График на съдебните заседания
Графикът се публикува за информация и подлежи на евентуални изменения.
Подреждане по : дата | юрисдикция | зала
Дата Дело Език на производството Зала
вторник 20/10/2020
09:30
Заключение
C-673/19
Пространсво на свобода, сигурност и правосъдие
M e.a. (Éloignement vers un État membre)
Съд - Пети състав
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Szpunar
вторник 20/10/2020
09:30
устни състезания
C-911/19
Икономическа политика
FBF
Съд - Голям състав
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 20/10/2020
09:30
устни състезания
T-322/19
El-Qaddafi / Съвет
Общ съд - Пети състав
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 20/10/2020
09:30
устни състезания
T-555/19
Интелектуална собственост
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi / EUIPO - Fontana Food (GRILLOUMI)
Общ съд - Втори състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 20/10/2020
14:30
устни състезания
T-644/19
Интелектуална собственост
Linde Material Handling / EUIPO - Verti Aseguradora (VertiLight)
Общ съд - Пети състав
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 20/10/2020
15:00
устни състезания
T-282/19
Интелектуална собственост
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi / EUIPO-Filotas Bellas & Yios (Halloumi)
Общ съд - Втори състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 21/10/2020
09:30
съдебно решение
C-396/19 P
BCE / Estate of Espírito Santo Financial Group
Съд - Sixième chambre
EN Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bobek
сряда 21/10/2020
09:30
Заключение
Съединени дела C-517/19 P
C-518/19 P
Правилник за длъжностните лица
Alvarez y Bejarano и др. / Комисия
Ardalic и др. / Съвет
Съд - Трети състав
FR Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pikamäe
сряда 21/10/2020
09:30
съдебно решение
C-529/19
Möbel Kraft
Съд - Sixième chambre
DE Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
сряда 21/10/2020
09:30
съдебно решение
C-556/19
Държавни помощи
Eco TLC
Съд - Първи състав
FR Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pitruzzella
сряда 21/10/2020
09:30
съдебно решение
C-720/19
Външни отношения
Stadt Duisburg (Maintien des droits acquis après naturalisation)
Съд - Sixième chambre
DE Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pitruzzella
сряда 21/10/2020
09:30
устни състезания
T-259/19
Aman Dimashq / Съвет
Общ съд - Четвърти състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 21/10/2020
09:30
устни състезания
T-599/19
Правилник за длъжностните лица
EM / Парламент
Общ съд - Първи състав
FR Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 21/10/2020
09:30
устни състезания
T-71/20
Интелектуална собственост
Puma / EUIPO - CAMäleon (PUMA-System)
Общ съд - Sixième chambre
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 21/10/2020
14:30
устни състезания
T-344/18
Конкуренция
Rubycon и Rubycon Holdings / Комисия
Общ съд - Девети разширен състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 21/10/2020
14:30
устни състезания
T-257/19
Al Zoubi / Съвет
Общ съд - Четвърти състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 22/10/2020
09:30
съдебно решение
Съединени дела C-720/18
C-721/18
Интелектуална собственост
Ferrari
Съд - Четвърти състав
DE Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Tanchev
четвъртък 22/10/2020
09:30
съдебно решение
C-273/19 P
Клауза за подсъдност
EKETA / Комисия
Съд - Десети състав
EL Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Tanchev
четвъртък 22/10/2020
09:30
съдебно решение
C-274/19 P
Клауза за подсъдност
EKETA / Комисия
Съд - Десети състав
EL Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Tanchev
четвъртък 22/10/2020
09:30
съдебно решение
C-275/19
Сближаване на законодателствата
Sportingbet и Internet Opportunity Entertainment
Съд - Девети състав
PT Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
четвъртък 22/10/2020
09:30
Заключение
C-537/19
Комисия / Autriche (Location d’un bâtiment non encore construit)
Съд - Пети състав
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
четвъртък 22/10/2020
09:30
устни състезания
Съединени дела C-551/19 P
C-552/19 P
Икономическа политика
ABLV Bank / BCE
Bernis и др. / BCE
Съд - Трети състав
EN Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 22/10/2020
09:30
Заключение
C-581/19
Данъчни въпроси
Frenetikexito
Съд - Трети състав
PT Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Kokott
четвъртък 22/10/2020
09:30
Заключение
C-593/19
Данъчни въпроси
SK Telecom
Съд - Пети състав
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
четвъртък 22/10/2020
09:30
съдебно решение
C-702/19 P
Конкуренция
Silver Plastics и Johannes Reifenhäuser / Комисия
Съд - Девети състав
DE Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
четвъртък 22/10/2020
09:30
устни състезания
C-762/19
Индустриална политика
CV-Online Latvia
Съд - Пети състав
LV Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 22/10/2020
09:30
устни състезания
T-342/18
Конкуренция
Nichicon Corporation / Комисия
