CURIA
rss
napredno pretraživanje
Ispišite Ispišite
Kalendar

Kalendar ima informativni karakter te je objavljen uz zadržavanje mogućnosti izmjena. Kalendar ne obvezuje instituciju.
Razvrstavanje po : datum | sud | dvorana
Datum Predmet Jezik postupka Dvorana
Utorak 28.3.2017
9.30
Presuda
C-72/15
Zajednička vanjska i sigurnosna politika
Rosneft
Sud - veliko vijeće
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wathelet
Utorak 28.3.2017
9.30
Rasprava
C-490/16
Područje slobode, sigurnosti i pravde
A.S.
Sud - veliko vijeće
SL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 28.3.2017
9.30
Rasprava
C-646/16
Područje slobode, sigurnosti i pravde
Jafari
Sud - veliko vijeće
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 28.3.2017
9.30
Rasprava
T-419/14
Tržišno natjecanje
The Goldman Sachs Group Komisija
Opći sud - osmo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 28.3.2017
9.30
Presuda
T-681/14
El-Qaddafi Vijeće
Opći sud - treće vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 28.3.2017
9.30
Presuda
T-210/15
Deutsche Telekom Komisija
Opći sud - šesto vijeće
DE Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 28.3.2017
9.30
Presuda
T-538/15
Intelektualno vlasništvo
Regent University EUIPO - Regent's College (REGENT UNIVERSITY)
Opći sud - treće vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 28.3.2017
9.30
Rasprava
T-695/15
Intelektualno vlasništvo
BMB EUIPO - Ferrero (Bonbonnières, conteneurs)
Opći sud - prvo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 28.3.2017
9.30
Presuda
T-733/15
Institucionalno pravo
Komisija
Opći sud - treće vijeće
PT Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Presuda
C-652/15
Vanjski odnosi
Tekdemir
Sud - prvo vijeće
DE Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Mengozzi
Srijeda 29.3.2017
9.30
Mišljenje
C-93/16
Intelektualno vlasništvo
Ornua
Sud - drugo vijeće
ES Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Srijeda 29.3.2017
9.30
Mišljenje
C-126/16
Socijalna politika
Federatie Nederlandse Vakvereniging i drugi
Sud - treće vijeće
NL Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Mengozzi
Srijeda 29.3.2017
9.30
Rasprava
C-214/16
Socijalna politika
King
Sud - peto vijeće
EN Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Rasprava
Spojeni predmeti C-215/16
C-216/16
C-220/16
C-221/16
Elecdey Carcelen
Energías Eólicas de Cuenca
Iberenova Promociones
Iberdrola Renovables
Sud - prvo vijeće
ES Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Rasprava
C-265/16
Intelektualno vlasništvo
VCAST
Sud - treće vijeće
IT Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Rasprava
C-268/16 P
Poljoprivreda i ribarstvo
Binca Seafoods Komisija
Sud - četvrto vijeće
DE Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Presuda
T-387/15
Intelektualno vlasništvo
J & Joy EUIPO - Joy-Sportswear (J AND JOY)
Opći sud - prvo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Presuda
T-388/15
Intelektualno vlasništvo
J & Joy EUIPO - Joy-Sportswear (JN-JOY)
Opći sud - prvo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Presuda
T-389/15
Intelektualno vlasništvo
J & Joy EUIPO - Joy-Sportswear (J&JOY)
Opći sud - prvo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Presuda
T-501/15
Poljoprivreda i ribarstvo
Nizozemska Komisija
Opći sud - prvo vijeće
NL Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Rasprava
T-623/15
Intelektualno vlasništvo
Lidl Stiftung EUIPO (JEDE FLASCHE ZÄHLT!)
Opći sud - prvo vijeće
DE Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
9.30
Presuda
T-638/15
Intelektualno vlasništvo
Alcohol Countermeasure Systems (International) EUIPO - Lion Laboratories (ALCOLOCK)
Opći sud - prvo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.3.2017
11.00
Rasprava
C-501/15 P
Intelektualno vlasništvo
EUIPO Cactus
Sud - četvrto vijeće
EN Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-591/14
Državne potpore
Komisija Belgija
Sud - četvrto vijeće
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Mengozzi
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-320/15
Komisija Grčka
Sud -
EL Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-560/15
Industrijska politika
Europa Way i Persidera
Sud - četvrto vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-661/15
Carinska unija
X
Sud - peto vijeće
NL Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Saugmandsgaard Øe
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Rasprava
C-39/16
Usklađivanje zakonodavstava
Argenta Spaarbank
Sud - peto vijeće
NL Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-46/16
Carinska unija
LS Customs Service
Sud - peto vijeće
LV Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-73/16
Usklađivanje zakonodavstava
Puškár
Sud - drugo vijeće
SK Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-111/16
Fidenato i drugi
Sud - treće vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-112/16
Industrijska politika
Persidera
Sud - četvrto vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
C-146/16
Verband Sozialer Wettbewerb
Sud -
DE Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Saugmandsgaard Øe
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
Spojeni predmeti C-196/16
C-197/16
Comune di Corridonia
Bartolini i drugi
Sud - prvo vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Rasprava
C-230/16
Tržišno natjecanje
Coty Germany
Sud - prvo vijeće
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
C-315/16
Poljoprivreda i ribarstvo
Lingurár
Sud -
HU Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
C-335/16
VG Čistoća
Sud - šesto vijeće
HR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Rasprava
T-450/14
Tržišno natjecanje
Sumitomo Electric Industries i J-Power Systems Komisija
Opći sud - osmo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
T-112/15
Poljoprivreda i ribarstvo
Grčka Komisija
Opći sud - osmo vijeće
EL Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Rasprava
T-251/15
Espírito Santo Financial (Portugal) BCE
Opći sud - šesto vijeće
EN Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
T-209/16
Intelektualno vlasništvo
Apax Partners UK EUIPO - Apax Partners Midmarket (APAX PARTNERS)
Opći sud - deveto vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
11.00
Rasprava
Spojeni predmeti C-688/15
C-109/16
Sloboda pružanja usluga
Anisimovienė i drugi
Indėlių ir investicijų draudimas
Sud - peto vijeće
LT Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Petak 31.3.2017
9.30
Rasprava
T-448/14
Tržišno natjecanje
Hitachi Metals Komisija
Opći sud - osmo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Petak 31.3.2017
9.30
Rasprava
Spojeni predmeti T-748/15
T-13/16
Intelektualno vlasništvo
Gauff EUIPO - H.P. Gauff Ingenieure (Gauff)
Gauff EUIPO - H.P. Gauff Ingenieure (GAUFF)
Opći sud - četvrto vijeće
DE Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF

.