Kalendarz rozpraw
Kalendarz ma charakter informacyjny i jest publikowany z zastrzezeniem mozliwosci zmian.
Sortowanie wedlug : data | sąd | sala
Data Sprawa Język postępowania Sala
poniedzialek 15/06/2020
14:30
Rozprawa
Sprawy polaczone C-422/19
C-423/19
Poliyka gospodarcza
Hessischer Rundfunk
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 16/06/2020
09:30
Rozprawa
C-398/19
Obywatelstwo Unii
Generalstaatsanwaltschaft Berlin (Extradition vers l'Ukraine)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 16/06/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone T-583/18
T-597/18
Pomoc państwa
GVN / Komisja
Hermann Albers / Komisja
Sąd - Piątej izby
DE Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 16/06/2020
09:30
Rozprawa
T-597/18
Pomoc państwa
Hermann Albers / Komisja
Sąd - Piątej izby
DE Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 16/06/2020
09:30
Rozprawa
T-25/19
Regulamin pracowniczy urzędników
AD / ECHA
Sąd - Pierwszej izby
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 17/06/2020
09:30
Rozprawa
C-152/19 P
Konkurencja
Deutsche Telekom / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
DE sala rozpraw IV - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 17/06/2020
09:30
Rozprawa
C-165/19 P
Konkurencja
Slovak Telekom / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
EN sala rozpraw IV - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 17/06/2020
09:30
Rozprawa
C-218/19
Swobodny przepływ osób
Adina Onofrei
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 17/06/2020
09:30
Rozprawa
T-173/19
Regulamin pracowniczy urzędników
AV i AW / Parlament
Sąd - Siódma izba
FR Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 17/06/2020
15:30
Rozprawa
T-608/19
Własność intelektualna
Veronese Design Company / EUIPO - Veronese (VERONESE)
Sąd - Drugiej izby
FR Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-78/18
Swobodny przepływ kapitału
Komisja / Hongrie (Transparence associative)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
HU sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-276/18
Podatki
KrakVet Marek Batko
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
HU sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Sharpston
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-639/18
Sparkasse Südholstein
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Sharpston
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-702/18 P
Własność intelektualna
Primart / EUIPO
Trybunał Sprawiedliwości - Siódma izba
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-754/18
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Ryanair Designated Activity Company
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
HU sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-831/18 P
Regulamin pracowniczy urzędników
Komisja / RQ
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
FR null
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Sharpston
czwartek 18/06/2020
09:30
Opinia
C-16/19
Polityka socjalna
Szpital Kliniczny im. dra J. Babińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej i in.
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
PL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pitruzzella
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-142/19 P
Własność intelektualna
Dovgan / EUIPO
Trybunał Sprawiedliwości - Szóstej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 18/06/2020
09:30
Opinia
C-320/19
Ingredion Germany
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 18/06/2020
09:30
Opinia
C-321/19
Transport
Bundesrepublik Deutschland (Détermination des taux des péages pour l'utilisation d'autoroutes)
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-328/19
Porin kaupunki
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
FI null
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 18/06/2020
09:30
Wyrok
C-340/19
Unia celna
Hydro Energo
Trybunał Sprawiedliwości - Szóstej izby
LV sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pitruzzella
czwartek 18/06/2020
09:30
Opinia
C-433/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Ellmes Property Services
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 18/06/2020
09:30
Rozprawa
C-490/19
Rolnictwo
Syndicat interprofessionnel de défense du fromage Morbier
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 18/06/2020
09:30
Opinia
C-540/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
WV (Subrogation d’un organisme public au créancier d’aliments)
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 18/06/2020
09:30
Rozprawa
T-799/17
Konkurencja
Scania i in. / Komisja
Sąd - Dziesiąta izba w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 18/06/2020
09:30
Rozprawa
T-309/19
Własność intelektualna
BRF Singapore Foods / EUIPO - Tipiak (Sadia)
Sąd - Szóstej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 18/06/2020
09:30
Rozprawa
