Soudní kalendář
Rozvrh práce má informativní charakter a je zveřejněn s výhradou změn.
Roztříděno podle : datum | soud | sál
Datum Věc Jednací jazyk Sál
úterý 20/10/2020
09:30
Stanovisko
C-673/19
Prostor svobody, bezpečnosti a práva
M e.a. (Éloignement vers un État membre)
Soudní dvůr - Pátý senát
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
úterý 20/10/2020
09:30
Řeč
C-911/19
Hospodářská politika
FBF
Soudní dvůr - Velký senát
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 20/10/2020
09:30
Řeč
T-322/19
El-Qaddafi v. Rada
Tribunál - Pátý senát
EN Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 20/10/2020
09:30
Řeč
T-555/19
Duševní vlastnictví
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi v. EUIPO - Fontana Food (GRILLOUMI)
Tribunál - Druhý senát
EN Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 20/10/2020
14:30
Řeč
T-644/19
Duševní vlastnictví
Linde Material Handling v. EUIPO - Verti Aseguradora (VertiLight)
Tribunál - Pátý senát
EN Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 20/10/2020
15:00
Řeč
T-282/19
Duševní vlastnictví
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi v. EUIPO-Filotas Bellas & Yios (Halloumi)
Tribunál - Druhý senát
EN Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 21/10/2020
09:30
Rozsudek
C-396/19 P
BCE v. Estate of Espírito Santo Financial Group
Soudní dvůr - Šestý senát
EN Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Bobek
středa 21/10/2020
09:30
Stanovisko
Spojené věci C-517/19 P
C-518/19 P
Služební řád úředníků
Alvarez y Bejarano a další v. Komise
Ardalic a další v. Rada
Soudní dvůr - Třetí senát
FR Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pikamäe
středa 21/10/2020
09:30
Rozsudek
C-529/19
Möbel Kraft
Soudní dvůr - Šestý senát
DE Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Saugmandsgaard Øe
středa 21/10/2020
09:30
Rozsudek
C-556/19
Státní podpora
Eco TLC
Soudní dvůr - První senát
FR Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pitruzzella
středa 21/10/2020
09:30
Rozsudek
C-720/19
Vnější vztahy
Stadt Duisburg (Maintien des droits acquis après naturalisation)
Soudní dvůr - Šestý senát
DE Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pitruzzella
středa 21/10/2020
09:30
Řeč
T-259/19
Aman Dimashq v. Rada
Tribunál - Čtvrtý senát
EN Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 21/10/2020
09:30
Řeč
T-599/19
Služební řád úředníků
EM v. Parlament
Tribunál - Návrh (přípustnost)
FR Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 21/10/2020
09:30
Řeč
T-71/20
Duševní vlastnictví
Puma v. EUIPO - CAMäleon (PUMA-System)
Tribunál - Šestý senát
EN Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 21/10/2020
14:30
Řeč
T-344/18
Hospodářská soutěž
Rubycon a Rubycon Holdings v. Komise
Tribunál - Devátý rozšířený senát
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 21/10/2020
14:30
Řeč
T-257/19
Al Zoubi v. Rada
Tribunál - Čtvrtý senát
EN Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Rozsudek
Spojené věci C-720/18
C-721/18
Duševní vlastnictví
Ferrari
Soudní dvůr - Čtvrtý senát
DE Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Tanchev
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Rozsudek
C-273/19 P
Rozhodčí doložka
EKETA v. Komise
Soudní dvůr - Desátý senát
EL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Tanchev
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Rozsudek
C-274/19 P
Rozhodčí doložka
EKETA v. Komise
Soudní dvůr - Desátý senát
EL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Tanchev
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Rozsudek
C-275/19
Sbližování právních předpisů
Sportingbet a Internet Opportunity Entertainment
Soudní dvůr - Devátý senát
PT Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Stanovisko
C-537/19
Komise v. Autriche (Location d’un bâtiment non encore construit)
Soudní dvůr - Pátý senát
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Řeč
Spojené věci C-551/19 P
C-552/19 P
Hospodářská politika
ABLV Bank v. BCE
Bernis a další v. BCE
Soudní dvůr - Třetí senát
EN Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Stanovisko
C-581/19
Daně
Frenetikexito
Soudní dvůr - Třetí senát
PT Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Kokott
