Language of document :

2007 m. rugpjūčio 17 d. pareikštas ieškinys byloje Islamaj prieš Komisiją

(Byla F-84/07)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Agim Islamaj (Grimbergenas, Belgija), atstovaujamas advokatų S. Orlandi, J.-N. Louis, A. Coolen ir E. Marchal

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovės reikalavimai

Pripažinti, kad Komisijos sprendimo, priimto vykdant pareigūnų, kuriems darbo užmokestis mokamas pagal bendro biudžeto "Mokslinių tyrimai" skirsnio asignavimus, pareigų paaukštinimo procedūrą (2004 m. birželio 16 d. ir 2005 m. liepos 20 d. redakcijos) 2 straipsnis yra neteisėtas.

Panaikinti Komisijos sprendimą, kuriuo panaikinami ieškovo jam dirbant laikinuoju darbuotoju sukaupti 38,5 taškai.

Panaikinti Komisijos sprendimą nepaaukštinti ieškovo į AST 5 lygį pagal 2006 m. pareigų paaukštinimo procedūrą ir prireikus sprendimą, atmetantį jo apeliaciją Paaukštinimų komitetui dėl jo sukauptų taškų atstatymo.

Priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Ieškovas pradėjo dirbti Komisijoje 2000 m. gegužės 1 d. laikinuoju darbuotoju Ispros Jungtinių tyrimų centre (Italija), nuo 2004 m. balandžio 16 d. buvo paskirtas pareigūnu šiame centre. 2005 m. balandžio 16 d. jis buvo perkeltas į Prekybos generalinį direktoratą. 2006 m. birželio 16 d. jis buvo informuotas, kad raštu jam buvo pranešta, kad jo, dirbant laikinuoju darbuotoju, sukaupti taškai buvo panaikinti pagal pirmąjį skundžiamą sprendimą, nes jis, prieš pasibaigiant dviejų metų laikotarpiui nuo jo įdarbinimo bandomąjį laikotarpį vykdančiu pareigūnu, perėjo dirbti į kitas pareigas, apmokamas pagal bendrojo biudžeto "Mokslinių tyrimų" skirsnį.

Grįsdamas savo skundą, ieškovas nurodo tris pagrindus, kurie yra labai panašūs į pateiktus byloje F-33/071.

____________

1 - OL C 129, 2007 6 9, p. 26.