Language of document :

2006 m. balandžio 8 d. pareikštas ieškinys byloje Marcuccio prieš Komisiją

(Byla F-40/06)

Proceso kalba: italų

Šalys

Ieškovas: Luigi Marcuccio (Tricase, Italija), atstovaujamas advokato V. Messa

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti netiesioginį sprendimą, kuriuo buvo atmestas 2005 m. kovo 1 d. ieškovo prašymas Paskyrimų tarnybai persiųsti jam originalą atitinkančią važtaraščio dėl asmeninių daiktų persiuntimo iš Angolos į Italiją kopiją.

Priteisti iš atsakovės išmokėti ieškovui 10 000 eurų sumą arba kitą didesnę ar mažesnę sumą, kurią Tarnautojų teismas manys esant tinkama nuostoliams, patirtiems dėl priimto ginčijamo akto, atlyginti.

Priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Ieškovas, buvęs Komisijos pareigūnas, išleistas į pensiją 2005 m. gegužės 30 d., paprašė minėtos institucijos važtaraščio dėl asmeninių daiktų ir turto parvežimo iš Angolos, į kurią jis buvo paskirtas patarėju ekonomikos klausimais Komisijos atstovybėje.

2003 m. gegužės mėn. atsakovė buvo atsakinga už turto pervežimą ieškovui, kuris tvirtina, jog jo asmeniniai daiktai buvo pervežti tik iš dalies. 2005 m. gegužės 16 d. pranešimu atsakovė informavo ieškovą, kad jo asmeniniai daiktai ir automobilis buvo išsiųsti į Italiją ir paragino susisiekti su pervežėju, kad sutartų dėl pristatymo.

2005 m. gegužės 1 d. laišku ieškovas be kita ko paprašė perduoti detalų jam pristatytų daiktų sąrašą, taip pat važtaraščio kopiją. Į šį prašymą kaip ir į ieškovo 2005 m. rugsėjo 2 d. pateiktą skundą nebuvo atsakyta.

Savo ieškiniu ieškovas nurodo, kad numanomas sprendimas atmesti skundą yra neteisėtas, nes yra visiškai nemotyvuotas, juo pažeisti teisės aktai, rūpestingumo pareiga, skaidrumo pareiga, gero administravimo pareiga, taip pat pažeistas neminem laedere principas.

____________