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Stanovisko
C-593/19
Daně
SK Telecom
Soudní dvůr - Pátý senát
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Saugmandsgaard Øe
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Rozsudek
C-702/19 P
Hospodářská soutěž
Silver Plastics a Johannes Reifenhäuser v. Komise
Soudní dvůr - Devátý senát
DE Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Saugmandsgaard Øe
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Řeč
C-762/19
Průmyslová politika
CV-Online Latvia
Soudní dvůr - Pátý senát
LV Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Řeč
T-342/18
Hospodářská soutěž
Nichicon Corporation v. Komise
Tribunál - Devátý rozšířený senát
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Řeč
T-561/18
Státní podpora
ITD a Danske Fragtmænd v. Komise
Tribunál - Sedmý senát
EN Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 22/10/2020
09:30
Řeč
T-256/19
Assi v. Rada
Tribunál - Čtvrtý senát
EN Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
pátek 23/10/2020
09:30
Řeč
T-363/18
Hospodářská soutěž
Nippon Chemi-Con Corporation v. Komise
Tribunál - Devátý rozšířený senát
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
pondělí 26/10/2020
14:30
Řeč
C-928/19 P
Sociální politika
EPSU v. Komise
Soudní dvůr - Velký senát
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 27/10/2020
09:30
Stanovisko
C-453/19 P
Státní podpora
Deutsche Lufthansa v. Komise
Soudní dvůr - Čtvrtý senát
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
úterý 27/10/2020
09:30
Stanovisko
C-481/19
Zásady práva Společenství
Consob
Soudní dvůr - Velký senát
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pikamäe
úterý 27/10/2020
09:30
Řeč
C-896/19
Zásady práva Společenství
Repubblika
Soudní dvůr - Velký senát
MT Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 27/10/2020
09:30
Řeč
T-153/19
Zemědělství
European Union Copper Task Force v. Komise
Tribunál - Návrh (přípustnost)
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 27/10/2020
09:30
Řeč
T-809/19
Duševní vlastnictví
Liga Nacional de Fútbol Profesional v. EUIPO (El Clasico)
Tribunál - Druhý senát
ES Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
09:00
Rozsudek
C-521/18
Pegaso a Sistemi di Sicurezza
Soudní dvůr - Pátý senát
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Bobek
středa 28/10/2020
09:00
Rozsudek
C-112/19
Doprava
Kreis Heinsberg
Soudní dvůr - Desátý senát
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Rantos
středa 28/10/2020
09:00
Řeč
C-177/19 P
Allemagne - Ville de Paris a další v. Komise
Soudní dvůr - Pátý senát
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
09:00
Řeč
C-178/19 P
Hongrie - Ville de Paris a další v. Komise
Soudní dvůr - Pátý senát
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
09:00
Řeč
C-179/19 P
Komise v. Ville de Paris a další
Soudní dvůr - Pátý senát
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
09:00
Rozsudek
C-637/19
Duševní vlastnictví
BY (Preuve photographique)
Soudní dvůr - Pátý senát
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Hogan
středa 28/10/2020
09:30
Rozsudek
C-611/18 P
Hospodářská soutěž
Pirelli & C. v. Komise
Soudní dvůr - Sedmý senát
IT Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Kokott
středa 28/10/2020
09:30
Rozsudek
C-313/19 P
Associazione GranoSalus v. Komise
Soudní dvůr - První senát
IT Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Hogan
středa 28/10/2020
09:30
Rozsudek
C-321/19
Doprava
Bundesrepublik Deutschland (Détermination des taux des péages pour l'utilisation d'autoroutes)
Soudní dvůr - První senát
DE Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Saugmandsgaard Øe
středa 28/10/2020
09:30
Rozsudek
C-608/19
Státní podpora
INAIL
Soudní dvůr - Osmý senát
IT Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
středa 28/10/2020
09:30
Řeč
C-609/19
BNP Paribas Personal Finance
Soudní dvůr - První senát
FR Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
09:30
Řeč
Spojené věci C-776/19
C-777/19
C-778/19
C-779/19
C-780/19
C-781/19
C-782/19
BNP Paribas Personal Finance
Soudní dvůr - První senát
FR Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
09:30
Řeč
T-834/17
Institucionální právo
United Parcel Service v. Komise
