Súdny kalendár
Kalendár je informatívny a je uverejnený s výhradou zmien.
Delenie na základe : dátum | súd | miestnost
Dátum Vec Jazyk konania Miestnost
pondelok 23/01/2023
14:30
Prednes
T-491/21
Poľnohospodárstvo a rybolov
Maďarsko / Komisia
Všeobecný súd - Prvá komora
HU Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 24/01/2023
09:30
Prednes
C-582/21
Zásady práva Spoločenstva
Profi Credit Polska (Réouverture de la procédure terminée par une décision définitive)
Súdny dvor - Veľká komora
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 24/01/2023
09:30
Prednes
T-390/20
Štátna pomoc
Scandlines Danmark a Scandlines Deutschland / Komisia
Všeobecný súd - Prvá rozšírená komora
EN Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 24/01/2023
09:30
Prednes
T-61/22
Služobný poriadok úradníkov
OD / Eurojust
Všeobecný súd - Piata komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 24/01/2023
09:30
Prednes
Spojené veci T-147/22
T-148/22
Duševné vlastníctvo
Pinar Kuruyemiş Gida Ve Ihtiyaç Maddeleri Sanayi Ticaret / EUIPO - Yadex International (pinar KURUYEMIŞ)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Prednes
C-770/21
Colná únia
OGL-Food Trade Lebensmittelvertrieb
Súdny dvor - Piata komora
BG Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Rozsudok
T-640/16 RENV
Hospodárska súťaž
GEA Group / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Rozsudok
T-163/21
De Capitani / Rada
Všeobecný súd - Desiata rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Rozsudok
T-666/21
Štátna pomoc
Società Navigazione Siciliana / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma komora
IT Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Rozsudok
T-703/21
Duševné vlastníctvo
Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa / EUIPO - Falubaz Polska (FALUBAZ)
Všeobecný súd - Tretia komora
PL Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Prednes
T-770/21
Služobný poriadok úradníkov
OC / SEAE
Všeobecný súd - Desiata komora
FR Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Prednes
T-794/21
Duševné vlastníctvo
Wenz Kunststoff / EUIPO - Mouldpro (MOULDPRO)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Rozsudok
T-805/21
Služobný poriadok úradníkov
NS / Parlament
Všeobecný súd - Desiata komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Rozsudok
T-320/22
Duševné vlastníctvo
Scania CV / EUIPO (V8)
Všeobecný súd - Ôsma komora
SV Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Rozsudok
T-351/22
Duševné vlastníctvo
De Dietrich Process Systems / EUIPO - Koch-Glitsch (SCHEIBEL)
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
09:30
Rozsudok
T-352/22
Duševné vlastníctvo
De Dietrich Process Systems / EUIPO - Koch-Glitsch (KARR)
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
14:30
Prednes
T-106/22
Duševné vlastníctvo
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi / EUIPO - M. J. Dairies (BBQLOUMI)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
14:30
Prednes
T-199/22
Duševné vlastníctvo
Perfetti Van Melle / EUIPO (Représentation d’un récipient cylindrique de lignes ondulées)
Všeobecný súd - Ôsma komora
IT Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/01/2023
16:00
Prednes
T-168/22
Duševné vlastníctvo
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi / EUIPO - Fontana Food (GRILLOUMI)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/01/2023
09:00
Prednes
C-294/22
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
OFPRA (Statut de réfugié d’un apatride d’origine palestinienne)
Súdny dvor - Štvrtá komora
FR Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/01/2023
09:30
Rozsudok
C-205/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Ministerstvo na vatreshnite raboti (Enregistrement de données biométriques a génétiques par la police)
Súdny dvor - Piata komora
BG Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 26/01/2023
09:30
Návrhy
C-320/21 P
Štátna pomoc
Ryanair / Komisia
Súdny dvor - Štvrtá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 26/01/2023
09:30
Rozsudok
C-403/21
NV Construct
Súdny dvor - Tretia komora
RO Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 26/01/2023
09:30
Rozsudok
C-469/21
Aproximácia právnych predpisov
CGCOF
Súdny dvor - Siedma komora
ES Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 26/01/2023
09:30
Rozsudok
C-613/21 P
Služobný poriadok úradníkov
Parlament / Carbajo Ferrero
Súdny dvor - Ôsma komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 26/01/2023
09:30
Návrhy
C-640/21
Colná únia
Zes Zollner Electronic
Súdny dvor - Piata komora
RO Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 26/01/2023
09:30
Návrhy
C-660/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
K.B. a F.S. (Relevé d’office dans le domaine pénal)
Súdny dvor - Veľká komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 26/01/2023
09:30
Rozsudok
C-682/21
HSC Baltic a i.