T-377/19
Własność intelektualna
Topcart / EUIPO - Carl International (TC CARL)
Sąd - Trzeciej izby
DE Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 18/06/2020
11:00
Rozprawa
T-378/19
Własność intelektualna
Topcart / EUIPO - Carl International (TC CARL)
Sąd - Trzeciej izby
DE Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 18/06/2020
11:30
Rozprawa
T-310/19
Własność intelektualna
BRF Singapore Foods / EUIPO - Tipiak (SADIA)
Sąd - Szóstej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 18/06/2020
14:30
Rozprawa
C-275/19
Zbliżanie ustawodawstw
Sportingbet i Internet Opportunity Entertainment
Trybunał Sprawiedliwości - Dziewiąta izba
PT sala rozpraw IV - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 22/06/2020
09:00
Rozprawa
C-344/19
Polityka socjalna
Radiotelevizija Slovenija (Période d’astreinte dans un lieu reculé)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
SL Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 22/06/2020
09:00
Rozprawa
C-580/19
Polityka socjalna
Stadt Offenbach am Main (Période d’astreinte d’un pompier)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 22/06/2020
09:30
Rozprawa
T-151/18
Ben Ali / Rada
Sąd - Dziewiąta izba w składzie powiększonym
FR Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 22/06/2020
09:30
Rozprawa
T-478/18
Pomoc państwa
Bezouaoui i HB Consultant / Komisja
Sąd - Pierwszej izby
FR Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 22/06/2020
15:30
Rozprawa
C-316/19
Przywileje i immunitety
Komisja / Slovénie (Archives de la BCE)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
SL Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 24/06/2020
09:30
Rozprawa
C-362/19 P
Pomoc państwa
Komisja / Fútbol Club Barcelona
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 24/06/2020
09:30
Rozprawa
T-9/19
ClientEarth / Europejski Bank Inwestycyjny
Sąd - Drugiej izby w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 24/06/2020
09:30
Rozprawa
T-178/19
Kalai / Rada
Sąd - Czwartej izby
FR Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 24/06/2020
14:30
Rozprawa
T-87/19
Regulamin pracowniczy urzędników
Broughton / Eurojust
Sąd - Czwartej izby
NL Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-92/18
Prawo instytucjonalne
Francja / Parlement (Exercice du pouvoir budgétaire II)
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
FR sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-570/18 P
Regulamin pracowniczy urzędników
HF / Parlament
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
FR sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-729/18 P
Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa
VTB Bank / Rada
Trybunał Sprawiedliwości - Siódma izba
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-730/18 P
Kaluzula arbitrażowa
SC / Eulex Kosovo
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-731/18 P
Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa
Vnesheconombank / Rada
Trybunał Sprawiedliwości - Siódma izba
ES sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 25/06/2020
09:30
Opinia
C-763/18 P
Własność intelektualna
Wallapop / EUIPO
Trybunał Sprawiedliwości - Dziewiąta izba
ES sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 25/06/2020
09:30
Opinia
C-808/18
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Komisja / Hongrie (Accueil des demandeurs de protection internationale)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
HU sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-14/19 P
Prawo instytucjonalne
CSUE / KF
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-24/19
A e.a. (Éoliennes à Aalter i à Nevele)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-37/19
Polityka socjalna
Iccrea Banca
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-116/19 P
Regulamin pracowniczy urzędników
Schneider / EUIPO
Trybunał Sprawiedliwości - Ósma izba
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-131/19 P
Regulamin pracowniczy urzędników
Komisja / CX
Trybunał Sprawiedliwości - Ósma izba
FR sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-380/19
Bundesverband der Verbraucherzentralen und Verbraucherverbände
Trybunał Sprawiedliwości - Szóstej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 25/06/2020
09:30
Opinia
C-393/19
Zasady prawa wspólnotowego
Okrazhna prokuratura – Haskovo i Apelativna prokuratura – Plovdiv
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
BG sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 25/06/2020
09:30
Opinia
C-459/19
Podatki
Wellcome Trust
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 25/06/2020
09:30
Opinia
C-510/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Openbaar Ministerie (Faux en écritures)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 25/06/2020
09:30
Rozprawa
C-608/19
Pomoc państwa
INAIL
Trybunał Sprawiedliwości - Ósma izba
IT sala rozpraw IV - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