Общ съд - Девети разширен състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 22/10/2020
09:30
устни състезания
T-561/18
Държавни помощи
ITD и Danske Fragtmænd / Комисия
Общ съд - Седми състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 22/10/2020
09:30
устни състезания
T-256/19
Assi / Съвет
Общ съд - Четвърти състав
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
петък 23/10/2020
09:30
устни състезания
T-363/18
Конкуренция
Nippon Chemi-Con Corporation / Комисия
Общ съд - Девети разширен състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
понеделник 26/10/2020
14:30
устни състезания
C-928/19 P
Социална политика
EPSU / Комисия
Съд - Голям състав
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 27/10/2020
09:30
Заключение
C-453/19 P
Държавни помощи
Deutsche Lufthansa / Комисия
Съд - Четвърти състав
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Szpunar
вторник 27/10/2020
09:30
Заключение
C-481/19
Принципи на общностното право
Consob
Съд - Голям състав
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pikamäe
вторник 27/10/2020
09:30
устни състезания
C-896/19
Принципи на общностното право
Repubblika
Съд - Голям състав
MT Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 27/10/2020
09:30
устни състезания
T-153/19
Селско стопанство
European Union Copper Task Force / Комисия
Общ съд - Първи състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 27/10/2020
09:30
устни състезания
T-809/19
Интелектуална собственост
Liga Nacional de Fútbol Profesional / EUIPO (El Clasico)
Общ съд - Втори състав
ES Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
09:00
съдебно решение
C-521/18
Pegaso и Sistemi di Sicurezza
Съд - Пети състав
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bobek
сряда 28/10/2020
09:00
съдебно решение
C-112/19
Транспорт
Kreis Heinsberg
Съд - Десети състав
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Rantos
сряда 28/10/2020
09:00
устни състезания
C-177/19 P
Allemagne - Ville de Paris и др. / Комисия
Съд - Пети състав
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
09:00
устни състезания
C-178/19 P
Hongrie - Ville de Paris и др. / Комисия
Съд - Пети състав
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
09:00
устни състезания
C-179/19 P
Комисия / Ville de Paris и др.
Съд - Пети състав
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
09:00
съдебно решение
C-637/19
Интелектуална собственост
BY (Preuve photographique)
Съд - Пети състав
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Hogan
сряда 28/10/2020
09:30
съдебно решение
C-611/18 P
Конкуренция
Pirelli & C. / Комисия
Съд - Седми състав
IT Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Kokott
сряда 28/10/2020
09:30
съдебно решение
C-313/19 P
Associazione GranoSalus / Комисия
Съд - Първи състав
IT Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Hogan
сряда 28/10/2020
09:30
съдебно решение
C-321/19
Транспорт
Bundesrepublik Deutschland (Détermination des taux des péages pour l'utilisation d'autoroutes)
Съд - Първи състав
DE Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
сряда 28/10/2020
09:30
съдебно решение
C-608/19
Държавни помощи
INAIL
Съд - Осми състав
IT Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
сряда 28/10/2020
09:30
устни състезания
C-609/19
BNP Paribas Personal Finance
Съд - Първи състав
FR Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
09:30
устни състезания
Съединени дела C-776/19
C-777/19
C-778/19
C-779/19
C-780/19
C-781/19
C-782/19
BNP Paribas Personal Finance
Съд - Първи състав
FR Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
09:30
устни състезания
T-834/17
Институционално право
United Parcel Service / Комисия
Общ съд - Седми разширен състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
09:30
устни състезания
T-540/19
Sharif / Съвет
Общ съд - Четвърти състав
FR Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
09:30
устни състезания
Съединени дела T-637/19
T-638/19
Интелектуална собственост
Sun Stars & Sons / EUIPO - Carpathian Springs (Forme d'une bouteille)
Sun Stars & Sons / EUIPO - Valvis Holding (Forme d'une bouteille)
Общ съд - Пети състав
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
11:00
съдебно решение
T-151/18
Ben Ali / Съвет
Общ съд - Девети разширен състав
FR Зала Fernando Pessoa
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
11:00
съдебно решение
T-594/18
Pharma Mar / Комисия
Общ съд - Sixième chambre
EN Зала Fernando Pessoa
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
11:00
съдебно решение
T-273/19
Интелектуална собственост
Target Ventures Group / EUIPO - Target Partners (TARGET VENTURES)
Общ съд - Трети състав
EN Зала Fernando Pessoa
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 28/10/2020
11:00
съдебно решение
T-583/19
Интелектуална собственост
Electrolux Home Products / EUIPO - D. Consult (FRIGIDAIRE)
Общ съд - Пети състав
EN Зала Fernando Pessoa
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 29/10/2020
09:30
Заключение
Съединени дела C-798/18
C-799/18
Federazione nazionale delle imprese elettrotecniche ed elettroniche (Anie) и др.
