Language of document :

2007 m. vasario 5 d. pareikštas ieškinys byloje Angé Serrano prieš Parlamentą

(Byla F-9/07)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovė: Pilar Angé Serrano (Liuksemburgas, Liuksemburgas), atstovaujama advokato E. Boigelot

Atsakovas: Europos Parlamentas

Ieškovės reikalavimai

Panaikinti 2006 m. kovo 20 d. Europos Parlamento sprendimą, kuriuo nuo 2004 m. gegužės 8 d. ieškovė priskiriama B*6 lygiui, 8 pakopai.

Priteisti iš atsakovo sumokėti 25 000 eurų patirtos neturtinės ir turtinės žalos atlyginimą, pasiliekant teisę šias sumas padidinti ar sumažinti per teismo procesą.

Priteisti iš atsakovo bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Ieškovė, Europos Parlamento pareigūnė, laimėjusi konkursą dėl perkėlimo į aukštesnę kategoriją (iš C kategorijos į B kategoriją) prieš įsigaliojant 2004 m. gegužės 1 d. naujiems Pareigūnų nuostatams, Europos Bendrijų Pirmosios instancijos teisme jau pareiškė ieškinį dėl sprendimo priskirti ją B*5 lygiui1.

Šioje byloje ieškovė ginčija 2006 m. kovo 20 d sprendimą, kuriuo Parlamentas ją priskyrė B*6 lygiui, 8 pakopai. Grįsdama savo ieškinį ieškovė nurodo labai panašius ieškinio pagrindus į tuos, kurie buvo pateikti byloje T-47/05. Be to, ji tvirtina, kad nepaisant to, jog ji buvo priskirta naujam lygiui, pagal pakeistų Pareigūnų nuostatų sistemą jos perkėlimas iš C kategorijos į B kategoriją nėra veiksmingas, nes nauja kategorija nesuteikia ieškovei jokio pranašumo, palyginti su jos kolegų, kurie nelaimėjo perkėlimo į aukštesnę kategoriją konkurso, padėtimi.

____________

1 - Byla T-47/05, Angé Serrano ir kt. prieš Parlamentą, OL C 93, 2005 4 14, p. 36.