Tribunál - Sedmý rozšířený senát
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
09:30
Řeč
T-540/19
Sharif v. Rada
Tribunál - Čtvrtý senát
FR Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
09:30
Řeč
Spojené věci T-637/19
T-638/19
Duševní vlastnictví
Sun Stars & Sons v. EUIPO - Carpathian Springs (Forme d'une bouteille)
Sun Stars & Sons v. EUIPO - Valvis Holding (Forme d'une bouteille)
Tribunál - Pátý senát
EN Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
11:00
Rozsudek
T-151/18
Ben Ali v. Rada
Tribunál - Devátý rozšířený senát
FR Síň Fernando Pessoa
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
11:00
Rozsudek
T-594/18
Pharma Mar v. Komise
Tribunál - Šestý senát
EN Síň Fernando Pessoa
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
11:00
Rozsudek
T-273/19
Duševní vlastnictví
Target Ventures Group v. EUIPO - Target Partners (TARGET VENTURES)
Tribunál - Třetí senát
EN Síň Fernando Pessoa
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 28/10/2020
11:00
Rozsudek
T-583/19
Duševní vlastnictví
Electrolux Home Products v. EUIPO - D. Consult (FRIGIDAIRE)
Tribunál - Pátý senát
EN Síň Fernando Pessoa
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Stanovisko
Spojené věci C-798/18
C-799/18
Federazione nazionale delle imprese elettrotecniche ed elettroniche (Anie) a další
Athesia Energy a další
Soudní dvůr - Pátý senát
IT Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Saugmandsgaard Øe
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Rozsudek
C-243/19
Volný pohyb osob
Veselības ministrija
Soudní dvůr - Druhý senát
LV Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Hogan
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Stanovisko
C-389/19 P
Komise v. Švédsko
Soudní dvůr - První senát
SV Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Tanchev
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Stanovisko
C-425/19 P
Státní podpora
Komise v. Itálie a další
Soudní dvůr - Velký senát
IT Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Tanchev
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Rozsudek
C-576/19 P
Intercept Pharma a Intercept Pharmaceuticals v. EMA
Soudní dvůr - Devátý senát
EN Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pitruzzella
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Stanovisko
C-804/19
Prostor svobody, bezpečnosti a práva
Markt24
Soudní dvůr - První senát
DE Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Saugmandsgaard Øe
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Stanovisko
C-862/19 P
Hospodářská a sociální soudržnost
Česká republika v. Komise
Soudní dvůr - Pátý senát
CS Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Řeč
T-745/18
Státní podpora
Covestro Deutschland v. Komise
Tribunál - Třetí senát
DE Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 29/10/2020
09:30
Řeč
T-824/19
Služební řád úředníků
RY v. Komise
Tribunál - Čtvrtý senát
FR Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 29/10/2020
14:00
Řeč
T-540/18
Institucionální právo
ASL Aviation Holdings a ASL Airlines (Ireland) v. Komise
Tribunál - Sedmý rozšířený senát
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 29/10/2020
14:00
Řeč
T-863/19
Duševní vlastnictví
Production Christian Gallimard v. EUIPO - Éditions Gallimard (PCG CALLIGRAM CHRISTIAN GALLIMARD)
Tribunál - Devátý senát
FR Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 29/10/2020
15:00
Řeč
Spojené věci T-233/19
T-234/19
Státní podpora
Infineon Technologies Dresden v. Komise
Infineon Technologies v. Komise
Tribunál - Třetí senát
DE Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
pátek 30/10/2020
09:30
Řeč
T-455/17
Institucionální právo
Bateni v. Rada
Tribunál - Návrh (přípustnost)
DE Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
pátek 30/10/2020
09:30
Řeč
T-196/19
Státní podpora
AZ v. Komise
Tribunál - Třetí senát
DE Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
pátek 30/10/2020
14:30
Řeč
T-238/19
Státní podpora
Wepa Hygieneprodukte a další v. Komise
Tribunál - Třetí senát
DE Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 10/11/2020
09:30
Rozsudek
C-644/18
Komise v. Italie (Valeurs limites − PM10)
Soudní dvůr - Velký senát
IT null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
