CURIA
rss
rozšírené vyhľadávanie
vytlačiť vytlačiť
Kalendár

Kalendár je informatívny a je uverejnený s výhradou zmien.
Delenie na základe : dátum | súd | miestnost
Dátum Vec Jazyk konania Miestnost
pondelok 06/03/2017
14:30
Prednes
C-106/16
Voľný pohyb osôb
POLBUD - WYKONAWSTWO
Súdny dvor - Veľká komora
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 06/03/2017
14:30
Prednes
T-287/15
Duševné vlastníctvo
Tayto Group / EUIPO - MIP Metro (real)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/03/2017
09:30
Rozsudok
C-390/15
Dane
RPO
Súdny dvor - Veľká komora
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
utorok 07/03/2017
09:30
Návrhy
C-589/15 P
Inštitucionálne právo
Anagnostakis / Komisia
Súdny dvor - Veľká komora
EL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Mengozzi
utorok 07/03/2017
09:30
Návrhy
C-621/15
W a i.
Súdny dvor - Druhá komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
utorok 07/03/2017
09:30
Prednes
Spojené veci C-52/16
C-113/16
Voľný pohyb kapitálu
SEGRO
Horváth
Súdny dvor - Veľká komora
HU Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/03/2017
09:30
Rozsudok
C-638/16 PPU
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
X a X
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Mengozzi
utorok 07/03/2017
09:30
Rozsudok
T-194/13
Hospodárska súťaž
United Parcel Service / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/03/2017
09:30
Rozsudok
T-436/14
Neka Novin / Rada
Všeobecný súd - Prvá komora
FR Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/03/2017
09:30
Rozsudok
T-622/14
Duševné vlastníctvo
Lauritzen Holding / EUIPO - DK Company (IWEAR)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/03/2017
09:30
Prednes
T-57/16
Duševné vlastníctvo
Chanel / EUIPO - Li Jing Zhou a Golden Rose 999 (Représentation d'un ornement)
Všeobecný súd - Štvrtá komora
ES Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/03/2017
09:30
Prednes
T-114/16
Duševné vlastníctvo
Delfin Wellness / EUIPO - Laher (Cabine infrarouges a de sauna)
Všeobecný súd - Druhá komora
DE Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/03/2017
11:00
Prednes
T-111/16
Duševné vlastníctvo
Prada / EUIPO - The Rich Prada International (THE RICH PRADA)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/03/2017
09:00
Rozsudok
C-660/15 P
Štátna pomoc
Viasat Broadcasting UK / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Wahl
streda 08/03/2017
09:00
Rozsudok
C-14/16
Aproximácia právnych predpisov
Euro Park Service
Súdny dvor - Prvá komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Wathelet
streda 08/03/2017
09:00
Prednes
Spojené veci C-196/16
C-197/16
Comune di Corridonia
Bartolini a i.
Súdny dvor - Prvá komora
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/03/2017
09:30
Rozsudok
C-321/15
ArcelorMittal Rodange a Schifflange
Súdny dvor - Piata komora
FR Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
streda 08/03/2017
09:30
Rozsudok
C-448/15
Aproximácia právnych predpisov
Wereldhave Belgium a i.
