CURIA
rss
napredno pretraživanje
Ispišite Ispišite
Kalendar

Kalendar ima informativni karakter te je objavljen uz zadržavanje mogućnosti izmjena. Kalendar ne obvezuje instituciju.
Razvrstavanje po : datum | sud | dvorana
Datum Predmet Jezik postupka Dvorana
Ponedjeljak 03.4.2017
9.30
Rasprava
T-216/15
Dôvera zdravotná poistʼovňa / Komisija
Opći sud - drugo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Ponedjeljak 03.4.2017
9.30
Rasprava
T-619/15
Badica i Kardiam / Vijeće
Opći sud - deveto vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Ponedjeljak 03.4.2017
9.30
Presuda
T-28/16
Njemačka / Komisija
Opći sud - drugo vijeće
DE Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Ponedjeljak 03.4.2017
9.30
Presuda
T-215/16
Cop / EUIPO - Conexa (AMPHIBIAN)
Opći sud - drugo vijeće
DE Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Ponedjeljak 03.4.2017
14.30
Rasprava
T-393/15
Università del Salento / Komisija
Opći sud - šesto vijeće
IT Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 04.4.2017
9.30
Presuda
C-337/15 P
Médiateur / Staelen
Sud - veliko vijeće
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wahl
Utorak 04.4.2017
9.30
Rasprava
C-521/15
Španjolska / Vijeće
Sud - veliko vijeće
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 04.4.2017
9.30
Presuda
C-544/15
Fahimian
Sud - veliko vijeće
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Utorak 04.4.2017
9.30
Mišljenje
C-612/15
Kolev i drugi
Sud - veliko vijeće
BG Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bot
Utorak 04.4.2017
9.30
Rasprava
T-574/14
EAEPC / Komisija
Opći sud - četvrto vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Utorak 04.4.2017
9.30
Rasprava
T-510/16
Dessi / Europska investicijska banka
Opći sud - drugo vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
C-598/14 P
EUIPO / Szajner
Sud - drugo vijeće
FR Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
Spojeni predmeti C-217/15
C-350/15
Orsi
Baldetti
Sud - četvrto vijeće
IT Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
C-298/15
Borta
Sud - peto vijeće
LT Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Sharpston
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
C-350/15
Baldetti
Sud - četvrto vijeće
IT
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
Spojeni predmeti C-376/15 P
C-377/15 P
Changshu City Standard Parts Factory i Ningbo Jinding Fastener / Vijeće
Sud - četvrto vijeće
EN Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Mengozzi
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
C-377/15 P
Changshu City Standard Parts Factory i Ningbo Jinding Fastener / Vijeće
Sud - četvrto vijeće
EN
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Mengozzi
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
C-391/15
Marina del Mediterráneo i drugi
Sud - četvrto vijeće
ES Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
C-488/15
Komisija / Bugarska
Sud - treće vijeće
BG Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Srijeda 05.4.2017
9.30
Mišljenje
C-616/15
Komisija / Njemačka
Sud - četvrto vijeće
DE Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wathelet
Srijeda 05.4.2017
9.30
Mišljenje
C-49/16
Unibet International
Sud - prvo vijeće
HU Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Srijeda 05.4.2017
9.30
Rasprava
C-178/16
Impresa di Costruzioni Ing. E. Mantovani i Guerrato
Sud - četvrto vijeće
IT Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Mišljenje
C-245/16
Nerea
Sud - treće vijeće
IT Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Srijeda 05.4.2017
9.30
Rasprava
C-306/16
Maio Marques da Rosa
Sud - drugo vijeće
PT Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Rasprava
C-334/16
Núñez Torreiro
Sud - šesto vijeće
ES Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
T-422/13
CPME i drugi / Vijeće
Opći sud - prvo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
T-361/14
HB i drugi / Komisija
Opći sud - prvo vijeće
DE Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Rasprava
T-138/15
Aanbestedingskalender i drugi / Komisija
Opći sud - sedmo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
T-344/15
Francuska / Komisija
Opći sud - treće prošireno vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
T-367/15
Renfe-Operadora / EUIPO (AVE)
Opći sud - treće vijeće
ES Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
T-621/15
Tractel Greifzug / EUIPO - Shenxi Machinery (Forme d'un treuil à commande motorisée)
Opći sud - treće vijeće
DE Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 05.4.2017
9.30
Presuda
T-291/16
Anta (China) / EUIPO (Représentation de deux lignes formant un angle aigu)
Opći sud - treće vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-331/15 P
Francuska / Schlyter
Sud - četvrto vijeće
EN Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wathelet
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
C-336/15
Unionen
Sud -
SV Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Tanchev
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-531/15
Otero Ramos
Sud - peto vijeće
ES Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Sharpston
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
C-638/15
Eko-Tabak
Sud - šesto vijeće
CS Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wahl
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
C-668/15
Jyske Finans
Sud - prvo vijeće
DA Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wahl
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-671/15
APVE i drugi
Sud - veliko vijeće
FR Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wahl
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
C-58/16
Komisija / Njemačka
Sud - osmo vijeće
DE Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Tanchev
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-65/16
Istanbul Lojistik
Sud - drugo vijeće
HU Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Saugmandsgaard Øe
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-132/16
Iberdrola Inmobiliaria Real Estate Investments
Sud - prvo vijeće
BG Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-133/16
Ferenschild
Sud - peto vijeće
FR Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
C-153/16
Komisija / Slovenija
Sud - sedmo vijeće
SL Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Rasprava
C-163/16
Louboutin i Christian Louboutin
Sud - deveto vijeće
NL Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-175/16
Hälvä i drugi
Sud - četvrto vijeće
FI Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wathelet
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-177/16
Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūra - Latvijas Autoru apvienība
Sud - drugo vijeće
LV Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wahl
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Mišljenje
C-348/16
Sacko
Sud - drugo vijeće
IT Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-219/14
Regione autonoma della Sardegna / Komisija
Opći sud - osmo vijeće
IT Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-220/14
Saremar / Komisija
Opći sud - osmo vijeće
IT Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-35/15
Alkarim for Trade and Industry / Vijeće
Opći sud - peto vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Rasprava
T-245/15
Klymenko / Vijeće
Opći sud - šesto vijeće
EN Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-594/15
Metabolic Balance Holding / EUIPO (Metabolic Balance)
Opći sud - šesto vijeće
DE Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-39/16
Nanu-Nana Joachim Hoepp / EUIPO - Fink (NANA FINK)
Opći sud - peto vijeće
DE Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-49/16
Azanta / EUIPO - Novartis (NIMORAL)
Opći sud - šesto vijeće
EN Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-178/16
Policolor / EUIPO - CWS-Lackfabrik Conrad W. Schmidt (Policolor)
Opći sud - peto vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-219/16
Aldi / EUIPO (ViSAGE)
Opći sud - peto vijeće
DE Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-238/16
Entreprise commune Clean Sky 2 / Scouring Environment
Opći sud - deveto vijeće
EN Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
9.30
Presuda
T-348/16
Aristoteleio Panepistimio Thessalonikis / ERCEA
Opći sud - osmo vijeće
EL Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
11.00
Rasprava
C-295/16
Europamur Alimentación
Sud - peto vijeće
ES Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 06.4.2017
14.30
Rasprava
C-322/16
Global Starnet
Sud - prvo vijeće
IT Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF

.