Súdny dvor - Štvrtá komora
LT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 26/01/2023
09:30
Návrhy
C-689/21
Občianstvo Únie
Udlændinge- og Integrationsministeriet (Perte de la nationalité danoise)
Súdny dvor - Veľká komora
DA Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 26/01/2023
09:30
Návrhy
C-817/21
Zásady práva Spoločenstva
Inspecţia Judiciară
Súdny dvor - Prvá komora
RO Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 26/01/2023
09:30
Prednes
Spojené veci C-26/22
C-64/22
Aproximácia právnych predpisov
SCHUFA Holding e.a. (Libération de reliquat de dette)
Súdny dvor - Prvá komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/01/2023
09:30
Prednes
T-244/21
Luossavaara-Kiirunavaara / Komisia
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Salle rouge
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/01/2023
09:30
Prednes
T-21/22
Služobný poriadok úradníkov
NY / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/01/2023
09:30
Prednes
T-67/22
Duševné vlastníctvo
Guma Holdings / EUIPO - XTB (XTRADE)
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/01/2023
14:30
Prednes
C-634/21
Aproximácia právnych predpisov
SCHUFA Holding e.a. (Scoring)
Súdny dvor - Prvá komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 30/01/2023
14:30
Prednes
C-451/21 P
Štátna pomoc
Luxembursko / Komisia
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 30/01/2023
14:30
Prednes
C-454/21 P
Štátna pomoc
Engie Global LNG Holding a i. / Komisia
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 31/01/2023
09:30
Rozsudok
C-158/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Puig Gordi a i.
Súdny dvor - Veľká komora
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
utorok 31/01/2023
09:30
Rozsudok
C-284/21 P
Štátna pomoc
Komisia / Braesch a i.
Súdny dvor - Veľká komora
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
utorok 31/01/2023
09:30
Prednes
C-148/22
Sociálna politika
Commune d'Ans
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 31/01/2023
09:30
Prednes
T-526/21
Gutseriev / Rada
Všeobecný súd - Piata komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Prednes
C-746/21 P
Hospodárska súťaž
Altice Group Lux / Komisia
Súdny dvor - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-164/20
Služobný poriadok úradníkov
BG / Parlament
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-659/20
SJ / Komisia
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-354/21
ClientEarth / Komisia
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-365/21
Služobný poriadok úradníkov
TJ / SEAE
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-470/21
Inštitucionálne právo
Klymenko / Rada
Všeobecný súd - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Prednes
Spojené veci T-532/21
T-533/21
MAZ-upravljajusaja kompanija holdinga Belavtomaz / Rada
Belaz-upravljajusaja kompanija holdinga Belaz Holding / Rada
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Salle rouge
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-558/21
Duševné vlastníctvo
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi / EUIPO - Papouis Dairies (fino)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-565/21
Duševné vlastníctvo
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi / EUIPO-Papouis Dairies(Papouis Halloumi)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-568/21
Duševné vlastníctvo
Harbaoui / EUIPO - Google (GC GOOGLE CAR)
Všeobecný súd - Samosudca
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-569/21
Duševné vlastníctvo
Harbaoui / EUIPO - Google (GOOGLE CAR)
Všeobecný súd - Samosudca
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-671/21
Duševné vlastníctvo
NFL Properties Europe / EUIPO - Groupe Duval (DUUUVAL)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-772/21
Duševné vlastníctvo
Brobet / EUIPO - Efbet Partners (efbet)
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Prednes
T-63/22
Duševné vlastníctvo
Brooks England / EUIPO - Brooks Sports (BROOKS ENGLAND)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-253/22
Duševné vlastníctvo
Groschopp / EUIPO (Sustainability through Quality)
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-319/22
Duševné vlastníctvo
Krematorium am Waldfriedhof Schwäbisch Hall / EUIPO (aquamation)
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
09:30
Rozsudok
T-349/22
Duševné vlastníctvo
Hacker-Pschorr Bräu / EUIPO - Vandělíková (HACKER SPACE)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
14:30
Prednes
T-239/22
Duševné vlastníctvo
Cherusci / EUIPO - LexDellmeier (RIALTO)
Všeobecný súd - Ôsma komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/02/2023
15:00
Prednes
Spojené veci T-197/22
T-198/22
Duševné vlastníctvo
Ioulia and Irene Tseti Pharmaceutical Laboratories / EUIPO-Arbora&Ausonia(InterMed Pharmaceutical Laboratories eva intima)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 02/02/2023
09:30
Rozsudok
Spojené veci C-649/20 P
C-658/20 P
C-662/20 P
Štátna pomoc
Španielsko / Komisia
Lico Leasing a Pequeños y Medianos Astilleros Sociedad de Reconversión / Komisia
Caixabank a i. / Komisia
Súdny dvor - Piata komora
ES Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 02/02/2023
09:30
Rozsudok
C-208/21
Sloboda usadiť sa
Towarzystwo Ubezpieczeń Ż (Contrats types d’assurance trompeurs)
Súdny dvor - Deviata komora
PL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 02/02/2023
09:30
Rozsudok
C-372/21
Slobodné poskytovanie služieb
Freikirche der Siebenten-Tags-Adventisten in Deutschland
Súdny dvor - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 02/02/2023
09:30
Návrhy
C-543/21
Verband Sozialer Wettbewerb (Contenants consignés)
Súdny dvor - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 02/02/2023
09:30
Návrhy
C-615/21
Zásady práva Spoločenstva
Napfény-Toll
Súdny dvor - Piata komora
HU Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
štvrtok 02/02/2023
09:30
Rozsudok
C-676/21
Voľný pohyb tovaru
Veronsaajien oikeudenvalvontayksikkö (Taxe sur les véhicules)
Súdny dvor - Ôsma komora
FI Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
štvrtok 02/02/2023
09:30
Rozsudok
C-806/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
TF (Précurseurs de drogues)
Súdny dvor - Siedma komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 02/02/2023
09:30
Návrhy
C-833/21
Dane
Endesa Generación
Súdny dvor - Piata komora
ES Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
štvrtok 02/02/2023
09:30
Prednes
C-162/22
Aproximácia právnych predpisov
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Súdny dvor - Prvá komora
LT Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 02/02/2023
09:30
Prednes
T-525/20
Štátna pomoc
ITD a Danske Fragtmænd / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá rozšírená komora
EN Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 02/02/2023
09:30
Prednes
T-269/21
Arctic Paper Grycksbo / Komisia
Všeobecný súd - Druhá komora
SV Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 02/02/2023
09:30
Prednes
T-33/22
Duševné vlastníctvo
Vallegre / EUIPO - Joseph Phelps Vineyards (PORTO INSÍGNIA)
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/02/2023
09:30
Rozsudok
C-688/21
Confédération paysanne e.a. (Mutagenèse aléatoire in vitro)
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
utorok 07/02/2023
09:30
Prednes
C-118/22
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Direktor na Glavna direktsia „Natsionalna politsia“ pri MVR - Sofia
Súdny dvor - Veľká komora
BG Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 07/02/2023
09:30
Prednes
T-308/22
Duševné vlastníctvo
celotec / EUIPO - Decotec Printing (DECOTEC)
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Prednes
C-491/21
Občianstvo Únie
Direcţia pentru Evidenţa Persoanelor şi Administrarea Bazelor de Date
Súdny dvor - Prvá komora
RO Pojednávacia miestnosť I – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Prednes
T-131/16 RENV
Štátna pomoc
Belgicko / Komisia
Všeobecný súd - Druhá rozšírená komora
EN Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Rozsudok
T-295/20
Aquind a i. / Komisia
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Rozsudok
T-522/20
Štátna pomoc
Carpatair / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Prednes
T-297/21
Troy Chemical Company a Troy / Komisia
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Salle rouge
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Rozsudok
T-538/21
Štátna pomoc
PBL a WA / Komisia
Všeobecný súd - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Rozsudok
T-787/21
Duševné vlastníctvo
UniSkin / EUIPO - Unicskin (UNISKIN by Dr. Søren Frankild)
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Rozsudok
T-24/22
Duševné vlastníctvo
Bensoussan / EUIPO - Lulu's Fashion Lounge (LOULOU STUDIO)
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
09:30
Rozsudok
T-141/22
Duševné vlastníctvo
Sport1 / EUIPO - SFR (SFR SPORT1)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 08/02/2023
14:30
Prednes
T-45/22
Duševné vlastníctvo
Weider Germany / EUIPO - Den i Nosht (YIPPIE!)
