Soudní kalendář
Rozvrh práce má informativní charakter a je zveřejněn s výhradou změn.
Roztříděno podle : datum | soud | sál
Datum Věc Jednací jazyk Sál
středa 23/01/2019
09:30
Rozsudek
C-272/17
Volný pohyb osob
Zyla
Soudní dvůr - Desátý senát
NL Jednací síň IV - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
středa 23/01/2019
09:30
Rozsudek
C-387/17
Státní podpora
Fallimento Traghetti del Mediterraneo
Soudní dvůr - První senát
IT Jednací síň I - 8. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Wahl
středa 23/01/2019
09:30
Rozsudek
C-419/17 P
Deza v. ECHA
Soudní dvůr - První senát
CS Jednací síň I - 8. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
středa 23/01/2019
09:30
Rozsudek
C-430/17
Walbusch Walter Busch
Soudní dvůr - Třetí senát
DE Jednací síň IV - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Tanchev
středa 23/01/2019
09:30
Stanovisko
C-509/17
Sociální politika
Plessers
Soudní dvůr - Třetí senát
NL Jednací síň IV - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
středa 23/01/2019
09:30
Řeč
C-654/17 P
Státní podpora
Bayerische Motoren Werke v. Komise a Freistaat Sachsen
Soudní dvůr - Pátý senát
DE Jednací síň II - 8. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 23/01/2019
09:30
Rozsudek
C-661/17
Prostor svobody, bezpečnosti a práva
M.A. a další
Soudní dvůr - První senát
EN Jednací síň I - 8. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Tanchev
středa 23/01/2019
09:30
Řeč
C-686/17
Zentrale zur Bekämpfung unlauteren Wettbewerbs Frankfurt am Main
Soudní dvůr - První senát
DE Jednací síň III - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 23/01/2019
09:30
Stanovisko
C-697/17
Telecom Italia
Soudní dvůr - Pátý senát
IT Jednací síň II - 8. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Campos Sánchez-Bordona
středa 23/01/2019
09:30
Rozsudek
C-698/17 P
Duševní vlastnictví
Klement v. EUIPO
Soudní dvůr - Třetí senát
DE Jednací síň IV - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
Generální advokát: Szpunar
středa 23/01/2019
09:30
Řeč
C-703/17
Volný pohyb osob
Krah
Soudní dvůr - Druhý senát
DE Jednací síň I - 8. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 23/01/2019
09:30
Řeč
C-34/18
Lovasné Tóth
Soudní dvůr - Třetí senát
HU Jednací síň IV - 6. podlaží
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 23/01/2019
09:30
Řeč
Spojené věci C-95/18
C-96/18
Sociální zabezpečení migrujících pracovníků
van den Berg a Giesen
Franzen
Soudní dvůr - Čtvrtý senát
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 23/01/2019
09:30
Řeč
T-601/17
Duševní vlastnictví
Rubik's Brand v. EUIPO - Simba Toys (Forme d'un cube)
Tribunál - Osmý senát
EN Zelená síň
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF
středa 23/01/2019
14:00
Řeč
T-434/15
Institucionální právo
Islamic Republic of Iran Shipping Lines a další v. Rada
Tribunál - Druhý senát
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Úř. věst.) HTML / PDF