
C-599/15 P
Румъния Комисия
Съд - Четвърти състав
RO Съдебна зала ІV - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 23/03/2017
09:30
Заключение
C-143/16
Принципи на общностното право
Abercrombie & Fitch Italia
Съд - Първи състав
IT Съдебна зала ІV - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bobek
четвъртък 23/03/2017
09:30
устни състезания
C-258/16
Транспорт
Finnair
Съд - Трети състав
FI Съдебна зала ІІ - ниво 8
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 23/03/2017
09:30
съдебно решение
T-239/15
Интелектуална собственост
Cryo-Save EUIPO - MedSkin Solutions Dr. Suwelack (Cryo-Save)
Общ съд - Шести състав
DE Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 23/03/2017
09:30
устни състезания
T-27/16
Селско стопанство
Обединеното кралство Комисия
Общ съд - Шести състав
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 23/03/2017
09:30
съдебно решение
T-216/16
Интелектуална собственост
Vignerons de la Méditerranée EUIPO - Bodegas Grupo Yllera (LE VAL FRANCE)
Общ съд - Пети състав
FR Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
петък 24/03/2017
09:30
съдебно решение
T-117/15
Селско стопанство
Естония Комисия
Общ съд - Първи разширен състав
ET Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF

.