Language of document :

2009 m. birželio 26 d. pareikštas ieškinys byloje Strack prieš Komisiją

(Byla F-62/09)

Proceso kalba: vokiečių

Šalys

Ieškovas: Guido Strack (Kelnas, Vokietija), atstovaujamas advokato H. Tettenborn

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ginčo dalykas bei aprašymas

Atsakovės sprendimo atmesti 2008 m. lapkričio 27 d. ieškovo skundą dėl dalyko nebuvimo ir ieškovo prašymą atlyginti nuostolius panaikinimas.

Ieškovo reikalavimai

Ieškovas prašo:

Panaikinti 2008 m. lapkričio 8 d. priimtą implicitinį Europos Komisijos sprendimą atmesti 2008 m. gegužės 8 d. ieškovo prašymą ir tiek, kiek reikia šiuo tikslu arba dėl šio ieškinio ketvirto reikalavimo, taip pat panaikinti 2009 m. kovo 27 d. Komisijos sprendimą dėl skundo.

Priteisti iš atsakovės tinkamą, mažiausiai 15 000 eurų nuostolių atlyginimą už delsimą ir žalą, iki šio ieškinio pareiškimo patirtus dėl ligšiolinio neteisėto Komisijos elgesio, susijusio su vertinimo bei pareigų paaukštinimo procedūromis ir sprendimų bylose T-85/04 bei T-394/04 neįvykdymu.

Be to, atsižvelgiant į tokio paties pobūdžio vėliau patirtą žalą, priteisti iš atsakovės tinkamą, mažiausiai 10 eurų už dieną nuostolių atlyginimą, skaičiuojant nuo kitos dienos po ieškinio pareiškimo iki visiško, teisėto sprendimų bylose T-85/04 bei T-394/04 įvykdymo, teisėtai užbaigiant šiose bylose nagrinėtas ieškovo vertinimo bei pareigų paaukštinimo procedūras, kuris patenkinus šio ieškinio penktą reikalavimą prilygtų pilnam nuostolių atlyginimui, dienos.

Priteisti iš atsakovės mažiausiai 5 000 eurų nuostolių atlyginimą už 2009 m. kovo 27 d. atsakovės rašte atmetant skundą išdėstytus ieškovo garbę ir profesinę reputaciją pažeidžiančius neteisingus teiginius.

Priteisti iš atsakovės tinkamo dydžio, mažiausiai 25 000 eurų, žalos atlyginimą kaip kompensaciją už tai, kad atsakovė atėmė galimybę atlikti tik jos pačios vykdytinas teisėtas ieškovo vertinimo bei pareigų paaukštinimo procedūras.

Priteisti iš Europos Bendrijų Komisijos bylinėjimosi išlaidas.

____________