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/02/2023
09:00
Prednes
C-10/22
Voľný pohyb osôb
LEA
Súdny dvor - Piata komora
IT Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-342/21
Komisia / Slovaquie (Valeurs limites – PM10)
Súdny dvor - Desiata komora
SK Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-402/21
Vonkajšie vzťahy
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid e.a. (Retrait du droit de séjour d’un travailleur turc)
Súdny dvor - Druhá komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 09/02/2023
09:30
Návrhy
C-444/21
Komisia / Irlande (Protection des zones spéciales de conservation)
Súdny dvor - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-453/21
Aproximácia právnych predpisov
X-FAB Dresden
Súdny dvor - Šiesta komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-482/21
Dane
Euler Hermes
Súdny dvor - Ôsma komora
HU Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-555/21
UniCredit Bank Austria
Súdny dvor - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-560/21
Aproximácia právnych predpisov
KISA
Súdny dvor - Šiesta komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-635/21
Colná únia
LB GmbH (Air loungers)
Súdny dvor - Ôsma komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-668/21
Poľnohospodárstvo a rybolov
Druvnieks
Súdny dvor - Šiesta komora
LV Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 09/02/2023
09:30
Návrhy
C-670/21
Voľný pohyb kapitálu
BA (Successions - Politique sociale de logement dans l’Union)
Súdny dvor - Prvá komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-708/21 P
Spoločná zahraničná a bezpečnostná politika
Boshab / Rada
Súdny dvor - Šiesta komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-713/21
Dane
Finanzamt X (Prestations du propriétaire d’une écurie)
Súdny dvor - Siedma komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-788/21
Colná únia
Global Gravity
Súdny dvor - Deviata komora
DA Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 09/02/2023
09:30
Prednes
C-823/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Komisia / Hongrie (Déclaration d’intention préalable à une demande d’asile)
Súdny dvor - Štvrtá komora
HU Pojednávacia miestnosť II – Úroveň 8
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/02/2023
09:30
Návrhy
C-15/22
Vonkajšie vzťahy
Finanzamt G (Projets d’aide au développement)
Súdny dvor - Piata komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 09/02/2023
09:30
Rozsudok
C-53/22
VZ (Soumissionnaire définitivement exclu)
Súdny dvor - Desiata komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 09/02/2023
09:30
Návrhy
Spojené veci C-156/22
C-157/22
C-158/22
Doprava
TAP Portugal (Décès du copilote)
Súdny dvor - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 09/02/2023
09:30
Návrhy
C-183/22
Poľnohospodárstvo a rybolov
Saint-Louis Sucre (Reconnaissance d’une organisation de producteurs)
Súdny dvor - Piata komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 09/02/2023
09:30
Prednes
Spojené veci T-263/16 RENV
T-265/16
T-311/16
T-319/16
T-321/16
T-343/16
T-350/16
T-444/16
T-800/16
T-832/16
Štátna pomoc
Magnetrol International / Komisia
Puratos a i. / Komisia
Siemens Industry Software / Komisia
BASF Antwerpen / Komisia
Ansell Healthcare Europe / Komisia
Trane / Komisia
Kinepolis Group / Komisia
Vasco Group a Astra Sweets / Komisia
Mayekawa Europe / Komisia
Celio International / Komisia
Všeobecný súd - Druhá rozšírená komora
EN Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/02/2023
09:30
Prednes
T-613/21
Služobný poriadok úradníkov
XH / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 09/02/2023
09:30
Prednes
T-662/21
Troy Chemical Company / Komisia
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Salle rouge
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 10/02/2023
09:30
Prednes
T-10/22
Duševné vlastníctvo
Wajos / EUIPO (Forme d´une bouteille)
Všeobecný súd - Siedma komora
DE Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 13/02/2023
09:30
Prednes
Spojené veci T-278/16
T-370/16
T-373/16
T-420/16
T-467/16
T-637/16
T-681/16
T-858/16
T-867/16
Štátna pomoc
Atlas Copco Airpower a Atlas Copco / Komisia
Anheuser-Busch Inbev a Ampar / Komisia
Victaulic Europe / Komisia
SJM Coordination Center / Komisia
Flir Systems Trading Belgium / Komisia
ZF CV Systems Europe / Komisia
Henkel Belgium / Komisia
Dow Silicones a Dow Silicones Belgium / Komisia
Vinventions / Komisia
Všeobecný súd - Druhá rozšírená komora
EN Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/02/2023
09:30
Prednes
C-560/20
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Landeshauptmann von Wien (Regroupement familial avec un mineur réfugié)
Súdny dvor - Veľká komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/02/2023
09:30
Prednes
Spojené veci T-563/21
T-564/21
Zaytsev / Rada
Bremino-Grupp / Rada
Všeobecný súd - Piata komora
DE Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 14/02/2023
14:30
Prednes
Spojené veci T-276/22
T-277/22
Duševné vlastníctvo
Groz-Beckert / EUIPO (Position des couleurs blanc, rouge moyen a vert foncé sur un emballage cuboïde)
Groz-Beckert / EUIPO (Position des couleurs rouge a blanc sur un emballage cuboïde)
Všeobecný súd - Prvá komora
DE Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Prednes
C-249/22
Dane
GIS
Súdny dvor - Piata komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Prednes
Spojené veci T-266/16
T-324/16
T-351/16
T-363/16
T-371/16
T-388/16
Štátna pomoc
Capsugel Belgium / Komisia
VF Europe / Komisia
Belgacom International Carrier Services / Komisia
Zoetis Belgium / Komisia
Ineos Aromatics / Komisia
Eval Europe / Komisia
Všeobecný súd - Druhá rozšírená komora
EN Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-606/20
Energia
Austrian Power Grid a i. / ACER
Všeobecný súd - Druhá rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-607/20
Energia
Austrian Power Grid a i. / ACER
Všeobecný súd - Druhá rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Prednes
T-654/20
Silex / Eismea
Všeobecný súd - Deviata komora
HU Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-742/20
Poľnohospodárstvo a rybolov
UPL Europe a Indofil Industries (Netherlands) / Komisia
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-175/21
RH / Komisia
Všeobecný súd - Desiata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-492/21
Energia
Aquind a i. / ACER
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-684/21
Duševné vlastníctvo
Mostostal / EUIPO - Polimex - Mostostal (MOSTOSTAL)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-741/21
Duševné vlastníctvo
LG Electronics / EUIPO - ZTE Deutschland (V10)
Všeobecný súd - Samosudca
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-8/22
Duševné vlastníctvo
Topcart / EUIPO - Carl International (TC CARL)
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-77/22
Asesores Comunitarios / Komisia
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-82/22
Duševné vlastníctvo
Bambu Sales / EUIPO (BAMBU)
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-204/22
Duševné vlastníctvo
Rimini Street / EUIPO (OTHER COMPANIES DO SOFTWARE WE DO SUPPORT)
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Prednes
T-303/22
Duševné vlastníctvo
Dicofarm / EUIPO - Marco Viti Farmaceutici (Vitis pharma Dicofarm group)
Všeobecný súd - Tretia komora
IT Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
09:30
Rozsudok
T-341/22
Duševné vlastníctvo
Deutsche Bank / EUIPO - Operación y Auditoria (avanza Tu negocio)
Všeobecný súd - Šiesta komora
ES Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 15/02/2023
14:30
Prednes
Spojené veci T-562/21
T-590/21
Duševné vlastníctvo
Worldwide Brands / EUIPO - Guangdong Camel Apparel (CAMEL CROWN)
Guangdong Camel Apparel / EUIPO - Worldwide Brands (CAMEL CROWN)
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-623/20 P
Inštitucionálne právo
Komisia / Taliansko
Súdny dvor - Prvá komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-635/20 P
Inštitucionálne právo
Komisia / Taliansko a Španielsko
Súdny dvor - Prvá komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-707/20
