Language of document :

2007 m. rugpjūčio 14 d. pareikštas ieškinys byloje Zangerl-Posselt prieš Komisiją

(Byla F-83/07)

Proceso kalba: vokiečių

Šalys

Ieškovė: Brigitte Zangerl-Posselt (Sarbriukenas, Vokietija), atstovaujama advokato S. Paulmann

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovės reikalavimai

Panaikinti 2007 m. birželio 18 d. EPSO laišku praneštą ir 2007 m. liepos 25 d. laišku patvirtintą konkurso EPSO/AST/27/06 (asistentai (AST1) mokantys vokiečių kalbą) komisijos sprendimą neleisti ieškovei laikyti šio konkurso praktinio egzamino ir egzamino žodžiu.

Priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Konkurso EPSO/AST/27/06 (asistentai (AST1) mokantys vokiečių kalbą) komisija neleido ieškovei laikyti šio konkurso praktinio egzamino ir egzamino žodžiu, nes ji neįrodė reikalaujamo išsilavinimo (Abitur).

Ieškovė visų pirma nurodo, kad jos išsilavinimas (Realschule išsilavinimas) atitinka pranešimo apie konkursą A antraštinės dalies II straipsnio 1 dalies ii punkto reikalavimus. Ji teigia, kad ir Vokietijoje, ir Europos mastu diplomų klasifikavimas grindžiamas 1997 m. UNESCO nustatyta Tarptautine standartizuota švietimo klasifikacija (TSŠK), kurios terminai naudojami ir pranešime apie konkursą. Pagal ją Realschule išsilavinimas yra priskiriamas prie vidurinio mokymo išsilavinimo (TSŠK 2 lygmuo) ir suteikia teisę mokytis baigus vidurinį mokslą (TSŠK 4 lygmuo).

Ieškovė taip pat nurodo, kad atsakovės sprendimas yra nepakankamai ir klaidingai motyvuotas.

____________