Súdny dvor - Piata komora
NL Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
streda 08/03/2017
09:30
Návrhy
C-569/15
Sociálne zabezpečenie migrujúcich pracovníkov
X
Súdny dvor - Tretia komora
NL Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
streda 08/03/2017
09:30
Návrhy
C-570/15
Sociálne zabezpečenie migrujúcich pracovníkov
X
Súdny dvor - Tretia komora
NL Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
streda 08/03/2017
09:30
Prednes
C-217/16
Zásady práva Spoločenstva
Dimos Zagoriou
Súdny dvor - Tretia komora
EL Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/03/2017
09:30
Prednes
T-374/15
Duševné vlastníctvo
VM Vermögens-Management / EUIPO - DAT Vermögensmanagement (Vermögensmanufaktur)
Všeobecný súd - Šiesta komora
DE Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/03/2017
09:30
Rozsudok
T-504/15
Duševné vlastníctvo
Rafhaelo Gutti / EUIPO - Transformados del Sur (CAMISERIA LA ESPAÑOLA)
Všeobecný súd - Prvá komora
ES Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/03/2017
09:30
Rozsudok
T-23/16
Duševné vlastníctvo
Biernacka-Hoba / EUIPO - Formata Bogusław Hoba (Formata)
Všeobecný súd - Prvá komora
PL Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/03/2017
09:30
Prednes
T-562/16
Služobný poriadok úradníkov
Hanschmann / Europol
Všeobecný súd - Tretia komora
NL Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/03/2017
11:00
Prednes
T-563/16
Služobný poriadok úradníkov
Knöll / Europol
Všeobecný súd - Tretia komora
NL Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-141/15
Poľnohospodárstvo a rybolov
Doux
Súdny dvor - Štvrtá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-173/15
Colná únia
GE Healthcare
Súdny dvor - Piata komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Mengozzi
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-342/15
Slobodné poskytovanie služieb
Piringer
Súdny dvor - Piata komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-398/15
Aproximácia právnych predpisov
Manni
Súdny dvor - Druhá komora
IT Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bot
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-406/15
Sociálna politika
Milkova
Súdny dvor - Druhá komora
BG Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-484/15
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Zulfikarpašić
Súdny dvor - Druhá komora
HR Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bot
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-551/15
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Pula Parking
Súdny dvor - Druhá komora
HR Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-573/15
Dane
Oxycure Belgium
Súdny dvor - Šiesta komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Mengozzi
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-615/15 P
Hospodárska súťaž
Samsung SDI a Samsung SDI (Malaysia) / Komisia
Súdny dvor - Ôsma komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 09/03/2017
09:30
Návrhy
C-685/15
Slobodné poskytovanie služieb
Online Games a i.
Súdny dvor - Druhá komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
štvrtok 09/03/2017
09:30
Návrhy
C-80/16
ArcelorMittal Atlantique a Lorraine
Súdny dvor - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Wahl
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-100/16 P
Štátna pomoc
Ellinikos Chrysos / Komisia
Súdny dvor -
EN Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Wathelet
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
C-105/16 P
Poľnohospodárstvo a rybolov
Poľsko / Komisia
Súdny dvor - Ôsma komora
PL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 09/03/2017
09:30
Prednes
C-127/16 P
Štátna pomoc
SNCF Mobilités / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
09:30
Prednes
C-147/16
Karel de Grote – Hogeschool Katholieke Hogeschool Antwerpen
Súdny dvor - Piata komora
NL Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
09:30
Prednes
T-143/15
Poľnohospodárstvo a rybolov
Španielsko / Komisia
Všeobecný súd - Šiesta komora
ES Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
09:30
Prednes
T-541/15
Duševné vlastníctvo
Industrie Aeronautiche Reggiane / EUIPO - Audi (NSU)
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
09:30
Prednes
T-90/16
Duševné vlastníctvo
Murphy / EUIPO - Nike Innovate (Instruments, appareils a dispositifs de mesure)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
T-104/16
Duševné vlastníctvo
Puma / EUIPO (FOREVER FASTER)
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
T-308/16
Duševné vlastníctvo
Marsh / EUIPO (ClaimsExcellence)
Všeobecný súd - Ôsma komora
DE Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
09:30
Rozsudok
T-400/16
Duševné vlastníctvo
Maximum Play / EUIPO (MAXPLAY)
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
11:00
Prednes
C-189/16
Sociálna politika
Zaniewicz-Dybeck
Súdny dvor - Piata komora
SV Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
11:00
Prednes
C-204/16 P
Obchodná politika
SolarWorld / Brandoni solare a Solaria Energia y Medio Ambiente
Súdny dvor - Deviata komora
EN Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/03/2017
11:00
Prednes
C-205/16 P
Obchodná politika
SolarWorld / Brandoni solare a Solaria Energia y Medio Ambiente
Súdny dvor - Deviata komora
EN Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 10/03/2017
09:30
Prednes
Spojené veci T-101/15
T-102/15
Duševné vlastníctvo
Red Bull / EUIPO - Optimum Mark (Combinaison des couleurs bleue a argent)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF

.