Language of document :

2005 m. gruodžio 23 d. pareikštas ieškinys byloje Merglova prieš Komisiją

(Byla F-129/05)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovė: Eva Merglova (Briuselis, Belgija), atstovaujama advokatų S. Rodrigues ir Y. Minatchy

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovės reikalavimai

Pripažinti ieškinį priimtinu.

Panaikinti 2005 m. rugsėjo 15 d. Paskyrimų tarnybos sprendimą atmesti ieškovės skundą.

Perkvalifikuoti ieškovės lygį į C*3 lygį arba į C*2 lygį atgaline data nuo 2004 m. gegužės 1 d..

Nepatenkinus pirmojo reikalavimo, nurodyti Komisijai pripažinti ieškovę tinkama kito jos pareigų paaukštinimo metu būti paaukštinta į C*3 arba C*2 lygį ir priteisti iš Komisijos atlyginti žalą, kurią ieškovė patyrė dėl to, kad nuo 2004 m. gegužės 1 d. jai nebuvo priskirtas C*2 arba C*3 lygis.

Priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Ieškovė, Komisijos pareigūne įdarbinta po Pareigūnų tarnybos nuostatų reformos, tačiau į rezervo sąrašą įrašyta pagal iki šios reformos paskelbtą konkursą, ginčija Pareigūnų nuostatų XIII priedo 2 straipsnį, pagal kurį jai buvo suteikta C*1 lygio 2 pakopa.

Pagrįsdama savo teiginį dėl neteisėtumo ieškovė pirmiausia nurodo, kad buvo pažeistas senosios ir naujosios tarnybos sistemų lygiavertiškumo principas, įtvirtintas Pareigūnų tarnybos nuostatų 6 straipsnyje. Faktiškai, ieškovės karjera buvo sulėtinta dėl jos priskyrimo C*1 lygiui.

Ieškovė taip pat mano, kad tapo vienodo požiūrio principo pažeidimo auka savo C*4 ir C*5 lygių kolegų atžvilgiu, kurie buvo paaukštinti iki 2004 m. gegužės 1 d.

Galiausia ieškovė remiasi jai suteiktų teisėtų lūkesčių, kad naujoji sistema nepablogins jos darbo sąlygų, bei jos įgytų teisių pažeidimais, o taip pat piktnaudžiavimu įgaliojimais.

____________