Athesia Energy и др.
Съд - Пети състав
IT Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
четвъртък 29/10/2020
09:30
съдебно решение
C-243/19
Свободно движение на хора
Veselības ministrija
Съд - Втори състав
LV Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Hogan
четвъртък 29/10/2020
09:30
Заключение
C-389/19 P
Комисия / Швеция
Съд - Първи състав
SV Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Tanchev
четвъртък 29/10/2020
09:30
Заключение
C-425/19 P
Държавни помощи
Комисия / Италия и др.
Съд - Голям състав
IT Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Tanchev
четвъртък 29/10/2020
09:30
съдебно решение
C-576/19 P
Intercept Pharma и Intercept Pharmaceuticals / EMA
Съд - Девети състав
EN Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pitruzzella
четвъртък 29/10/2020
09:30
Заключение
C-804/19
Пространсво на свобода, сигурност и правосъдие
Markt24
Съд - Първи състав
DE Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
четвъртък 29/10/2020
09:30
Заключение
C-862/19 P
Икономическо и социално сближаване
Чешка република / Комисия
Съд - Пети състав
CS Съдебна зала ІІІ - ниво 6
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
четвъртък 29/10/2020
09:30
устни състезания
T-745/18
Държавни помощи
Covestro Deutschland / Комисия
Общ съд - Трети състав
DE Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 29/10/2020
09:30
устни състезания
T-824/19
Правилник за длъжностните лица
RY / Комисия
Общ съд - Четвърти състав
FR Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 29/10/2020
14:00
устни състезания
T-540/18
Институционално право
ASL Aviation Holdings и ASL Airlines (Ireland) / Комисия
Общ съд - Седми разширен състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 29/10/2020
14:00
устни състезания
T-863/19
Интелектуална собственост
Production Christian Gallimard / EUIPO - Éditions Gallimard (PCG CALLIGRAM CHRISTIAN GALLIMARD)
Общ съд - Девети състав
FR Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 29/10/2020
15:00
устни състезания
Съединени дела T-233/19
T-234/19
Държавни помощи
Infineon Technologies Dresden / Комисия
Infineon Technologies / Комисия
Общ съд - Трети състав
DE Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
петък 30/10/2020
09:30
устни състезания
T-455/17
Институционално право
Bateni / Съвет
Общ съд - Първи състав
DE Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
петък 30/10/2020
09:30
устни състезания
T-196/19
Държавни помощи
AZ / Комисия
Общ съд - Трети състав
DE Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
петък 30/10/2020
14:30
устни състезания
T-238/19
Държавни помощи
Wepa Hygieneprodukte и др. / Комисия
Общ съд - Трети състав
DE Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 10/11/2020
09:30
съдебно решение
C-644/18
Комисия / Italie (Valeurs limites − PM10)
Съд - Голям състав
IT null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Szpunar
вторник 10/11/2020
09:30
устни състезания
C-401/19
Интелектуална собственост
Полша / Парламент и Съвет
Съд - Голям състав
PL null
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 10/11/2020
09:30
Заключение
C-578/19
Kuoni Travel
Съд - Трети състав
EN null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Szpunar
вторник 10/11/2020
09:30
съдебно решение
T-25/19
Правилник за длъжностните лица
AD / ECHA
Общ съд - Първи състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 10/11/2020
09:30
устни състезания
T-177/19
Exxonmobil Petroleum & Chemical / ECHA
Общ съд - Осми състав
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 10/11/2020
09:30
устни състезания
T-185/19
Public.Resource.Org и Right to Know / Комисия
Общ съд - Пети разширен състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 10/11/2020
09:30
устни състезания
T-641/19
Правилник за длъжностните лица
FD / Entreprise commune Fusion for Energy
Общ съд - Първи състав
FR Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 10/11/2020
09:30
съдебно решение
T-25/20
Интелектуална собственост
Deutsche Post / EUIPO - Pošta Slovenije (Représentation d'un dispositif à corne)
Общ съд - Пети състав
EN Grande salle - Annexe "C"
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 11/11/2020
09:30
съдебно решение
C-809/18 P
Интелектуална собственост
EUIPO / John Mills
Съд - Пети състав
EN null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pitruzzella
сряда 11/11/2020
09:30
съдебно решение
C-61/19
Сближаване на законодателствата
Orange Romania
Съд - Втори състав
RO null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Szpunar
сряда 11/11/2020
09:30
съдебно решение
C-287/19
DenizBank
Съд - Първи състав
DE null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
сряда 11/11/2020
09:30
Заключение
C-585/19
Социална политика
Academia de Studii Economice din Bucureşti
Съд - Пети състав
RO null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pitruzzella
сряда 11/11/2020
09:30
устни състезания
C-37/20
Сближаване на законодателствата
Luxembourg Business Registers
Съд - Втори състав
FR null
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 11/11/2020
09:30
устни състезания
T-119/17 RENV
Правилник за длъжностните лица
Alba Aguilera и др. / SEAE
Общ съд - Четвърти състав
FR Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 11/11/2020
09:30
съдебно решение
T-820/19
Интелектуална собственост
Totalizator Sportowy / EUIPO - Lottoland Holdings (Lottoland)
Общ съд - Sixième chambre
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 11/11/2020
09:30
устни състезания
T-15/20
Интелектуална собственост
Skyliners / EUIPO - Sky (SKYLINERS)
Общ съд - Sixième chambre
EN Синя зала
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 11/11/2020
14:30
устни състезания
T-520/19
Интелектуална собственост
Heitec / EUIPO - Hetec Datensysteme (HEITEC)
Общ съд - Девети състав
DE Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 12/11/2020
09:30
съдебно решение
C-42/19
Данъчни въпроси
Sonaecom
Съд - Първи състав
PT null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Kokott
четвъртък 12/11/2020
09:30
съдебно решение
C-382/19 P
Правилник за длъжностните лица
Pethke / EUIPO
Съд - Осми състав
DE null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Richard de la Tour
четвъртък 12/11/2020
09:30
Заключение
C-400/19
Селско стопанство
Комисия / Hongrie (Marges bénéficiaires)
Съд - Четвърти състав
HU null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Hogan
четвъртък 12/11/2020
09:30
съдебно решение
C-427/19
Свободно движение на хора
Bulstrad Vienna Insurance Group
Съд - Първи състав
BG null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Hogan
четвъртък 12/11/2020
09:30
съдебно решение
C-446/19 P
Правилник за длъжностните лица
Fleig / SEAE
Съд - Осми състав
DE null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pikamäe
четвъртък 12/11/2020
09:30
Заключение
C-515/19
Сближаване на законодателствата
Eutelsat
Съд - Втори състав
FR null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
четвъртък 12/11/2020
09:30
съдебно решение
C-676/19 P
Институционално право
Gollnisch / Парламент
Съд - Седми състав
FR null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Pikamäe
четвъртък 12/11/2020
09:30
Заключение
C-703/19
Данъчни въпроси
Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach
Съд - Първи състав
PL null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Richard de la Tour
четвъртък 12/11/2020
09:30
Заключение
C-729/19
Пространсво на свобода, сигурност и правосъдие
Department of Justice for Northern Ireland
Съд - Трети състав
EN null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Hogan
четвъртък 12/11/2020
