CURIA
rss
rozšírené vyhľadávanie
vytlačiť vytlačiť
Kalendár

Kalendár je informatívny a je uverejnený s výhradou zmien.
Delenie na základe : dátum | súd | miestnost
Dátum Vec Jazyk konania Miestnost
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
C-158/14
Spoločná zahraničná a bezpečnostná politika
A a i.
Súdny dvor - Veľká komora
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
C-157/15
Sociálna politika
G4S Secure Solutions
Súdny dvor - Veľká komora
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
C-162/15 P
Hospodárska súťaž
Evonik Degussa / Komisia
Súdny dvor - Veľká komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
C-188/15
Sociálna politika
Bougnaoui a ADDH
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
utorok 14/03/2017
09:30
Prednes
C-201/16
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Shiri
Súdny dvor - Veľká komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
T-741/14
Duševné vlastníctvo
Hersill / EUIPO - KCI Licensing (VACUP)
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
T-132/15
Duševné vlastníctvo
IR / EUIPO - Pirelli Tyre (popchrono)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
T-276/15
Duševné vlastníctvo
Edison / EUIPO - Eolus Vind (e)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/03/2017
09:30
Prednes
T-327/15
Poľnohospodárstvo a rybolov
Grécko / Komisia
Všeobecný súd - Prvá komora
EL Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
T-346/15
Bank Tejarat / Rada
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
T-174/16
Duševné vlastníctvo
Wessel-Werk / EUIPO - Wolf PVG (Semelles de suceur d’aspirateur)
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/03/2017
09:30
Rozsudok
T-175/16
Duševné vlastníctvo
Wessel-Werk / EUIPO - Wolf PVG (Semelles de suceur d’aspirateur)
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/03/2017
09:00
Prednes
C-61/16 P
Obchodná politika
European Bicycle / Giant (China) - Conseil
Súdny dvor - Štvrtá komora
EN Pojednávacia miestnosť I – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-323/15 P
Polynt / ECHA
Súdny dvor - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Mengozzi
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-324/15 P
Hitachi Chemical Europe a Polynt / ECHA
Súdny dvor - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Mengozzi
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-414/15 P
Štátna pomoc
Stichting Woonlinie a i. / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-415/15 P
Štátna pomoc
Stichting Woonpunt a i. / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-528/15
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Al Chodor
Súdny dvor - Druhá komora
CS Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-536/15
Priemyselná politika
Tele2 (Netherlands) a i.
Súdny dvor - Druhá komora
NL Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bot
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-563/15
Komisia / Španielsko
Súdny dvor -
ES Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bot
streda 15/03/2017
09:30
Prednes
Spojené veci C-663/15
C-664/15
Umweltverband WWF Österreich
Protect Natur-, Arten- und Landschaftschutz Umweltorganisation
Súdny dvor - Druhá komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-3/16
Zásady práva Spoločenstva
Aquino
Súdny dvor - Prvá komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
streda 15/03/2017
09:30
Návrhy
C-206/16
Voľný pohyb osôb
Marco Tronchetti Provera a i.
Súdny dvor - Tretia komora
IT Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Wahl
streda 15/03/2017
09:30
Prednes
C-223/16
Casertana Costruzioni
Súdny dvor - Prvá komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
C-253/16
Doprava
Flibtravel International a Leonard Travel International
Súdny dvor - Tretia komora
FR Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Wahl
streda 15/03/2017
09:30
Prednes
C-262/16
Dane
Shields & Sons Partnership
Súdny dvor - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/03/2017
09:30
Prednes
T-200/16
Gfi PSF / Komisia
Všeobecný súd - Prvá komora
FR Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/03/2017
09:30
Rozsudok
T-455/16 P
Služobný poriadok úradníkov
Fernández González / Komisia
Všeobecný súd - Odvolací senát
FR Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/03/2017
10:30
Prednes
C-290/16
Doprava
Air Berlin
Súdny dvor - Štvrtá komora
DE Pojednávacia miestnosť I – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/03/2017
09:30
Návrhy
C-98/15
Sociálna politika
Espadas Recio
Súdny dvor - Piata komora
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
štvrtok 16/03/2017
09:30
Rozsudok
C-493/15
Dane
Identi
Súdny dvor - Siedma komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
štvrtok 16/03/2017
09:30
Rozsudok
C-47/16
Colná únia
Veloserviss
Súdny dvor - Šiesta komora
LV Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Mengozzi
štvrtok 16/03/2017
09:30
Rozsudok
C-138/16
Duševné vlastníctvo
AKM
Súdny dvor - Ôsma komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Wathelet
štvrtok 16/03/2017
09:30
Rozsudok
C-211/16
Dane
Bimotor
Súdny dvor - Siedma komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
štvrtok 16/03/2017
09:30
Prednes
C-226/16
Energia
Eni a i.
Súdny dvor - Piata komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/03/2017
09:30
Prednes
C-225/16
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Ouhrami
Súdny dvor - Druhá komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/03/2017
09:30
Prednes
T-445/14
Hospodárska súťaž
ABB / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/03/2017
09:30
Rozsudok
T-473/15
Duševné vlastníctvo
Capella / EUIPO - Abus (APUS)
Všeobecný súd - Druhá komora
DE Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/03/2017
09:30
Rozsudok
T-495/15
Duševné vlastníctvo
Sociedad agraria de transformación n° 9982 Montecitrus / EUIPO - Spanish Oranges (MOUNTAIN CITRUS SPAIN)
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/03/2017
09:30
Prednes
T-150/16
Duševné vlastníctvo
Ecolab USA / EUIPO (ECOLAB)
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/03/2017
14:30
Prednes
C-156/16
Obchodná politika
Tigers
Súdny dvor - Ôsma komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF

.