09:30
Wyrok
C-36/20 PPU
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Ministerio Fiscal (Autorité susceptible de recevoir une demande de protection internationale)
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
ES sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 25/06/2020
09:30
Rozprawa
T-107/19
Prawo instytucjonalne
ACRE / Parlament
Sąd - Trzeciej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
10:30
Rozprawa
C-216/19
Rolnictwo
Land Berlin (Droits au paiement liés à la PAC)
Trybunał Sprawiedliwości - Szóstej izby
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-40/16
Polityka socjalna
MU / Parlament
Sąd - Ósma izba
IT Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-506/18
Rolnictwo
Polska / Komisja
Sąd - Drugiej izby
PL Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-511/18
Regulamin pracowniczy urzędników
XH / Komisja
Sąd - Siódma izba
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-659/18
Regulamin pracowniczy urzędników
Reinhardt / Europejski Bank Inwestycyjny
Sąd - Pierwszej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-737/18
Własność intelektualna
Siberia Oriental / OCVV (Siberia)
Sąd - Szóstej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-104/19
Własność intelektualna
Dermavita / EUIPO - Allergan Holdings France (JUVÉDERM)
Sąd - Trzeciej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-114/19
Własność intelektualna
Pavel / EUIPO - bugatti (B)
Sąd - Piątej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-133/19
Własność intelektualna
Off-White / EUIPO (OFF-WHITE)
Sąd - Dziewiąta izba
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-295/19
Klymenko / Rada
Sąd - Piątej izby
FR Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-379/19
Własność intelektualna
Serviceplan Gruppe für innovative Kommunikation / EUIPO (Serviceplan)
Sąd - Trzeciej izby
DE Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-380/19
Własność intelektualna
Serviceplan Gruppe für innovative Kommunikation / EUIPO (Serviceplan Solutions)
Sąd - Trzeciej izby
DE Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-550/19
Własność intelektualna
Nitto Pharmaceutical Industries / EUIPO - Chiesi Farmaceutici (NOSTER)
Sąd - Szóstej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-552/19
Malacalza Investimenti / BCE
Sąd - Czwartej izby
IT Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 25/06/2020
11:00
Wyrok
T-651/19
Własność intelektualna
Brands Up / EUIPO (Credit24)
Sąd - Piątej izby
FI Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 26/06/2020
09:30
Rozprawa
T-245/17
Zbliżanie ustawodawstw
ViaSat / Komisja
Sąd - Dziesiąta izba w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 26/06/2020
09:30
Rozprawa
T-273/19
Własność intelektualna
Target Ventures Group / EUIPO - Target Partners (TARGET VENTURES)
Sąd - Trzeciej izby
EN Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 29/06/2020
09:30
Rozprawa
T-254/18
Polityka handlowa
China Chamber of Commerce for Import and Export of Machinery and Electronic Products i in. / Komisja
Sąd - Czwartej izby w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 29/06/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone T-110/19
T-111/19
T-113/19
T-116/19
T-117/19
T-118/19
T-119/19
T-120/19
T-121/19
T-122/19
T-123/19
T-124/19
Kazembe Musonda / Rada
Boshab / Rada
Kampete / Rada
Kande Mupompa / Rada
Kahimbi Kasagwe / Rada
Amisi Kumba / Rada
Mutondo / Rada
Numbi / Rada
Ruhorimbere / Rada
Ramazani Shadary / Rada
Kanyama / Rada
Ilunga Luyoyo / Rada
Sąd - Siódma izba
FR Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 29/06/2020
14:30
Rozprawa
C-650/18
Prawo instytucjonalne
Węgry / Parlament
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
HU Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 30/06/2020
09:30
Rozprawa
T-735/18
Energia
Aquind / ACER
Sąd - Drugiej izby
EN Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 30/06/2020
14:30
Rozprawa
T-719/17
Rolnictwo
FMC / Komisja
Sąd - Piątej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 01/07/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone C-155/19
C-156/19
FIGC i Consorzio Ge.Se.Av.
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
IT sala rozpraw IV - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 01/07/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone C-517/19 P
C-518/19 P
Regulamin pracowniczy urzędników
Alvarez y Bejarano i in. / Komisja
Ardalic i in. / Rada
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 01/07/2020
09:30
Rozprawa
T-271/10 RENV II
Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa
H / Rada
Sąd - Trzeciej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 01/07/2020
09:30
Rozprawa
T-723/18
Regulamin pracowniczy urzędników
Barata / Parlament
Sąd - Siódma izba w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
09:30
Opinia
C-826/18
Stichting Varkens in Nood i in.
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-835/18
Podatki
Terracult
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
RO sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-18/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Stadt Frankfurt am Main
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-215/19
Podatki
Veronsaajien oikeudenvalvontayksikkö (Service d’hébergement en centre de données)
Trybunał Sprawiedliwości - Dziesiąta izba
FI sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-231/19
Podatki
Blackrock Investment Management (UK)
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 02/07/2020
09:30
Opinia
Sprawy polaczone C-245/19
C-246/19
Podatki
État du Grand-duché de Luxembourg (Droit de recours contre une demande d’information en matière fiscale)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
FR sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 02/07/2020
09:30
Opinia
C-265/19
Własność intelektualna
Recorded Artists Actors Performers
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 02/07/2020
09:30
Opinia
C-441/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid (Retour d’un mineur non accompagné)
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-477/19
Magistrat der Stadt Wien (Grand hamster)
Trybunał Sprawiedliwości - Siódma izba
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 02/07/2020
09:30
Rozprawa
C-555/19
Swobodne świadczenie usług
Fussl Modestraße Mayr
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-684/19
Własność intelektualna
mk advokaten
Trybunał Sprawiedliwości - Dziesiąta izba
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 02/07/2020
09:30
Rozprawa
T-541/18
Polityka handlowa
Changmao Biochemical Engineering / Komisja
Sąd - Trzeciej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
09:30
Rozprawa
T-548/18
Regulamin pracowniczy urzędników
Helbert / EUIPO
Sąd - Czwartej izby
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
14:00
Rozprawa
T-382/19
Własność intelektualna
Turk Hava Yollari / EUIPO - Sky (skylife)
Sąd - Dziewiąta izba
EN Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
14:30
Rozprawa
T-610/18
Regulamin pracowniczy urzędników
ZR / EUIPO
Sąd - Czwartej izby
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 03/07/2020
09:30
Rozprawa
T-218/18
Pomoc państwa
Deutsche Lufthansa / Komisja
Sąd - Dziewiąta izba
DE Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 03/07/2020
11:00
Rozprawa
T-722/18
Własność intelektualna
Repsol / EUIPO - Basic (BASIC)
Sąd - Trzeciej izby
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 06/07/2020
09:30
Rozprawa
T-758/18
Poliyka gospodarcza
ABLV Bank / CRU
Sąd - Dziesiąta izba w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 06/07/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone T-247/19
T-318/19
Regulamin pracowniczy urzędników
Thunus i in. / Europejski Bank Inwestycyjny
Sąd - Pierwszej izby
FR Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 06/07/2020
14:30
Rozprawa
C-824/18
Zasady prawa wspólnotowego
A.B. e.a. (Nomination des juges à la Cour suprême – Recours)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
C-389/19 P
Komisja / Szwecja
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone T-345/19
...
T-346/19
T-364/19
T-365/19
T-366/19
T-372/19
T-373/19
T-374/19
T-375/19
T-385/19
T-389/19
T-390/19
T-391/19
T-392/19
T-393/19
T-394/19
T-397/19
T-398/19
T-403/19
T-404/19
T-406/19
T-407/19
T-409/19
T-410/19
T-411/19
T-412/19
T-413/19
T-414/19
T-415/19
T-416/19
Prawo instytucjonalne
Santini / Parlament
...
Ceravolo / Parlament
Moretti / Parlament
Capraro / Parlament
Sboarina / Parlament
Cellai / Parlament
Gatti / Parlament
Wuhrer / Parlament
Pisoni / Parlament
Mazzone / Parlament
Coppo Gavazzi / Parlament
Muscardini / Parlament
Vinci / Parlament
Mantovani / Parlament
Catasta / Parlament
Zecchino / Parlament
Novati / Parlament
Paciotti / Parlament
Fantuzzi / Parlament
Lavarra / Parlament
Cocilovo / Parlament
Speroni / Parlament
Di Meo / Parlament
Di Lello Finuoli / Parlament
Lombardo / Parlament
Contu / Parlament
Dupuis / Parlament
Frittelli / Parlament
Laroni / Parlament
Filippi / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-346/19
Prawo instytucjonalne
Ceravolo / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-364/19
Prawo instytucjonalne
Moretti / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-365/19
Prawo instytucjonalne
Capraro / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-366/19
Prawo instytucjonalne
Sboarina / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-372/19
Prawo instytucjonalne
Cellai / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-373/19
Prawo instytucjonalne
Gatti / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-374/19
Prawo instytucjonalne
Wuhrer / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-375/19
Prawo instytucjonalne
Pisoni / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-385/19
Prawo instytucjonalne
Mazzone / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-389/19
Prawo instytucjonalne
Coppo Gavazzi / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-390/19
Prawo instytucjonalne
Muscardini / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-391/19
Prawo instytucjonalne
Vinci / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-392/19
Prawo instytucjonalne
Mantovani / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-393/19
Prawo instytucjonalne
Catasta / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-394/19
Prawo instytucjonalne
Zecchino / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-397/19
Prawo instytucjonalne
Novati / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-398/19
Prawo instytucjonalne
Paciotti / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-403/19
Prawo instytucjonalne
Fantuzzi / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-404/19
Prawo instytucjonalne
Lavarra / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-406/19
Prawo instytucjonalne
Cocilovo / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-407/19
Prawo instytucjonalne
Speroni / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-409/19
Prawo instytucjonalne
Di Meo / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-410/19
Prawo instytucjonalne
Di Lello Finuoli / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-411/19
Prawo instytucjonalne
Lombardo / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-412/19
Prawo instytucjonalne
Contu / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-413/19
Prawo instytucjonalne
Dupuis / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-414/19
Prawo instytucjonalne
Frittelli / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-415/19
Prawo instytucjonalne
Laroni / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-416/19
Prawo instytucjonalne
Filippi / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-417/19
Prawo instytucjonalne
Viola / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-418/19
Prawo instytucjonalne
Mussa / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-420/19
Prawo instytucjonalne
Nobilia / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-421/19
Prawo instytucjonalne
Segre / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-422/19
Prawo instytucjonalne
De Luca / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-425/19
Prawo instytucjonalne
Ventre / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-426/19
Prawo instytucjonalne
Musoni / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-427/19
Prawo instytucjonalne
Frantova / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-429/19
Prawo instytucjonalne
Iacono / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-430/19
Prawo instytucjonalne
Bonsignore / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-431/19
Prawo instytucjonalne
Azzolini / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-432/19
Prawo instytucjonalne
Gawronski / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-435/19
Prawo instytucjonalne
Chiaramello / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-436/19
Prawo instytucjonalne
Aita / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-438/19
Prawo instytucjonalne
Novelli / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-439/19
Prawo instytucjonalne
Mantovani / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-440/19
Prawo instytucjonalne
Mattina / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-441/19
Prawo instytucjonalne
La Russa / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-442/19
Prawo instytucjonalne
Carollo / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-444/19
Prawo instytucjonalne
Locatelli / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-445/19
Prawo instytucjonalne
Chiesa / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-446/19
Prawo instytucjonalne
Castellina / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-448/19
Prawo instytucjonalne
Costanzo / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-449/19
Prawo instytucjonalne
Dell'Alba / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-450/19
Prawo instytucjonalne
Gallenzi / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-451/19
Prawo instytucjonalne
Gemelli / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-452/19
Prawo instytucjonalne
Napoletano / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-453/19
Prawo instytucjonalne
Panusa / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-454/19
Prawo instytucjonalne
Musotto / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-463/19
Prawo instytucjonalne
Cervetti / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-465/19
Prawo instytucjonalne
Florio / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-519/19
Prawo instytucjonalne
Forte / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-602/19
Własność intelektualna
Eugène Perma France / EUIPO - SPI Investments Group (NATURANOVE)
Sąd - Drugiej izby
EN Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
09:30
Rozprawa
T-695/19
Prawo instytucjonalne
Falqui / Parlament
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 07/07/2020
14:30
Rozprawa
T-515/18
Konkurencja
Fakro / Komisja
Sąd - Siódma izba
PL Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
09:30
Rozprawa
C-336/19
Rolnictwo
Centraal Israëlitisch Consistorie van België i in.
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
09:30
Rozprawa
T-602/15 RENV
Kaluzula arbitrażowa
Jenkinson / Rada i in.
Sąd - Drugiej izby w składzie powiększonym
FR Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone T-236/17
T-596/17
Balti Gaas / Komisja i INEA
Balti Gaas / Komisja
Sąd - Szóstej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-758/14 RENV
Konkurencja
Infineon Technologies / Komisja
Sąd - Siódma izba
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-332/15
Ocean Capital Administration i in. / Rada
Sąd - Pierwszej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-110/17
Polityka handlowa
Jiangsu Seraphim Solar System / Komisja
Sąd - Czwartej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-203/18
Poliyka gospodarcza
VQ / BCE
Sąd - Drugiej izby w składzie powiększonym
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-429/18
BRF i SHB Comercio e Industria de Alimentos / Komisja
Sąd - Piątej izby w składzie powiększonym
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-490/18
Neda Industrial Group / Rada
Sąd - Czwartej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-576/18
Poliyka gospodarcza
Crédit agricole / BCE
Sąd - Drugiej izby w składzie powiększonym
FR Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-577/18
Poliyka gospodarcza
Crédit agricole Corporate and Investment Bank / BCE
Sąd - Drugiej izby w składzie powiększonym
FR Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-578/18
Poliyka gospodarcza
CA Consumer Finance / BCE
Sąd - Drugiej izby w składzie powiększonym
FR Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-661/18
Securitec / Komisja
Sąd - Czwartej izby
FR Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-748/18
Własność intelektualna
Glimarpol / EUIPO - Metar (Outil pneumatique)
Sąd - Piątej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-20/19
Własność intelektualna
Pablosky / EUIPO - docPrice (mediFLEX easystep)
Sąd - Drugiej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-21/19
Własność intelektualna
Pablosky / EUIPO - docPrice (mediFLEX easySTEP)
Sąd - Drugiej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-38/19
Rolnictwo
Portugalia / Komisja
Sąd - Siódma izba
PT Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-138/19
Regulamin pracowniczy urzędników
WH / EUIPO
Sąd - Czwartej izby
ES Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-186/19
Zubedi / Rada
Sąd - Czwartej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-305/19
Własność intelektualna
Welmax + / EUIPO - Valmex Medical Imaging (welmax)
Sąd - Dziewiąta izba
PL Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-328/19
Własność intelektualna
Scorify / EUIPO - Scor (SCORIFY)
Sąd - Drugiej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-533/19
Własność intelektualna
Artur Florêncio & Filhos, Affsports / EUIPO - Anadeco Gestion (sflooring)
Sąd - Szóstej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-605/19
Regulamin pracowniczy urzędników
EP / Komisja
Sąd - Siódma izba
FR Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-633/19
Własność intelektualna
Essential Export / EUIPO - Shenzhen Liouyi International Trading (TOTU)
Sąd - Drugiej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-659/19
Własność intelektualna
FF Group Romania / EUIPO - KiK Textilien und Non-Food (_kix)
Sąd - Dziesiąta izba
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-686/19
Własność intelektualna
Euroapotheca / EUIPO - General Nutrition Investment (GNC LIVE WELL)
Sąd - Piątej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-696/19
Własność intelektualna
Teva Pharmaceutical Industries / EUIPO (Moins de migraine pour vivre mieux)
Sąd - Dziesiąta izba
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-697/19
Własność intelektualna
Teva Pharmaceutical Industries / EUIPO (Weniger Migräne. Mehr vom Leben.)
Sąd - Dziesiąta izba
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-729/19
Własność intelektualna
Dinamo / EUIPO (Favorit)
Sąd - Trzeciej izby
DE Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 08/07/2020
11:00
Wyrok
T-800/19
Własność intelektualna
Austria Tabak / EUIPO - Mignot & De Block (AIR)
Sąd - Szóstej izby
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-452/18
Ibercaja Banco
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
ES sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-575/18 P
Republika Czeska / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
CS sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Sharpston
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-673/18
Własność intelektualna
Santen
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
FR sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pitruzzella
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
Sprawy polaczone C-698/18
C-699/18
Raiffeisen Bank
BRD Groupe Societé Générale
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
RO sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-716/18
Podatki
AJFP Caraş-Severin i DGRFP Timişoara
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
RO sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 09/07/2020
09:30
Opinia
C-56/19 P
Polityka handlowa
RFA International / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
EN sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-70/19 P
Regulamin pracowniczy urzędników
Komisja / HM
Trybunał Sprawiedliwości - Ósma izba
DE sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Sharpston
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-76/19
Unia celna
Direktor na Teritorialna direktsiya Yugozapadna Agentsiya « Mitnitsi »
Trybunał Sprawiedliwości - Siódma izba
BG sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-81/19
Banca Transilvania
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
RO sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-86/19
Transport
Vueling Airlines
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
ES sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pitruzzella
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-104/19
Polityka handlowa
Donex Shipping and Forwarding
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
NL sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pitruzzella
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-199/19
Prawo przedsiębiorstw
RL (Directive lutte contre le retard de paiement)
Trybunał Sprawiedliwości - Dziewiąta izba
PL sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-241/19 P
Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa
Haswani / Rada
Trybunał Sprawiedliwości - Ósma izba
FR sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-257/19
Transport
Komisja / Irlande (Organisme d’enquête maritime)
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
EN sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-264/19
Własność intelektualna
Constantin Film Verleih
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
DE sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-272/19
Zasady prawa wspólnotowego
Land Hessen
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
DE sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-297/19
Naturschutzbund Deutschland - Landesverband Schleswig-Holstein
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 09/07/2020
09:30
Opinia
C-342/19 P
De Masi i Varoufakis / BCE
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-343/19
Verein für Konsumenteninformation
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-374/19
Podatki
Finanzamt Bad Neuenahr-Ahrweiler
Trybunał Sprawiedliwości - Ósma izba
DE sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 09/07/2020
09:30
Wyrok
C-391/19
Swobodny przepływ towarów
Unipack
Trybunał Sprawiedliwości - Ósma izba
BG sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pitruzzella
czwartek 09/07/2020
09:30
Opinia
C-463/19
Polityka socjalna
Syndicat CFTC
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
FR sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 09/07/2020
09:30
Rozprawa
C-484/19
Swobodny przepływ osób
Lexel
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 09/07/2020
09:30
Opinia
C-526/19
Zbliżanie ustawodawstw
Entoma
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
FR sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 09/07/2020
09:30
Opinia
C-543/19
Unia celna
Jebsen & Jessen
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
DE sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 09/07/2020
09:30
Opinia
C-667/19
Polityka przemysłowa
A.M. (Étiquetage des produits cosmétiques)
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
PL sala rozpraw I - poziom 8
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 09/07/2020
09:30
Rozprawa
C-673/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
M e.a. (Éloignement vers un État membre)
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
NL sala rozpraw IV - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 09/07/2020
09:30
Rozprawa
C-735/19
Prawo przedsiębiorstw
Euromin Holdings (Cyprus)
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
LV sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 09/07/2020
09:30
Rozprawa
T-161/18
Pomoc państwa
Braesch i in. / Komisja
Sąd - Trzeciej izby w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 10/07/2020
09:30
Rozprawa
T-549/18
Hexal / EMA
Sąd - Ósma izba w składzie powiększonym
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 10/07/2020
09:30
Rozprawa
T-17/19
Prawo instytucjonalne
Moi / Parlament
Sąd - Czwartej izby w składzie powiększonym
IT Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 10/07/2020
09:30
Rozprawa
T-574/19
Własność intelektualna
Tinnus Enterprises / EUIPO - Mystic Products i Koopman International (Installations pour la distribution de fluides)
Sąd - Dziesiąta izba
EN Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 10/07/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone T-643/19
T-664/19
Własność intelektualna
Dermavita / EUIPO - Allergan Holdings France (JUVEDERM ULTRA)
Allergan Holdings France / EUIPO - Dermavita (JUVEDERM ULTRA)
Sąd - Trzeciej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 13/07/2020
09:30
Rozprawa
T-611/18
Pharmaceutical Works Polpharma / EMA
Sąd - Siódma izba w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 13/07/2020
14:30
Rozprawa
C-481/19
Zasady prawa wspólnotowego
Consob
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 14/07/2020
09:30
Rozprawa
C-505/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Bundesrepublik Deutschland (Notice rouge d’Interpol)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 15/07/2020
09:30
Rozprawa
C-561/19
Prawo instytucjonalne
Consorzio Italian Management e Catania Multiservizi
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 15/07/2020
09:30
Rozprawa
T-166/19
Bronckers / Komisja
Sąd - Pierwszej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 15/07/2020
11:00
Wyrok
T-778/16
Pomoc państwa
Irlandia / Komisja
Sąd - Siódma izba w składzie powiększonym
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 15/07/2020
11:00
Wyrok
T-892/16
Pomoc państwa
Apple Sales International i Apple Operations Europe / Komisja
Sąd - Siódma izba w składzie powiększonym
EN Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 15/07/2020
11:00
Wyrok
T-371/19
Własność intelektualna
Itinerant Show Room / EUIPO - Save the Duck (FAKE DUCK)
Sąd - Dziewiąta izba
IT Sala im. Fernanda Pessoi
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-378/16 P
Inclusion Alliance for Europe / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-517/17
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Addis
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-584/17 P
Kaluzula arbitrażowa
ADR Center / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-311/18
Zbliżanie ustawodawstw
Facebook Ireland i Schrems
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-485/18
Zbliżanie ustawodawstw
Groupe Lactalis
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
FR sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-549/18
Komisja / Roumanie (Lutte contre le blanchiment de capitaux)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
RO sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-550/18
Komisja / Irlande (Lutte contre le blanchiment de capitaux)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-606/18 P
Konkurencja
Nexans France i Nexans / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-610/18
Zabezpieczenie społeczne pracowników migrujących
AFMB i in.
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-658/18
Polityka socjalna
Governo della Repubblica italiana (Statut des juges de paix italiens)
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
Sprawy polaczone C-682/18
C-683/18
Własność intelektualna
YouTube
Cyando
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-686/18
Zbliżanie ustawodawstw
Adusbef i in.
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-714/18 P
Własność intelektualna
ACTC / EUIPO
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Sharpston
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-761/18 P
Leino-Sandberg / Parlament
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-764/18
Zbliżanie ustawodawstw
Orange España
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
ES sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-771/18
Energia
Komisja / Hongrie (Redevances d'accès aux réseaux de transport d'électricité i de gaz naturel)
Trybunał Sprawiedliwości - Dziewiąta izba
HU sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-63/19
Podatki
Komisja / Italie (Contribution à l’achat de carburants)
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Richard de la Tour
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-73/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Movic i in.
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-80/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
E. E. (Compétence juridictionnelle i loi applicable aux successions)
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
LT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-97/19
Unia celna
Pfeifer & Langen
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-129/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Presidenza del Consiglio dei Ministri
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
Sprawy polaczone C-133/19
C-136/19
C-137/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
État belge (Regroupement familial – Enfant mineur)
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
FR sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-147/19
Własność intelektualna
Atresmedia Corporación de Medios de Comunicación
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
ES sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-160/19 P
Pomoc państwa
Comune di Milano / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Drugiej izby
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-193/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Migrationsverket
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
SV sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Richard de la Tour
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
Sprawy polaczone C-224/19
C-259/19
Caixabank
Banco Bilbao Vizcaya Argentaria
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
ES sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Saugmandsgaard Øe
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-249/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
JE (Loi applicable au divorce)
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
RO sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-253/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Novo Banco
Trybunał Sprawiedliwości - Dziewiąta izba
PT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-352/19 P
Rolnictwo
Région de Bruxelles-Capitale / Komisja
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
FR sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-372/19
Konkurencja
SABAM
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pitruzzella
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-411/19
WWF Italia Onlus i in.
Trybunał Sprawiedliwości - Szóstej izby
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-424/19
Podatki
UR (Assujettissement des avocats à la TVA)
Trybunał Sprawiedliwości - Szóstej izby
RO sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-427/19
Swobodny przepływ osób
Bulstrad Vienna Insurance Group
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
BG sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-496/19
Unia celna
Antonio Capaldo
Trybunał Sprawiedliwości - Ósma izba
IT sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-584/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Staatsanwaltschaft Wien (Ordres de virement falsifiés)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-619/19
Land Baden-Württemberg (Communications internes)
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Hogan
czwartek 16/07/2020
09:30
Opinia
C-656/19
Podatki
BAKATI PLUS
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
HU sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Campos Sánchez-Bordona
czwartek 16/07/2020
09:30
Wyrok
C-686/19
Soho Group
Trybunał Sprawiedliwości - Szóstej izby
LV sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Richard de la Tour
czwartek 16/07/2020
09:30
Rozprawa
C-195/20 PPU
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Generalbundesanwalt beim Bundesgerichtshof (Principe de spécialité)
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF