Language of document :

2017 m. spalio 31 d. pareikštas ieškinys byloje Asociación de Usuarios de Bancos, Cajas y Seguros de España / BPV

(Byla T-735/17)

Proceso kalba: ispanų

Šalys

Ieškovė: Asociación de Usuarios de Bancos, Cajas y Seguros de España (Adicae Consumidores Críticos y Responsables) (Saragosa, Ispanija), atstovaujama advokato J. Llanos Acuña

Atsakovė: Bendra pertvarkymo valdyba

Reikalavimai

Ieškovė Bendrojo Teismo prašo ginčijamą sprendimą pripažinti negaliojančiu ir neveiksmingu.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

Šis ieškinys pateiktas dėl 2017 m. birželio 7 d. vykdomosios sudėties Bendros pertvarkymo valdybos sprendimo (SRB/EES/2017/08), kuriuo Banco Popular Español, S.A. Ispanijos padaliniui nustatoma ir pradedama taikyti pertvarkymo schema.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai yra tokie patys, kaip nurodyti byloje T-478/17, Mutualidad de la Abogacía ir Hermandad Nacional de Arquitectos Superiores y Químicos / Bendra pertvarkymo valdyba, byloje T-481/17, Fundación Tatiana Pérez de Guzmán y Bueno ir SFL / Bendra pertvarkymo valdyba, byloje T-482/17, Comercial Vascongada Recalde / Komisija ir Bendra pertvarkymo valdyba, byloje T-483/17, García Suárez ir kt. / Komisija ir Bendra pertvarkymo valdyba, byloje T-484/17, Fidesban ir kt. / Bendra pertvarkymo valdyba, byloje T-497/17, Sánchez del Valle ir Calatrava Real State 2015 / Komisija ir Bendra pertvarkymo valdyba ir byloje T-498/17, Pablo Álvarez de Linera Granda / Komisija ir Bendra pertvarkymo valdyba.

____________