Language of document :

2011 m. kovo 3 d. pareikštas ieškinys byloje ZZ prieš Tarybą

(Byla F-23/11)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: ZZ, atstovaujamas advokatų E. Boigelot ir S. Woog

Atsakovė: Europos Sąjungos Taryba

Ginčo dalykas bei aprašymas

Tarybos sprendimo neįtraukti ieškovo į pareigūnų, paaukštinamų į AST 9 lygį per 2010 m. pareigų paaukštinimo procedūrą, sąrašą panaikinimas ir patirtos moralinės žalos atlyginimas.

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti 2010 m. gegužės 21 d. personalui skirtu pranešimu Nr. 82/10 paskelbtą Tarybos sprendimą neįtraukti ieškovo į pareigūnų, iš AST 8 lygio paaukštinamų į AST 9 lygį per 2010 m. pareigų paaukštinimo procedūrą, sąrašą.

Panaikinus šį sprendimą - iš naujo palyginti ieškovo ir kitų kandidatų nuopelnus pagal 2010 m. pareigų paaukštinimo procedūrą ir papildomai paaukštinti ieškovą į AST 9 lygį atgaline data nuo 2010 m. sausio 1 d. bei priteisti palūkanas nuo nepriemokos taikant Europos centrinio banko nustatytą palūkanų normą pagrindinėms refinansavimo operacijoms nuo 2010 m. sausio 1 d., prie jos pridėjus du procentinius punktus, neginčijant kitų paaukštintų pareigūnų paaukštinimo.

Subsidiariai, jeigu Tarnautojų teismas nuspręstų, kad ieškovo negalima paaukštinti papildomai į AST 9 lygį atgaline data, panaikinti ne tik sprendimą neįtraukti ieškovo į pareigūnų, iš AST 8 lygio paaukštinamų į AST 9 lygį per 2010 m. pareigų paaukštinimo procedūrą, sąrašą, bet ir paaukštinimo sprendimus, kuriais remiantis sudarytas 2010 m. gegužės 21 d. paskelbtas į AST 9 lygį paaukštintų pareigūnų sąrašas.

Taip pat subsidiariai, jeigu Tarnautojų teismas nuspręstų, kad subsidiariai prašomas paaukštinimo sprendimų panaikinimas yra neproporcinga sankcija už konstatuotus neteisėtus veiksmus, priteisti iš Tarybos kompensaciją atlyginti žalai karjeros atžvilgiu dėl pavėluoto pareigų paaukštinimo tarp 2010 m. sausio 1 d. ir faktinės paaukštinimo datos.

Priteisti iš Tarybos sumokėti ieškovui 3 500,00 eurų moralinei žalai, patirtai dėl jo nepaaukštinimo nuo 2010 m. sausio 1 d., atlyginti, su galimybe šią sumą padidinti vykstant procesui.

Priteisti iš Tarybos bylinėjimosi išlaidas.

____________