09:30
съдебно решение
C-734/19
Данъчни въпроси
ITH Comercial Timişoara
Съд - Осми състав
RO null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Saugmandsgaard Øe
четвъртък 12/11/2020
09:30
съдебно решение
C-796/19
Транспорт
Комисия / Autriche (Autorité de sécurité ferroviaire)
Съд - Десети състав
DE null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
четвъртък 12/11/2020
09:30
устни състезания
C-13/20
Интелектуална собственост
Top System
Съд - Пети състав
FR null
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 12/11/2020
09:30
Заключение
Съединени дела C-354/20 PPU
C-412/20 PPU
Пространсво на свобода, сигурност и правосъдие
Openbaar Ministerie (Indépendance de l’autorité judiciaire d’émission)
Съд - Голям състав
NL null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Campos Sánchez-Bordona
четвъртък 12/11/2020
09:30
устни състезания
T-164/19
Правилник за длъжностните лица
AQ / eu-LISA
Общ съд - Седми състав
EN Зелена зала
Requête (JO) HTML / PDF
понеделник 16/11/2020
09:30
устни състезания
C-718/19
Свободно движение на хора
Ordre des barreaux francophones и germanophone e.a. (Mesures préventives en vue d’éloignement)
Съд - Голям състав
FR null
Requête (JO) HTML / PDF
понеделник 16/11/2020
14:30
устни състезания
C-719/19
Европейско гражданство
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid (Effets d’une décision d’éloignement)
Съд - Голям състав
NL null
Requête (JO) HTML / PDF
вторник 17/11/2020
09:00
устни състезания
C-741/19
Институционално право
République de Moldavie
Съд - Голям състав
FR null
Requête (JO) HTML / PDF
сряда 18/11/2020
09:30
съдебно решение
C-299/19
Сближаване на законодателствата
Techbau
Съд - Девети състав
IT null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bobek
сряда 18/11/2020
09:30
Заключение
C-544/19
Данъчни въпроси
ECOTEX BULGARIA
Съд - Първи състав
BG null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Richard de la Tour
сряда 18/11/2020
09:30
устни състезания
C-707/19
Свободно предоставяне на услуги
K.S. (Frais de remorquage d’un véhicule endommagé)
Съд - Пети състав
PL null
Requête (JO) HTML / PDF
четвъртък 19/11/2020
09:30
съдебно решение
C-663/18
Свободно движение на стоки
B S и C A (Commercialisation du cannabidiol - CBD)
Съд - Четвърти състав
FR null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Tanchev
четвъртък 19/11/2020
09:30
Заключение
C-388/19
Свободно движение на капитали
Autoridade Tributária e Aduaneira (Impôt sur les plus-values immobilières)
Съд - Първи състав
PT null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Hogan
четвъртък 19/11/2020
09:30
Заключение
C-480/19
Свобода на установяване
Veronsaajien oikeudenvalvontayksikkö (Revenus versés par des OPCVM)
Съд - Втори състав
FI null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Hogan
четвъртък 19/11/2020
09:30
Заключение
C-504/19
Свобода на установяване
Banco de Portugal и др.
Съд - Трети състав
ES null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Kokott
четвъртък 19/11/2020
09:30
Заключение
C-505/19
Пространсво на свобода, сигурност и правосъдие
Bundesrepublik Deutschland (Notice rouge d’Interpol)
Съд - Голям състав
DE null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Bobek
четвъртък 19/11/2020
09:30
Заключение
C-511/19
Социална политика
Olympiako Athlitiko Kentro Athinon
Съд - Трети състав
EL null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Richard de la Tour
четвъртък 19/11/2020
09:30
Заключение
C-597/19
Интелектуална собственост
M.I.C.M.
Съд - Пети състав
NL null
Requête (JO) HTML / PDF
генерален адвокат Szpunar
четвъртък 19/11/2020
09:30
устни състезания
C-901/19
Пространсво на свобода, сигурност и правосъдие
Bundesrepublik Deutschland (Notion de “menaces graves и individuelles”)
Съд - Трети състав
DE null
Requête (JO) HTML / PDF