Sudski kalendar
Kalendar ima informativni karakter te je objavljen uz zadržavanje mogućnosti izmjena. Kalendar ne obvezuje instituciju.
Razvrstavanje po : datum | sud | dvorana
Datum Predmet Jezik postupka Dvorana
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-211/20 P
Državne potpore
Komisija / Valencia Club de Fútbol
Sud - prvo vijeće
ES Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Pitruzzella
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Mišljenje
C-40/21
Načela prava Zajednice
Agenția Națională de Integritate
Sud - prvo vijeće
RO Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Emiliou
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-163/21
Tržišno natjecanje
PACCAR i drugi
Sud - drugo vijeće
ES Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-203/21
Područje slobode, sigurnosti i pravde
DELTA STROY 2003
Sud - četvrto vijeće
BG Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Pikamäe
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-278/21
AquaPri
Sud - drugo vijeće
DA Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-385/21
Tržišno natjecanje
Zenith Media Communications
Sud - peto vijeće
RO Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Collins
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-414/21
Sloboda poslovnog nastana
VP Capital
Sud - deveto vijeće
NL Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-442/21 P
Državne potpore
ITD i Danske Fragtmænd / Komisija
Sud - deseto vijeće
EN Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Pikamäe
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Rasprava
C-461/21
Oporezivanje
Cartrans Preda
Sud - treće vijeće
RO Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-486/21
SHARENGO
Sud - osmo vijeće
SL Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-494/21
Usklađivanje zakonodavstava
Eircom
Sud - peto vijeće
EN Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Pikamäe
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Mišljenje
C-612/21
Oporezivanje
Gmina O.
Sud - sedmo vijeće
PL Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Mišljenje
C-616/21
Oporezivanje
Gmina L.
Sud - sedmo vijeće
PL Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Rasprava
C-615/21
Načela prava Zajednice
Napfény-Toll
Sud - peto vijeće
HU Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-631/21
Taxi Horn Tours
Sud - osmo vijeće
NL Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Mišljenje
C-651/21
Područje slobode, sigurnosti i pravde
М. Ya. M. (Renonciation à la succession d’un cohéritier)
Sud - deseto vijeće
BG Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Rasprava
C-663/21
Područje slobode, sigurnosti i pravde
Bundesamt für Fremdenwesen und Asyl (Réfugié ayant commis un crime grave)
Sud - prvo vijeće
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Presuda
C-702/21 P
Poljoprivreda i ribarstvo
Laboratoire Pareva / Komisija i drugi
Sud - osmo vijeće
EN Dvorana Dalsgaard
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisna odvjetnica : Kokott
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Rasprava
C-8/22
Područje slobode, sigurnosti i pravde
Commissaire général aux réfugiés i aux apatrides (Réfugié ayant commis un crime grave)
Sud - prvo vijeće
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Rasprava
T-225/21
Državne potpore
Ryanair / Commission (Alitalia I ; Covid-19)
Opći sud - deseto vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Četvrtak 10.11.2022
9.30
Rasprava
T-703/21
Intelektualno vlasništvo
Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa / EUIPO - Falubaz Polska (FALUBAZ)
Opći sud - treće vijeće
PL Plava dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF