Language of document :

2008 m. balandžio 23 d. Tarnautojų teismo (pirmoji kolegija) sprendimas byloje Pickering prieš Komisiją

(Byla F-103/05)1

(Viešoji tarnyba - Pareigūnai - Darbo užmokestis - Korekciniai koeficientai - Dalies atlyginimo pervedimas į šalį, kuri nėra darbo vieta - Pensija - Procesas sprendimą priimant už akių - Pirmosios instancijos teismo procedūros reglamento taikymas laiko atžvilgiu - Prieštaravimas dėl teisėtumo - Vienodas pareigūnų traktavimas - Teisėtų lūkesčių apsaugos principas, įgytos teisės, teisinio saugumo principas ir rūpestingumo pareiga - Pareiga motyvuoti)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Stephen Pickering (La Hulpe, Belgija), atstovaujamas advokato N. Lhoëst

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija, atstovaujama V. Joris ir D. Martin

Bylos dalykas

2004 m. gruodžio mėn. ir 2005 m. sausio bei vasario mėnesių ieškovo atlyginimo lapelių ir visų paskesnių atlyginimo lapelių panaikinimas dėl jiems taikomų tariamai neteisėtų Reglamento Nr. 723/2004, iš dalies keičiančio Europos Bendrijų pareigūnų tarnybos nuostatus, nuostatų, susijusių su atlyginimo dalies pervedimu į pareigūno kilmės šalį (anksčiau - T-393/05).

Sprendimo rezoliucinė dalis

Atmesti ieškinį.

Kiekviena šalis padengia savo bylinėjimosi išlaidas.

____________

1 - OL C 10, 2006 1 14 (byla iš pradžių buvo įregistruota Europos Bendrijų Pirmosios instancijos teisme (T-393/05), o vėliau 2005 m. gruodžio 15 d. nutartimi buvo perduota Europos Sąjungos tarnautojų teismui).