úterý 10/11/2020
09:30
Řeč
C-401/19
Duševní vlastnictví
Polsko v. Parlament a Rada
Soudní dvůr - Velký senát
PL null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 10/11/2020
09:30
Stanovisko
C-578/19
Kuoni Travel
Soudní dvůr - Třetí senát
EN null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
úterý 10/11/2020
09:30
Rozsudek
T-25/19
Služební řád úředníků
AD v. ECHA
Tribunál - Návrh (přípustnost)
EN Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 10/11/2020
09:30
Řeč
T-177/19
Exxonmobil Petroleum & Chemical v. ECHA
Tribunál - Osmý senát
EN Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 10/11/2020
09:30
Řeč
T-185/19
Public.Resource.Org a Right to Know v. Komise
Tribunál - Pátý rozšířený senát
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 10/11/2020
09:30
Řeč
T-641/19
Služební řád úředníků
FD v. Entreprise commune Fusion for Energy
Tribunál - Návrh (přípustnost)
FR Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 10/11/2020
09:30
Rozsudek
T-25/20
Duševní vlastnictví
Deutsche Post v. EUIPO - Pošta Slovenije (Représentation d'un dispositif à corne)
Tribunál - Pátý senát
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 11/11/2020
09:30
Rozsudek
C-809/18 P
Duševní vlastnictví
EUIPO v. John Mills
Soudní dvůr - Pátý senát
EN null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pitruzzella
středa 11/11/2020
09:30
Rozsudek
C-61/19
Sbližování právních předpisů
Orange Romania
Soudní dvůr - Druhý senát
RO null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
středa 11/11/2020
09:30
Rozsudek
C-287/19
DenizBank
Soudní dvůr - První senát
DE null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
středa 11/11/2020
09:30
Stanovisko
C-585/19
Sociální politika
Academia de Studii Economice din Bucureşti
Soudní dvůr - Pátý senát
RO null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pitruzzella
středa 11/11/2020
09:30
Řeč
C-37/20
Sbližování právních předpisů
Luxembourg Business Registers
Soudní dvůr - Druhý senát
FR null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 11/11/2020
09:30
Řeč
T-119/17 RENV
Služební řád úředníků
Alba Aguilera a další v. SEAE
Tribunál - Čtvrtý senát
FR Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 11/11/2020
09:30
Rozsudek
T-820/19
Duševní vlastnictví
Totalizator Sportowy v. EUIPO - Lottoland Holdings (Lottoland)
Tribunál - Šestý senát
EN Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 11/11/2020
09:30
Řeč
T-15/20
Duševní vlastnictví
Skyliners v. EUIPO - Sky (SKYLINERS)
Tribunál - Šestý senát
EN Modrá síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 11/11/2020
14:30
Řeč
T-520/19
Duševní vlastnictví
Heitec v. EUIPO - Hetec Datensysteme (HEITEC)
Tribunál - Devátý senát
DE Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Rozsudek
C-42/19
Daně
Sonaecom
Soudní dvůr - První senát
PT null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Kokott
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Rozsudek
C-382/19 P
Služební řád úředníků
Pethke v. EUIPO
Soudní dvůr - Osmý senát
DE null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Richard de la Tour
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Stanovisko
C-400/19
Zemědělství
Komise v. Hongrie (Marges bénéficiaires)
Soudní dvůr - Čtvrtý senát
HU null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Hogan
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Rozsudek
C-427/19
Volný pohyb osob
Bulstrad Vienna Insurance Group
Soudní dvůr - První senát
BG null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Hogan
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Rozsudek
C-446/19 P
Služební řád úředníků
Fleig v. SEAE
Soudní dvůr - Osmý senát
DE null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pikamäe
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Stanovisko
C-515/19
Sbližování právních předpisů
Eutelsat
Soudní dvůr - Druhý senát
FR null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Saugmandsgaard Øe
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Rozsudek
C-676/19 P
Institucionální právo
Gollnisch v. Parlament
Soudní dvůr - Sedmý senát
FR null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Pikamäe
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Stanovisko
