Language of document :

2007 m. liepos 4 d. Pirmosios instancijos teismo sprendimas Bouygues ir Bouygues Télécom prieš Komisiją

(Byla T-475/04)1

(Valstybės pagalba - Judrusis telefono ryšys - Orange France ir SFR mokėtinų mokesčių už UMTS licencijas pakeitimas - Sprendimas, konstatuojantis, jog nėra valstybės pagalbos)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovė: Bouygues SA (Paryžius, Prancūzija) ir Bouygues Télécom (Boulogne-Billancourt, Prancūzija), atstovaujama advokatų L. Vogel, J. Vogel, B. Amory, A. Verheyden, F. Sureau ir D. Théophile

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija, atstovaujama J. L. Buendia Sierra ir C. Giolito

Atsakovės pusėje į bylą įstojusios šalys: Prancūzijos Respublika, atstovaujama G. de Bergues ir S. Ramet; Société française du radiotéléphone - SFR (Paryžius, Prancūzija), atstovaujama QC C. Vajda ir advokato A. Vincent; ir Orange France SA (Montrouge, Prancūzija), atstovaujama advokatų A. Gosset-Grainville ir S. Hautbourg

Bylos dalykas

Prašymas panaikinti 2004 m. liepos 20 d. Komisijos sprendimą (Valstybės pagalba NN 42/2004 - Prancūzija) dėl Orange France ir SFR mokėtinų mokesčių už UMTS (Universal Mobile Telecommunications System) licencijas pakeitimo.

Sprendimo rezoliucinė dalis

Atmesti ieškinį.

Bouygues SA ir Bouygues Télécom solidariai padengia savo, Komisijos bei Orange France SA ir Société française du radiotéléphone - SFR bylinėjimosi išlaidas.

Prancūzijos Respublika padengia savo bylinėjimosi išlaidas.

____________

1 - OL C 69, 2005 03 19.