Language of document :

2013 m. gruodžio 12 d. Tarnautojų teismo (pirmoji kolegija) sprendimas byloje Hall prieš Komisiją ir CEPOL

(Byla F-22/12)1

(Viešoji tarnyba – Darbo užmokestis – Šeimos pašalpos – Išmoka išlaikomam vaikui – Mokymosi pašalpa – Ieškovo sutuoktinės vaikai, negyvenantys poros namuose – Paskyrimo sąlygos)

Proceso kalba: anglų

Šalys

Ieškovas: Mark Hall (Pitersfildas, Jungtinė Karalystė), atstovaujamas advokatų L. Levi ir M. Vandenbussche

Atsakovai: Europos Komisija, atstovaujama J. Currall ir D. Martin ir Europos policijos koledžas (CEPOL), atstovaujamas F. Bánfi

Dalykas

Prašymas panaikinti sprendimus atmesti ieškovo prašymą skirti jam išmokas vaikams išlaikyti ir mokymosi išmokas už tris jo sutuoktinės vaikus laikotarpiu, kai jie dar gyveno Filipinuose.

Sprendimo rezoliucinė dalisAtmesti ieškinį kaip nepriimtiną tiek, kiek jis susijęs Europos policijos koledžu.Panaikinti 2011 m. kovo 25 d. implicitinį ir 2011 m. liepos 11 d. eksplicitinį Europos Komisijos sprendimus, kuriais atmestas prašymas skirti išmokas vaikams išlaikyti ir mokymosi išmokas už tris jo sutuoktinės vaikus laikotarpiu, kai jie dar gyveno Filipinuose.Atmesti likusią ieškinio dalį, susijusią su Europos Komisija.Europos Komisija padengia savo ir M. Hall patirtas bylinėjimosi išlaidas.Priteisti iš M. Hall Europos policijos koledžo patirtas bylinėjimosi išlaidas.