Sudski kalendar
Kalendar ima informativni karakter te je objavljen uz zadržavanje mogućnosti izmjena. Kalendar ne obvezuje instituciju.
Razvrstavanje po : datum | sud | dvorana
Datum Predmet Jezik postupka Dvorana
Srijeda 23.1.2019
9.30
Presuda
C-272/17
Slobodno kretanje osoba
Zyla
Sud - deseto vijeće
NL Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Srijeda 23.1.2019
9.30
Presuda
C-387/17
Državne potpore
Fallimento Traghetti del Mediterraneo
Sud - prvo vijeće
IT Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Wahl
Srijeda 23.1.2019
9.30
Presuda
C-419/17 P
Deza / ECHA
Sud - prvo vijeće
CS Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Srijeda 23.1.2019
9.30
Presuda
C-430/17
Walbusch Walter Busch
Sud - treće vijeće
DE Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Tanchev
Srijeda 23.1.2019
9.30
Mišljenje
C-509/17
Socijalna politika
Plessers
Sud - treće vijeće
NL Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Srijeda 23.1.2019
9.30
Rasprava
C-654/17 P
Državne potpore
Bayerische Motoren Werke / Komisija i Freistaat Sachsen
Sud - peto vijeće
DE Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 23.1.2019
9.30
Presuda
C-661/17
Područje slobode, sigurnosti i pravde
M.A. i drugi
Sud - prvo vijeće
EN Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Tanchev
Srijeda 23.1.2019
9.30
Rasprava
C-686/17
Zentrale zur Bekämpfung unlauteren Wettbewerbs Frankfurt am Main
Sud - prvo vijeće
DE Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 23.1.2019
9.30
Mišljenje
C-697/17
Telecom Italia
Sud - peto vijeće
IT Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Srijeda 23.1.2019
9.30
Presuda
C-698/17 P
Intelektualno vlasništvo
Klement / EUIPO
Sud - treće vijeće
DE Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Szpunar
Srijeda 23.1.2019
9.30
Rasprava
C-703/17
Slobodno kretanje osoba
Krah
Sud - drugo vijeće
DE Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 23.1.2019
9.30
Rasprava
C-34/18
Lovasné Tóth
Sud - treće vijeće
HU Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 23.1.2019
9.30
Rasprava
Spojeni predmeti C-95/18
C-96/18
Socijalna sigurnost radnika migranata
van den Berg i Giesen
Franzen
Sud - četvrto vijeće
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 23.1.2019
9.30
Rasprava
T-601/17
Intelektualno vlasništvo
Rubik's Brand / EUIPO - Simba Toys (Forme d'un cube)
Opći sud - osmo vijeće
EN Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 23.1.2019
14.00
Rasprava
T-434/15
Institucionalno pravo
Islamic Republic of Iran Shipping Lines i drugi / Vijeće
Opći sud - drugo vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF