CURIA
rss
napredno pretraživanje
Ispišite Ispišite
Kalendar

Kalendar ima informativni karakter te je objavljen uz zadržavanje mogućnosti izmjena. Kalendar ne obvezuje instituciju.
Razvrstavanje po : datum | sud | dvorana
Datum Predmet Jezik postupka Dvorana
Ponedjeljak 20.3.2017
9.30
Rasprava
T-475/14
Tržišno natjecanje
Prysmian i Prysmian cavi e sistemi Komisija
Opći sud - osmo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Ponedjeljak 20.3.2017
14.30
Rasprava
C-194/16
Područje slobode, sigurnosti i pravde
Bolagsupplysningen i Ilsjan
Sud - veliko vijeće
ET Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Ponedjeljak 20.3.2017
14.30
Rasprava
T-6/16
Intelektualno vlasništvo
Awg Allgemeine Warenvertriebs EUIPO - Takko (Southern Territory 23°48'25"S)
Opći sud - šesto vijeće
DE Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 21.3.2017
9.30
Rasprava
C-574/15
Scialdone
Sud - veliko vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 21.3.2017
9.30
Mišljenje
C-76/16
INGSTEEL i Metrostav
Sud - drugo vijeće
SK Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Utorak 21.3.2017
9.30
Mišljenje
C-190/16
Socijalna politika
Fries
Sud - prvo vijeće
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Utorak 21.3.2017
9.30
Rasprava
T-564/10 RENV
Tržišno natjecanje
Quimitécnica.com i de Mello Komisija
Opći sud - prvo vijeće
PT Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 21.3.2017
9.30
Rasprava
T-449/14
Tržišno natjecanje
Nexans France i Nexans Komisija
Opći sud - osmo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Mišljenje
C-329/15
Državne potpore
ENEA
Sud - peto vijeće
PL Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Saugmandsgaard Øe
Srijeda 22.3.2017
9.30
Presuda
Spojeni predmeti C-435/15
C-666/15
Carinska unija
GROFA
X i GoPro Coöperatief
Sud - deveto vijeće
DE Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Srijeda 22.3.2017
9.30
Presuda
Spojeni predmeti C-497/15
C-498/15
Promet
Euro-Team
Spirál-Gép
Sud -
HU Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Srijeda 22.3.2017
9.30
Presuda
C-665/15
Promet
Komisija
Sud - deveto vijeće
PT Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bot
Srijeda 22.3.2017
9.30
Presuda
Spojeni predmeti C-124/16
C-188/16
C-213/16
Područje slobode, sigurnosti i pravde
Tranca
Opria
Reiter
Sud - peto vijeće
DE Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bot
Srijeda 22.3.2017
9.30
Rasprava
C-248/16
Tržišno natjecanje
Austria Asphalt
Sud - peto vijeće
DE Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Rasprava
C-270/16
Socijalna politika
Ruiz Conejero
Sud - treće vijeće
ES Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Rasprava
T-455/14
Tržišno natjecanje
Pirelli & C. Komisija
Opći sud - osmo vijeće
IT Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Presuda
T-231/15
Haswani Vijeće
Opći sud - sedmo vijeće
FR Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Presuda
T-336/15
Intelektualno vlasništvo
Windrush Aka EUIPO - Dammers (The Specials)
Opći sud - prvo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Rasprava
T-326/16
Intelektualno vlasništvo
Bundesverband Deutsche Tafel EUIPO - Tiertafel Deutschland (Tafel)
Opći sud - šesto vijeće
DE Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Presuda
T-425/16
Intelektualno vlasništvo
Hoffmann EUIPO (Genius)
Opći sud - osmo vijeće
DE Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Presuda
T-430/16
Intelektualno vlasništvo
Intercontinental Exchange Holdings EUIPO (BRENT INDEX)
Opći sud - osmo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Rasprava
T-519/16
Pravilnik o službenicima
Piessevaux Vijeće
Opći sud - prvo vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 22.3.2017
9.30
Rasprava
T-578/16
Pravilnik o službenicima
Gillet Komisija
Opći sud - sedmo vijeće
FR Dvorana Fernando Pessoa
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 23.3.2017
9.30
Mišljenje
C-587/15
Sloboda pružanja usluga
Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras
Sud - prvo vijeće
LT Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Četvrtak 23.3.2017
9.30
Rasprava
Spojeni predmeti C-593/15 P
C-594/15 P
Slovačka Komisija
Sud - četvrto vijeće
SK Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 23.3.2017
9.30
Rasprava
C-599/15 P
Rumunjska Komisija
Sud - četvrto vijeće
RO Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 23.3.2017
9.30
Mišljenje
C-143/16
Načela prava Zajednice
Abercrombie & Fitch Italia
Sud - prvo vijeće
IT Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Četvrtak 23.3.2017
9.30
Rasprava
C-258/16
Promet
Finnair
Sud - treće vijeće
FI Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 23.3.2017
9.30
Presuda
T-239/15
Intelektualno vlasništvo
Cryo-Save EUIPO - MedSkin Solutions Dr. Suwelack (Cryo-Save)
Opći sud - šesto vijeće
DE Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 23.3.2017
9.30
Rasprava
T-27/16
Poljoprivreda i ribarstvo
Ujedinjena Kraljevina Komisija
Opći sud - šesto vijeće
EN Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 23.3.2017
9.30
Presuda
T-216/16
Intelektualno vlasništvo
Vignerons de la Méditerranée EUIPO - Bodegas Grupo Yllera (LE VAL FRANCE)
Opći sud - peto vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Petak 24.3.2017
9.30
Presuda
T-117/15
Poljoprivreda i ribarstvo
Estonija Komisija
Opći sud - prvo prošireno vijeće
ET Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF

.