Language of document :

2012 m. spalio 2 d. Tarnautojų teismo (pirmoji kolegija) sprendimas byloje Psarras prieš ENISA

(Byla F-118/10)

(Viešoji tarnyba - Paskyrimas - Paskyrimas (į kitas pareigas) - Tarnybos interesas - Atostogos dėl asmeninių priežasčių)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Aristidis Psarras (Heraklionas, Graikija), iš pradžių atstovaujamas advokatų É. Boigelot ir S. Woog, vėliau advokato É. Boigelot

Atsakovė: Europos tinklų ir informacijos apsaugos agentūra (ENISA), atstovaujama E. Maurage, padedamo advokatų D. Waelbroeck ir A. Duron

Dalykas

Viešoji tarnyba - Pirma, prašymas panaikinti sprendimą nušalinti ieškovą nuo agentūros apskaitos pareigūno pareigų ir į šią vietą paskirti kitą asmenį. Antra, prašymas priteisti žalą, patirtą dėl ginčijamų aktų ir dėl priekabiavimo, kurį jis teigia patyręs, atlyginimą.

Sprendimo rezoliucinė dalis

Panaikinti 2010 m. vasario 7 d. Europos tinklų ir informacijos apsaugos agentūros administracijos tarybos sprendimą nedelsiant nušalinti A. Psarras nuo agentūros apskaitos pareigūno pareigų ir į šią vietą neribotam laikui paskirti biudžeto pareigūną X ir panaikinti dėl šios priežasties 2010 m. kovo 1 d. vykdomojo direktoriaus priimtą sprendimą, susijusį su A. Parras paskyrimu į naujas pareigas.

Atmesti likusią ieškinio dalį.

Europos tinklų ir informacijos apsaugos agentūra padengia savo ir A. Parras bylinėjimosi išlaidas.

____________

1 - OL C 63, 2011 2 26, p. 34.