Language of document :

2019 m. kovo 31 d. Ethniko Kentro Erevnas kai Technologikis Anaptyxis (EKETA) pateiktas apeliacinis skundas dėl 2019 m. sausio 22 d. Bendrojo Teismo (ketvirtoji kolegija) priimto sprendimo byloje T-166/17 EKETA / Europos Komisija

(Byla C-273/19 P)

Proceso kalba: graikų

Šalys

Apeliantas: Ethniko Kentro Erevnas kai Technologikis Anaptyxis (EKETA), atstovaujama dikigori Vasileios Christianos, Dimitrios Karagounis

Kita proceso šalis: Europos Komisija

Apelianto reikalavimai

Apeliantas Europos Sąjungos Teisingumo Teismo prašo:

panaikinti 2019 m. sausio 22 d. Bendrojo Teismo sprendimą byloje T-166/171 , kiek tai susiję su rezoliucinės dalies 2 ir 3 punktais ir atitinkamais motyvais.

grąžinti bylą Bendrajam Teismui nagrinėti iš naujo;

priteisti iš Komisijos bylinėjimosi išlaidas.

Apeliacinio skundo pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Apeliantas neskundžia skundžiamo sprendimo rezoliucinės dalies 1 punkto ir atitinkamų motyvuojamosios dalies 142, 143, 145, 171, 173, 187–189 ir 191–193 punktų.

Apeliantas teigia, kad skundžiamo sprendimo rezoliucinės dalies 2 ir 3 punktai bei atitinkami motyvuojamosios dalies punktai turi būti panaikinti dėl šių pagrindų:

Pirmas apeliacinio skundo pagrindas: Bendrasis Teismas nepriėmė sprendimo pagal teisę ir neįvertino visų EKETA pateiktų įrodymų. Be to, jis iškreipė iš šių įrodymų kylančius faktus, padarė teisės klaidą, skirdamas įrodinėjimo naštą, ir pažeidė pareigą motyvuoti savo sprendimą (apeliacinio skundo 5 ir paskesni punktai).

Antras apeliacinio skundo pagrindas: Bendrasis Teismas padarė teisės klaidą, nes klaidingai aiškino interesų konflikto rizikos egzistavimą (apeliacinio skundo 78 ir paskesni punktai).

Trečias apeliacinio skundo pagrindas: Bendrasis Teismas padarė teisės klaidą, nes šiuo atveju klaidingai aiškino Komisijos pareigą vykdyti kontrolę pagal tarptautinius audito standartus (apeliacinio skundo 94 ir paskesni punktai).

Ketvirtas apeliacinio skundo pagrindas: Bendrasis Teismas padarė teisės klaidą aiškindamas proporcingumo principą, kurį jis pažeidė (apeliacinio skundo 103 ir paskesni punktai).

____________

1 ECLI:EU:T:2019:26.