Voľný pohyb kapitálu
Gallaher
Súdny dvor - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
Spojené veci C-38/21
C-232/21
C-47/21
BMW Bank
Volkswagen Bank a Audi Bank
C. Bank a Bank D. K.
Súdny dvor - Veľká komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-216/21
Zásady práva Spoločenstva
Asociaţia “Forumul Judecătorilor din România”
Súdny dvor - Prvá komora
RO Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-312/21
Hospodárska súťaž
Tráficos Manuel Ferrer
Súdny dvor - Druhá komora
ES Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-343/21
Poľnohospodárstvo a rybolov
Zamestnik izpalnitelen direktor na Darzhaven fond „Zemedelie“
Súdny dvor - Ôsma komora
BG Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-349/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
HYA e.a. (Motivation des autorisations des écoutes téléphoniques)
Súdny dvor - Tretia komora
BG Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-393/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Lufthansa Technik AERO Alzey
Súdny dvor - Štvrtá komora
LT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-472/21
Duševné vlastníctvo
Monz Handelsgesellschaft International
Súdny dvor - Piata komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-478/21 P
Obchodná politika
China Chamber of Commerce for Import and Export of Machinery and Electronic Products a i. / Komisia
Súdny dvor - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-488/21
Občianstvo Únie
Chief Appeals Officer a i.
Súdny dvor - Veľká komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-519/21
Dane
DGRFP Cluj
Súdny dvor - Siedma komora
RO Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-520/21
Bank M. (Conséquences de l’annulation du contrat)
Súdny dvor - Štvrtá komora
PL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
Spojené veci C-524/21
C-525/21
Sociálna politika
Agenţia Judeţeană de Ocupare a Forţei de Muncă Ilfov
Agenţia Municipală pentru Ocuparea Forţei de Muncă Bucureşti
Súdny dvor - Druhá komora
RO Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-567/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
BNP Paribas
Súdny dvor - Tretia komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-633/21
Komisia / Grèce (Valeurs limites – ΝΟ2)
Súdny dvor - Desiata komora
EL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-663/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Bundesamt für Fremdenwesen und Asyl (Réfugié ayant commis un crime grave)
Súdny dvor - Prvá komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-675/21
Sociálna politika
Strong Charon
Súdny dvor - Siedma komora
PT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-710/21
Sociálna politika
IEF Service
Súdny dvor - Siedma komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 16/02/2023
09:30
Rozsudok
C-745/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid (Enfant à naître au moment de la demande d’asile)
Súdny dvor - Desiata komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-756/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
International Protection Appeals Tribunal e.a. (Attentat au Pakistan)
Súdny dvor - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-767/21 P
Inštitucionálne právo
Rivière a i. / Parlament
Súdny dvor - Tretia komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 16/02/2023
09:30
Návrhy
C-8/22
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Commissaire général aux réfugiés a aux apatrides (Réfugié ayant commis un crime grave)
Súdny dvor - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 16/02/2023
09:30
Prednes
Spojené veci T-201/16
T-335/16
T-357/16
T-369/16
Štátna pomoc
Soudal / Komisia
Esko-Graphics / Komisia
Punch Powertrain / Komisia
Luciad / Komisia
Všeobecný súd - Druhá rozšírená komora
NL Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/02/2023
09:30
Prednes
T-177/22
Služobný poriadok úradníkov
Chambers a i. / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 16/02/2023
09:30
Prednes
Spojené veci T-218/22
T-219/22
Duševné vlastníctvo
Roxtec / EUIPO - Wallmax (Représentation d'un carré bleu contenant huit cercles noirs concentriques)
Wallmax / EUIPO - Roxtec (Représentation d'un carré bleu contenant huit cercles noirs concentriques)
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 27/02/2023
09:30
Prednes
C-281/22
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
G. K. e.a. (Parquet européen)
Súdny dvor - Veľká komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 28/02/2023
09:30
Rozsudok
C-695/20
Dane
Fenix International
Súdny dvor - Veľká komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
utorok 28/02/2023
09:30
Prednes
C-216/22
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Bundesrepublik Deutschland (Recevabilité d’une demande ultérieure)
Súdny dvor - Veľká komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 28/02/2023
09:30
Prednes
T-38/21
Inivos a Inivos / Komisia
Všeobecný súd - Prvá rozšírená komora
EN Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Prednes
C-278/22
Slobodné poskytovanie služieb
AUTOTECHNICA FLEET SERVICES
Súdny dvor - Piata komora
HR null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-301/20
