Language of document :

2010 m. rugpjūčio 6 d. pareikštas ieškinys byloje Mata Blanco prieš Komisiją

(Byla F-65/10)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: José Manuel Mata Blanco (Briuselis, Belgija), atstovaujamas advokatų L. Levi ir A. Blot

Atsakovė: Europos Komisija

Ginčo dalykas bei aprašymas

EPSO sprendimo neįtraukti ieškovo į vidaus konkurso "COM/INT/OLAF/09/AD10 - Administratoriai, kurių specializacija kova su sukčiavimu" rezervo sąrašą bei rezervo sąrašo ir visų jo pagrindu priimtų sprendimų panaikinimas.

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti 2010 m. gegužės 11 d. EPSO sprendimą, po pakartotinio nagrinėjimo, patvirtinantį 2010 m. kovo 9 d. sprendimą neįtraukti ieškovo į vidaus konkurso "COM/INT/OLAF/09/AD10 - Administratoriai, kurių specializacija kova su sukčiavimu" rezervo sąrašą.

Panaikinti vidaus konkurso "COM/INT/OLAF/09/ADJ10 - Administratoriai, kurių specializacija kova su sukčiavimu" rezervo sąrašą, nes jame neįrašyta ieškovo pavardė, ir visus kitus jo pagrindu priimtus sprendimus.

Nurodyti atsakovei, taikant proceso organizavimo priemones (žr. Bendrojo Teismo procedūros reglamento 55 straipsnį), pateikti kriterijus, kuriuos atrankos komisija taikė testui žodžiu, konkurso atrankos komisijos ieškovei per testą žodžiu pateiktus klausimus ir atrankos komisijos darbo dokumento, susijusio su minėtu testu žodžiu, kartu pateikiant naudotus vertinimo kriterijus, kopiją.

Priteisti iš Europos Komisijos bylinėjimosi išlaidas.

____________