CURIA
rss
napredno pretraživanje
Ispišite Ispišite
Kalendar

Kalendar ima informativni karakter te je objavljen uz zadržavanje mogućnosti izmjena. Kalendar ne obvezuje instituciju.
Razvrstavanje po : datum | sud | dvorana
Datum Predmet Jezik postupka Dvorana
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-591/14
Državne potpore
Komisija / Belgija
Sud - četvrto vijeće
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Mengozzi
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-320/15
Komisija / Grčka
Sud -
EL Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-560/15
Industrijska politika
Europa Way i Persidera
Sud - četvrto vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-661/15
Carinska unija
X
Sud - peto vijeće
NL Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Saugmandsgaard Øe
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Rasprava
C-39/16
Usklađivanje zakonodavstava
Argenta Spaarbank
Sud - peto vijeće
NL Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-46/16
Carinska unija
LS Customs Service
Sud - peto vijeće
LV Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-73/16
Usklađivanje zakonodavstava
Puškár
Sud - drugo vijeće
SK Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-111/16
Fidenato i drugi
Sud - treće vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Bobek
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
C-112/16
Industrijska politika
Persidera
Sud - četvrto vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
C-146/16
Verband Sozialer Wettbewerb
Sud -
DE Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Saugmandsgaard Øe
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Mišljenje
Spojeni predmeti C-196/16
C-197/16
Comune di Corridonia
Bartolini i drugi
Sud - prvo vijeće
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Rasprava
C-230/16
Tržišno natjecanje
Coty Germany
Sud - prvo vijeće
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
C-315/16
Poljoprivreda i ribarstvo
Lingurár
Sud -
HU Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
C-335/16
VG Čistoća
Sud - šesto vijeće
HR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Rasprava
T-450/14
Tržišno natjecanje
Sumitomo Electric Industries i J-Power Systems / Komisija
Opći sud - osmo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
T-112/15
Poljoprivreda i ribarstvo
Grčka / Komisija
Opći sud - osmo vijeće
EL Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Rasprava
T-251/15
Espírito Santo Financial (Portugal) / BCE
Opći sud - šesto vijeće
EN Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
9.30
Presuda
T-209/16
Intelektualno vlasništvo
Apax Partners UK / EUIPO - Apax Partners Midmarket (APAX PARTNERS)
Opći sud - deveto vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 30.3.2017
11.00
Rasprava
Spojeni predmeti C-688/15
C-109/16
Sloboda pružanja usluga
Anisimovienė i drugi
Indėlių ir investicijų draudimas
Sud - peto vijeće
LT Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF

.