Obchodná politika
Hengshi Egypt Fiberglass Fabrics a Jushi Egypt for Fiberglass Industry / Komisia
Všeobecný súd - Prvá rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-480/20
Obchodná politika
Hengshi Egypt Fiberglass Fabrics a Jushi Egypt for Fiberglass Industry / Komisia
Všeobecný súd - Prvá rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-540/20
Obchodná politika
Jushi Egypt for Fiberglass Industry / Komisia
Všeobecný súd - Prvá rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Prednes
T-131/21
Štátna pomoc
Região Autónoma da Madeira / Komisia
Všeobecný súd - Piata komora
PT Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Prednes
T-167/21
Štátna pomoc
European Gaming and Betting Association / Komisia
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Salle rouge
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-324/21
Colná únia
Harley-Davidson Europe a Neovia Logistics Services International / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-552/21
Duševné vlastníctvo
Worldwide Brands / EUIPO - Wan (CAMEL)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-25/22
Duševné vlastníctvo
Canai Technology / EUIPO - Trend Fin (HE&ME)
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-102/22
Duševné vlastníctvo
Transgourmet Ibérica / EUIPO - Aldi (Gourmet)
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-217/22
Duševné vlastníctvo
Lifestyle Equities / EUIPO - Greenwich Polo Club (GREENWICH POLO CLUB GPC 2002)
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 01/03/2023
09:30
Rozsudok
T-295/22
Duševné vlastníctvo
Crush Series Publishing / EUIPO - Mediaproduccion (The Crush Series)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-31/21
Hospodárska, sociálna a územná súdržnosť
Eurocostruzioni
Súdny dvor - Prvá komora
IT null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-78/21
Voľný pohyb kapitálu
PrivatBank a i.
Súdny dvor - Prvá komora
LV null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-268/21
Aproximácia právnych predpisov
Norra Stockholm Bygg
Súdny dvor - Tretia komora
SV null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-270/21
Voľný pohyb osôb
A (Enseignant d’école maternelle)
Súdny dvor - Štvrtá komora
FI null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
C-331/21
Hospodárska súťaž
Autoridade da Concorrência a EDP
Súdny dvor - Tretia komora
PT null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
Spojené veci C-410/21
C-661/21
Sociálne zabezpečenie migrujúcich pracovníkov
DRV Intertrans
Verbraeken J. en Zonen
Súdny dvor - Druhá komora
NL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-432/21
Komisia / Pologne (Gestion a bonne pratique forestières)
Súdny dvor - Druhá komora
PL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-477/21
Sociálna politika
MÁV-START
Súdny dvor - Druhá komora
HU null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
C-601/21
Komisia / Poľsko
Súdny dvor - Prvá komora
PL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-664/21
Dane
NEC PLUS ULTRA COSMETICS
Súdny dvor - Desiata komora
SL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
Spojené veci C-711/21
C-712/21
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
État belge (Éléments postérieurs à la décision de retour)
Súdny dvor - Štvrtá komora
FR null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
C-718/21
Zásady práva Spoločenstva
Krajowa Rada Sądownictwa (Maintien en fonctions d’un juge)
Súdny dvor - Veľká komora
PL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Rantos
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
C-723/21
Stadt Frankfurt (Oder) a FWA
Súdny dvor - Druhá komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Medina
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-760/21
Aproximácia právnych predpisov
Kwizda Pharma
Súdny dvor - Druhá komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Ćapeta
štvrtok 02/03/2023
09:30
Rozsudok
C-16/22
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Staatsanwaltschaft Graz (Service des affaires fiscales pénales de Düsseldorf)
Súdny dvor - Tretia komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
C-35/22
CAJASUR Banco
Súdny dvor - Štvrtá komora
ES null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Collins
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
C-49/22
Doprava
Austrian Airlines (Vol de rapatriement)
Súdny dvor - Tretia komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Emiliou
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
Spojené veci C-73/22 P
C-77/22 P
Štátna pomoc
Grupa Azoty a i. / Komisia
Advansa Manufacturing a i. / Komisia a Dralon
Súdny dvor - Štvrtá komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 02/03/2023
09:30
Návrhy
C-84/22
Right to Know
Súdny dvor - Štvrtá komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 02/03/2023
09:30
Prednes
C-175/22
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
BK (Requalification de l’infraction)
Súdny dvor - Štvrtá komora
BG null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 03/03/2023
09:30
Prednes
T-65/18 RENV
Venezuela / Rada
Všeobecný súd - Veľká komora
EN Grande salle - Thémis
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF