Language of document :

2011 m. balandžio 13 d. pareikštas ieškinys byloje ZZ prieš Komisiją

(Byla F-44/11)

Proceso kalba: italų

Šalys

Ieškovas: ZZ (Trikazė, Italija), atstovaujama advokato G. Cipressa

Atsakovė: Europos Komisija

Ginčo dalykas bei aprašymas

Prašymas nurodyti atsakovei sumokėti tam tikrą sumą ieškovui atlyginant žalą, kurią jis tariamai patyrė dėl Komisijos medicinos pareigūno ieškovo gydytojui pateikto prašymo pateikti tam tikrą informaciją.

Ieškovo reikalavimai

Paskelbti niekiniu sprendimą, kad ir kokia būtų jo forma, kuriuo buvo atmestas ieškovės 2010 m. kovo 6 d. rašte išdėstytas prašymas, ar jį panaikinti.

Tiek, kiek reikia, paskelbti niekiniu atsakovės aktą, kad ir kokia būtų jo forma, kuriuo buvo atmestas 2010 m. rugsėjo 3 d. skundas, ar jį panaikinti.

Tiek, kiek reikia, patvirtinti, kad Dr. M., kuri tuo metu buvo Europos Komisijos pareigūnė: a) prašė Dr. U. ją informuoti, ar ieškovui taikomas "psichofarmakologinis gydymas (neuroleptikai, antidepresantai) ir, jei taip, koks, arba kokiomis kitomis medicininio gydymo paslaugomis jis naudojasi"; b) pranešė Dr. U., kad "pagal Pareigūnų tarnybos nuostatus, taikytinus visiems Europos Komisijos pareigūnams, ZZ nuo 2002 m. balandžio 10 d. oficialiai nuolat gyvena Briuselyje, o ne Angoloje, kaip nuspręsta [jo] darbdavių <...> ir oficialiai pranešta Jūsų pacientui".

Tiek, kiek reikia, pripažinti kiekvieno nagrinėjamos žalos atsiradimo veiksnio atskirai ir a fortiori visų veiksnių neteisėtumą.

Tiek, kiek reikia, paskelbti kiekvieno nagrinėjamos žalos atsiradimo veiksnio atskirai ir a fortiori visų veiksnių neteisėtumą.

Nurodyti atsakovei nedelsiant sumokėti ieškovui 10 000 eurų sumą su 10 % metinėmis palūkanomis, skaičiuojamomis nuo šios sumos nuo 2010 m. liepos 5 d. ir kasmet kapitalizuojant, arba bet kokią kitą sumą, įskaitant papildomas išlaidas, kuri Tarnautojų Teismo nuomone teisinga ir tinkama siekiant kompensuoti ieškovo patirtą nagrinėjamą žalą.

Priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

____________