Language of document :

2013 m. kovo 14 d. Tarnautojų teismo antrosios kolegijos pirmininko nutartis byloje Christoph prieš Komisiją

(Byla F-63/08)1

(Viešoji tarnyba – Nenuolatiniai darbuotojai – KTĮS 2, 3a ir 3b straipsniai – Laikinieji tarnautojai – Sutartininkai – Pagalbiniai darbuotojai sutartininkai – Sutarties trukmė – KTĮS 8 ir 88 straipsniai –2004 m. balandžio 28 d. Komisijos sprendimas dėl maksimalaus nenuolatinių darbuotojų įdarbinimo Komisijos tarnybose laikotarpio – Direktyva 1999/70/EB – Taikymas institucijoms)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovai: Eugen Christoph ir kt. (Leggiuno, Italija), atstovaujami advokatų S. Orlandi, A. Coolen, J.-N. Louis ir É. Marchal

Atsakovė: Europos Komisija, atstovaujama J. Currall ir D. Martin

Atsakovės pusėje į bylą įstojusi šalis: Europos Sąjungos Taryba, iš pradžių atstovaujama M. Bauer ir K. Zieleśkiewicz, po to – M. Bauer ir J. HerrmannDalykasSprendimų, kuriais nustatomos ieškovų įdarbinimo sąlygos, kiek tai susiję su jų sutarties ar jos pratęsimo ribojimu tam tikru nustatytu terminu, panaikinimas.Rezoliucinė dalisIeškinį atmesti kaip akivaizdžiai teisiškai nepagrįstą.Ieškovai padengia savo bylinėjimosi išlaidas ir padengia Europos Komisijos patirtas bylinėjimosi išlaidas.Europos Sąjungos Taryba padengia savo bylinėjimosi išlaidas.