Language of document :

2006 m. sausio 5 d. pareikštas ieškinys byloje Marcuccio prieš Komisiją

(Byla F-2/06)

Proceso kalba: italų

Šalys

Ieškovė: Luigi Marcuccio (Tricase, Italija), atstovaujamas advokato I. Cazzato

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti sprendimą, kuriuo užbaigiama procedūra, susijusi su ieškovės teisinių garantijų pripažinimu, būtent pagal Pareigūnų tarnybos nuostatų 73 straipsnį dėl ieškovei 2003 m. rugsėjo 10 d. įvykusio nelaimingo atsitikimo.

Priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Grįsdama ieškinį ieškovas pirmiausia tvirtina, kad ginčijamas sprendimas yra akivaizdžiai nelogiškas ir visiškai nemotyvuotas. Iš tikrųjų, nors jis kelis kartus pranešė, pirma, kad jis yra visiškai suinteresuotas procedūros pripažinti jam išmokas pagal Nuostatų 73 straipsnį vykdymu, ir antra, kad jis leisis patikrinamas atsakovės nurodyto gydytojo, vis dėlto atsakovė nusprendė, kad ieškovas nebuvo suinteresuotas nagrinėjamos procedūros vykdymu ir todėl ją užbaigė.

Be to, ieškovas, nurodydamas, kad nė viena teisės norma nereikalauja, kad pareigūnas, kuris tapo nelaimingo atsitikimo auka, tiesiogiai susisiektų su institucijos nurodytu gydytoju ir susitartų dėl susitikimo, tvirtina, kad atsakovė pažeidė teisės aktus.

Galiausiai ieškovas tvirtina, kad atsakovė pažeidė Nuostatų 24 straipsnyje numatytą rūpestingumo pareigą, neatsižvelgdama į ieškovo interesus ir taip pažeisdama oficialias pareigas.

____________