C-703/19
Daně
Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach
Soudní dvůr - První senát
PL null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Richard de la Tour
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Stanovisko
C-729/19
Prostor svobody, bezpečnosti a práva
Department of Justice for Northern Ireland
Soudní dvůr - Třetí senát
EN null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Hogan
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Rozsudek
C-734/19
Daně
ITH Comercial Timişoara
Soudní dvůr - Osmý senát
RO null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Saugmandsgaard Øe
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Rozsudek
C-796/19
Doprava
Komise v. Autriche (Autorité de sécurité ferroviaire)
Soudní dvůr - Desátý senát
DE null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Řeč
C-13/20
Duševní vlastnictví
Top System
Soudní dvůr - Pátý senát
FR null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Stanovisko
Spojené věci C-354/20 PPU
C-412/20 PPU
Prostor svobody, bezpečnosti a práva
Openbaar Ministerie (Indépendance de l’autorité judiciaire d’émission)
Soudní dvůr - Velký senát
NL null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
čtvrtek 12/11/2020
09:30
Řeč
T-164/19
Služební řád úředníků
AQ v. eu-LISA
Tribunál - Sedmý senát
EN Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
pondělí 16/11/2020
09:30
Řeč
C-718/19
Volný pohyb osob
Ordre des barreaux francophones a germanophone e.a. (Mesures préventives en vue d’éloignement)
Soudní dvůr - Velký senát
FR null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
pondělí 16/11/2020
14:30
Řeč
C-719/19
Evropské občanství
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid (Effets d’une décision d’éloignement)
Soudní dvůr - Velký senát
NL null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
úterý 17/11/2020
09:00
Řeč
C-741/19
Institucionální právo
République de Moldavie
Soudní dvůr - Velký senát
FR null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 18/11/2020
09:30
Rozsudek
C-299/19
Sbližování právních předpisů
Techbau
Soudní dvůr - Devátý senát
IT null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Bobek
středa 18/11/2020
09:30
Stanovisko
C-544/19
Daně
ECOTEX BULGARIA
Soudní dvůr - První senát
BG null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Richard de la Tour
středa 18/11/2020
09:30
Řeč
C-707/19
Volný pohyb služeb
K.S. (Frais de remorquage d’un véhicule endommagé)
Soudní dvůr - Pátý senát
PL null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
čtvrtek 19/11/2020
09:30
Rozsudek
C-663/18
Volný pohyb zboží
B S a C A (Commercialisation du cannabidiol - CBD)
Soudní dvůr - Čtvrtý senát
FR null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Tanchev
čtvrtek 19/11/2020
09:30
Stanovisko
C-388/19
Volný pohyb kapitálu
Autoridade Tributária e Aduaneira (Impôt sur les plus-values immobilières)
Soudní dvůr - První senát
PT null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Hogan
čtvrtek 19/11/2020
09:30
Stanovisko
C-480/19
Svoboda usazování
Veronsaajien oikeudenvalvontayksikkö (Revenus versés par des OPCVM)
Soudní dvůr - Druhý senát
FI null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Hogan
čtvrtek 19/11/2020
09:30
Stanovisko
C-504/19
Svoboda usazování
Banco de Portugal a další
Soudní dvůr - Třetí senát
ES null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Kokott
čtvrtek 19/11/2020
09:30
Stanovisko
C-505/19
Prostor svobody, bezpečnosti a práva
Bundesrepublik Deutschland (Notice rouge d’Interpol)
Soudní dvůr - Velký senát
DE null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Bobek
čtvrtek 19/11/2020
09:30
Stanovisko
C-511/19
Sociální politika
Olympiako Athlitiko Kentro Athinon
Soudní dvůr - Třetí senát
EL null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Richard de la Tour
čtvrtek 19/11/2020
09:30
Stanovisko
C-597/19
Duševní vlastnictví
M.I.C.M.
Soudní dvůr - Pátý senát
NL null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
čtvrtek 19/11/2020
09:30
Řeč
C-901/19
Prostor svobody, bezpečnosti a práva
Bundesrepublik Deutschland (Notion de “menaces graves a individuelles”)
Soudní dvůr - Třetí senát
DE null
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF