Kalendarz rozpraw
Kalendarz ma charakter informacyjny i jest publikowany z zastrzezeniem mozliwosci zmian.
Sortowanie wedlug : data | sąd | sala
Data Sprawa Język postępowania Sala
poniedzialek 29/06/2020
09:30
Rozprawa
T-254/18
Polityka handlowa
China Chamber of Commerce for Import and Export of Machinery and Electronic Products i in. / Komisja
Sąd - Czwartej izby w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 29/06/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone T-110/19
T-111/19
T-113/19
T-116/19
T-117/19
T-118/19
T-119/19
T-120/19
T-121/19
T-122/19
T-123/19
T-124/19
Kazembe Musonda / Rada
Boshab / Rada
Kampete / Rada
Kande Mupompa / Rada
Kahimbi Kasagwe / Rada
Amisi Kumba / Rada
Mutondo / Rada
Numbi / Rada
Ruhorimbere / Rada
Ramazani Shadary / Rada
Kanyama / Rada
Ilunga Luyoyo / Rada
Sąd - Siódma izba
FR Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
poniedzialek 29/06/2020
14:30
Rozprawa
C-650/18
Prawo instytucjonalne
Węgry / Parlament
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
HU Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 30/06/2020
09:30
Rozprawa
T-735/18
Energia
Aquind / ACER
Sąd - Drugiej izby
EN Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
wtorek 30/06/2020
14:30
Rozprawa
T-719/17
Rolnictwo
FMC / Komisja
Sąd - Piątej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 01/07/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone C-155/19
C-156/19
FIGC i Consorzio Ge.Se.Av.
Trybunał Sprawiedliwości - Czwartej izby
IT sala rozpraw IV - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 01/07/2020
09:30
Rozprawa
Sprawy polaczone C-517/19 P
C-518/19 P
Regulamin pracowniczy urzędników
Alvarez y Bejarano i in. / Komisja
Ardalic i in. / Rada
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 01/07/2020
09:30
Rozprawa
T-271/10 RENV II
Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa
H / Rada
Sąd - Trzeciej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
sroda 01/07/2020
09:30
Rozprawa
T-723/18
Regulamin pracowniczy urzędników
Barata / Parlament
Sąd - Siódma izba w składzie powiększonym
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
09:30
Opinia
C-826/18
Stichting Varkens in Nood i in.
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-835/18
Podatki
Terracult
Trybunał Sprawiedliwości - Piątej izby
RO sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Bobek
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-18/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Stadt Frankfurt am Main
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-215/19
Podatki
Veronsaajien oikeudenvalvontayksikkö (Service d’hébergement en centre de données)
Trybunał Sprawiedliwości - Dziesiąta izba
FI sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-231/19
Podatki
Blackrock Investment Management (UK)
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 02/07/2020
09:30
Opinia
Sprawy polaczone C-245/19
C-246/19
Podatki
État du Grand-duché de Luxembourg (Droit de recours contre une demande d’information en matière fiscale)
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
FR sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 02/07/2020
09:30
Opinia
C-265/19
Własność intelektualna
Recorded Artists Actors Performers
Trybunał Sprawiedliwości - Wielka Izba
EN sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Tanchev
czwartek 02/07/2020
09:30
Opinia
C-441/19
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid (Retour d’un mineur non accompagné)
Trybunał Sprawiedliwości - Pierwszej izby
NL sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Pikamäe
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-477/19
Magistrat der Stadt Wien (Grand hamster)
Trybunał Sprawiedliwości - Siódma izba
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Kokott
czwartek 02/07/2020
09:30
Rozprawa
C-555/19
Swobodne świadczenie usług
Fussl Modestraße Mayr
Trybunał Sprawiedliwości - Trzeciej izby
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
09:30
Wyrok
C-684/19
Własność intelektualna
mk advokaten
Trybunał Sprawiedliwości - Dziesiąta izba
DE sala rozpraw III - poziom 6
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
Rzecznik generalny: Szpunar
czwartek 02/07/2020
09:30
Rozprawa
T-541/18
Polityka handlowa
Changmao Biochemical Engineering / Komisja
Sąd - Trzeciej izby
EN Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
09:30
Rozprawa
T-548/18
Regulamin pracowniczy urzędników
Helbert / EUIPO
Sąd - Czwartej izby
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
14:00
Rozprawa
T-382/19
Własność intelektualna
Turk Hava Yollari / EUIPO - Sky (skylife)
Sąd - Dziewiąta izba
EN Sala zielona
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
czwartek 02/07/2020
14:30
Rozprawa
T-610/18
Regulamin pracowniczy urzędników
ZR / EUIPO
Sąd - Czwartej izby
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 03/07/2020
09:30
Rozprawa
T-218/18
Pomoc państwa
Deutsche Lufthansa / Komisja
Sąd - Dziewiąta izba
DE Sala niebieska
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF
piatek 03/07/2020
11:00
Rozprawa
T-722/18
Własność intelektualna
Repsol / EUIPO - Basic (BASIC)
Sąd - Trzeciej izby
EN Grande salle - Annexe "C"
Skarga (Dz.U.) HTML / PDF