Language of document :

2007 m. spalio 31 d. pareikštas ieškinys byloje Menidiatis prieš Komisiją

(Byla F-128/07)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Andreas Menidiatis (Sint Genesius Rodė, Belgija), atstovaujamas advokato S. Pappas

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovo reikalavimai

panaikinti 2006 m. gruodžio 21 d. Komisijos sprendimą, kuriuo atmetama ieškovo kandidatūra į laisvas Komisijos atstovybės Graikijoje vadovo pareigas ir į šias pareigas paskiriamas kitas kandidatas,

priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Grįsdamas savo ieškinį ieškovas nurodo kelis pagrindus dėl sprendimo atmesti jo kandidatūrą į laisvas Komisijos atstovybės Graikijoje vadovo pareigas. Pirmiausia jis teigia, kad atrankos procedūra buvo neteisėta ir jos nebuvo laikomasi. Antra, jis tvirtina, kad pranešimas apie laisvą darbo vietą buvo neteisėtas ir jo nebuvo laikomasi.

Kitas ieškinio pagrindas yra susijęs su Pareigūnų tarnybos nuostatų 11 a straipsnio pažeidimu. Be to, ieškovas nurodo, kad Komisijos atstovybės Atėnuose vadovo pareigų lygio sumažinimas ir 2004 m. liepos 7 d. Sprendimas dėl atstovybės vadovų paskyrimo į pareigas tvarkos yra neteisėti.

Ieškovas taip pat nurodo, kad pranešimas apie laisvą darbo vietą buvo paskelbtas pavėluotai ir ginčija atsisakymą leisti susipažinti su jo skunde nurodytais dokumentais. Galiausiai jis remiasi vadinamąsias "jautrias" pareigas užimančio personalo rotacijos taisyklių pažeidimu ir teigia, kad yra keletas piktnaudžiavimo įgaliojimais įrodymų.

____________