Language of document :

2006 m. gruodžio 18 d. pareikštas ieškinys byloje Continolo prieš Komisiją

(Byla F-143/06)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Donato Continolo (Duino, Italija), atstovaujamas advokatų S. Rodrigues, C. Bernard-Glanz ir R. Albelice

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti 2006 m. sausio 3 d. Komisijos sprendimą suteikti ir apskaičiuoti ieškovo teises į pensiją tiek, kiek jame už laikotarpį, per kurį jis buvo atostogose dėl asmeninių priežasčių nuo 1981 m. birželio 11 d. iki 1983 m. kovo 1 d. atsižvelgiama į pensinio stažo laikotarpį, kurį sudaro 5 mėnesiai ir 6 dienos vietoj 8 mėnesių ir 20 dienų.

Panaikinti 2006 m. sausio 3 d. Komisijos sprendimą atmesti ieškovo skundą.

Nurodyti Komisijai ginčijamų sprendimų panaikinimų pasekmes, o būtent susijusias su priklausančiais procentais, kurie dabar yra 66,66666 %, ir kurie turi būti perskaičiuoti atsižvelgiant į 1983 m. sausio ir vasario mėnesius.

Priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Ieškovas, buvęs Komisijos pareigūnas, yra pensijoje nuo 2006 m. sausio 1 dienos. Savo ieškiniu jis ginčija Komisijos sprendimą suteikti ir apskaičiuoti jo teises į pensiją tiek, kiek iš šio sprendimas tapo aišku, jog nebuvo atsižvelgta į visas teises, kurias jis įgijo atostogaudamas dėl asmeninių priežasčių ir už kurį buvo atliktas pervedimas į Bendrijų sistemą.

Ieškovas nurodo, pirma, teisėtų lūkesčių apsaugos ir gero administravimo principus bei rūpestingumo pareigos pažeidimus, antra, akivaizdžią vertinimo klaidą ir pareigos motyvuoti pažeidimą.

____________