Sudski kalendar
Kalendar ima informativni karakter te je objavljen uz zadržavanje mogućnosti izmjena. Kalendar ne obvezuje instituciju.
Razvrstavanje po : datum | sud | dvorana
Datum Predmet Jezik postupka Dvorana
Srijeda 29.1.2020
9.30
Presuda
C-371/18
Intelektualno vlasništvo
Sky i drugi
Sud - četvrto vijeće
EN Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Tanchev
Srijeda 29.1.2020
9.30
Mišljenje
C-570/18 P
Pravilnik o službenicima
HF / Parlament
Sud - drugo vijeće
FR Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Saugmandsgaard Øe
Srijeda 29.1.2020
9.30
Rasprava
C-742/18 P
Poljoprivreda i ribarstvo
Češka Republika / Commission (Contrôles par télédétection dans le cadre du FEAGA i du Feader)
Sud - četvrto vijeće
CS Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Mišljenje
C-762/18
Socijalna politika
Varhoven kasatsionen sad na Republika Bulgaria
Sud - prvo vijeće
BG Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Hogan
Srijeda 29.1.2020
9.30
Presuda
C-785/18
Poljoprivreda i ribarstvo
GAEC Jeanningros
Sud - četvrto vijeće
FR Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Srijeda 29.1.2020
9.30
Mišljenje
C-796/18
Informatikgesellschaft für Software-Entwicklung
Sud - četvrto vijeće
DE Raspravna dvorana II - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Campos Sánchez-Bordona
Srijeda 29.1.2020
9.30
Rasprava
C-3/19
Asmel
Sud - drugo vijeće
IT Raspravna dvorana I - Osmi kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Mišljenje
C-37/19
Socijalna politika
Iccrea Banca
Sud - prvo vijeće
IT Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Nezavisni odvjetnik : Hogan
Srijeda 29.1.2020
9.30
Rasprava
C-73/19
Područje slobode, sigurnosti i pravde
Movic i drugi
Sud - prvo vijeće
NL Raspravna dvorana III - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Rasprava
C-211/19
Socijalna politika
Készenléti Rendőrség
Sud - deseto vijeće
HU Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Rasprava
T-249/17
Tržišno natjecanje
Casino, Guichard-Perrachon i AMC / Komisija
Opći sud - deveto prošireno vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Rasprava
T-414/17
Ekonomska politika
Hypo Vorarlberg Bank / CRU
Opći sud - osmo prošireno vijeće
DE Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Presuda
T-402/18
Pravilnik o službenicima
Aquino i drugi / Parlament
Opći sud - šesto prošireno vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Presuda
T-697/18
Intelektualno vlasništvo
Aldi / EUIPO - Titlbach (ALTISPORT)
Opći sud - sixième chambre
DE Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Presuda
T-42/19
Intelektualno vlasništvo
Volkswagen / EUIPO (CROSS)
Opći sud - sixième chambre
DE Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
9.30
Presuda
T-239/19
Intelektualno vlasništvo
Vinos de Arganza / EUIPO - Nordbrand Nordhausen (ENCANTO)
Opći sud - treće vijeće
EN Grande salle - Annexe "C"
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
11.00
Rasprava
C-33/19
Promet
Komisija / Bulgarie (Organisme d’enquête ferroviaire)
Sud - deseto vijeće
BG Raspravna dvorana IV - Šesti kat
Tužba (SL) HTML / PDF
Srijeda 29.1.2020
15.00
Rasprava
T-254/17
Tržišno natjecanje
Intermarché Casino Achats / Komisija
Opći sud - deveto prošireno vijeće
FR Zelena dvorana
Tužba (SL) HTML / PDF