Language of document :

2011 m. rugsėjo 14 d. Tarnautojų teismo (trečioji kolegija) sprendimas byloje Hecq prieš Komisiją

(Byla F-47/10)1

(Viešoji tarnyba - Pareigūnai - Socialinė apsauga - Profesinė liga - Pareigūnų tarnybos nuostatų 73 ir 78 straipsniai - Medicininės komisijos nuomonės teisėtumas - Atsisakymas pripažinti dalinį nuolatinį invalidumą)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Hecq (Chaumont-Gistoux, Belgija), atstovaujamas advokato L. Vogel

Atsakovė: Komisija, atstovaujama J. Currall ir D. Martin, padedamų advokato J.-L. Fagnart

Dalykas

Prašymas panaikinti Komisijos sprendimus, kuriais atsisakyta ieškovui pripažinti dalinį nuolatinį invalidumą, kaip tai suprantama pagal Pareigūnų tarnybos nuostatų 73 straipsnį, ir kuriais nurodyta, kad jis turi padengti dalį medicininei komisijai už atliktus darbus sumokėtų medicininių išlaidų ir atlyginimo.

Sprendimo rezoliucinė dalis

Nėra reikalo priimti sprendimo dėl reikalavimų panaikinti 2009 m. rugsėjo 7 d. Europos Komisijos sprendimus, kiek jais nurodyta, kad Hecq turi padengti gydytojui, kurį jis paskyrė savo atstovu medicininėje komisijoje, sumokėtas išlaidas bei atlyginimą ir pusę trečiajam medicininės komisijos gydytojui, paskirtam bendru sutarimu, sumokėtų išlaidų ir atlyginimo.

Reikalavimus panaikinti 2009 m. rugsėjo 7 d. sprendimus, kiek jais atsisakoma pripažinti dalinį nuolatinį Hecq invalidumą, atmesti kaip nepagrįstus.

A. Hecq padengia visas bylinėjimosi išlaidas.

____________

1 - OL C 221, 2010 8 14, p. 61.