Language of document :

2014 m. kovo 28 d. pareikštas ieškinys byloje ZZ prieš EIVT

(Byla F-28/14)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: ZZ, atstovaujamas advokatų J.-N. Louis ir D. de Abreu Caldas

Atsakovė: Europos išorės veiksmų tarnyba (EIVT)

Ginčo dalykas bei aprašymas

Europos Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės sprendimų nutraukti ieškovo laikinojo tarnautojo darbo sutartį, atsisakyti jį išklausyti dėl psichologinio priekabiavimo, atmesti jo prašymą paskirti išorės ekspertą ir įregistruoti jo skundą kaip prašymą, panaikinimas.

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti 2013 m. gruodžio 20 d. Europos Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės ir Europos Komisijos pirmininko pavaduotojos (VĮ/PP) sprendimą nuo 2014 m. kovo 31 d. nutraukti ieškovo laikinojo tarnautojo sutartį pagal KTĮS 2 straipsnio e punktą.

Panaikinti VĮ/PP sprendimą atsisakyti jį išklausyti, nors jis to aiškiai prašė savo 2013 m. gruodžio 9 d. skundo dėl EIVT Chief Operating Officer psichologinio priekabiavimo veiksmų lydraštyje.

Panaikinti VĮ/PP sprendimą atmesti jo prašymą paskirti aukšto lygio, gerai darbo sąlygas Europos Sąjungos institucijose išmanantį ir nepriekaištingai nešališką išorės ekspertą, kad jis nustatytų faktus, padarytų atitinkamas išvadas ir pateiktų rekomendacijas VĮ/PP dėl priemonių, kurių reikia imtis dėl šio skundo.Panaikinti VĮ/PP sprendimą įregistruoti jo skundą kaip prašymą, kurį nagrinėtų GD HR.D.2 „Teisės reikalai, ryšiai ir santykiai su suinteresuotomis šalimis“, kurio nė vienas darbuotojas neturi tokios kategorijos ir tokios valdžios kaip pareigūnas, dėl kurio pateiktas skundas.Priteisti iš EIVT bylinėjimosi išlaidas.