Súdny kalendár
Kalendár je informatívny a je uverejnený s výhradou zmien.
Delenie na základe : dátum | súd | miestnost
Dátum Vec Jazyk konania Miestnost
pondelok 26/10/2020
14:30
Prednes
C-928/19 P
Sociálna politika
EPSU / Komisia
Súdny dvor - Veľká komora
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 27/10/2020
09:30
Návrhy
C-453/19 P
Štátna pomoc
Deutsche Lufthansa / Komisia
Súdny dvor - Štvrtá komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
utorok 27/10/2020
09:30
Návrhy
C-481/19
Zásady práva Spoločenstva
Consob
Súdny dvor - Veľká komora
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
utorok 27/10/2020
09:30
Prednes
C-896/19
Zásady práva Spoločenstva
Repubblika
Súdny dvor - Veľká komora
MT Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 27/10/2020
09:30
Prednes
T-153/19
Poľnohospodárstvo a rybolov
European Union Copper Task Force / Komisia
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 27/10/2020
09:30
Prednes
T-809/19
Duševné vlastníctvo
Liga Nacional de Fútbol Profesional / EUIPO (El Clasico)
Všeobecný súd - Druhá komora
ES Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
09:30
Rozsudok
C-611/18 P
Hospodárska súťaž
Pirelli & C. / Komisia
Súdny dvor - Siedma komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
streda 28/10/2020
09:30
Rozsudok
C-313/19 P
Associazione GranoSalus / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
streda 28/10/2020
09:30
Rozsudok
C-321/19
Doprava
Bundesrepublik Deutschland (Détermination des taux des péages pour l'utilisation d'autoroutes)
Súdny dvor - Prvá komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
streda 28/10/2020
09:30
Rozsudok
C-608/19
Štátna pomoc
INAIL
Súdny dvor - Ôsma komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
streda 28/10/2020
09:30
Prednes
C-609/19
BNP Paribas Personal Finance
Súdny dvor - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
09:30
Prednes
Spojené veci C-776/19
C-777/19
C-778/19
C-779/19
C-780/19
C-781/19
C-782/19
BNP Paribas Personal Finance
Súdny dvor - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
09:30
Prednes
T-834/17
Inštitucionálne právo
United Parcel Service / Komisia
Všeobecný súd - Siedma rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
09:30
Prednes
T-540/19
Sharif / Rada
Všeobecný súd - Štvrtá komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
09:30
Prednes
Spojené veci T-637/19
T-638/19
Duševné vlastníctvo
Sun Stars & Sons / EUIPO - Carpathian Springs (Forme d'une bouteille)
Sun Stars & Sons / EUIPO - Valvis Holding (Forme d'une bouteille)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
09:30
Prednes
T-638/19
Duševné vlastníctvo
Sun Stars & Sons / EUIPO - Valvis Holding (Forme d'une bouteille)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
11:00
Rozsudok
T-151/18
Ben Ali / Rada
Všeobecný súd - Deviata rozšírená komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
11:00
Rozsudok
T-594/18
Pharma Mar / Komisia
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
11:00
Rozsudok
T-273/19
Duševné vlastníctvo
Target Ventures Group / EUIPO - Target Partners (TARGET VENTURES)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
11:00
Rozsudok
T-583/19
Duševné vlastníctvo
Electrolux Home Products / EUIPO - D. Consult (FRIGIDAIRE)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 28/10/2020
11:00
Rozsudok
T-857/19
Dehousse / Cour de justice de l'Union européenne
Všeobecný súd - Deviata komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 29/10/2020
09:30
Návrhy
Spojené veci C-798/18
C-799/18
Federazione nazionale delle imprese elettrotecniche ed elettroniche (Anie) a i.
Athesia Energy a i.
Súdny dvor - Piata komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 29/10/2020
09:30
Rozsudok
C-243/19
Voľný pohyb osôb
Veselības ministrija
Súdny dvor - Druhá komora
LV Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 29/10/2020
09:30
Návrhy
C-389/19 P
Komisia / Švédsko
Súdny dvor - Prvá komora
SV Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 29/10/2020
09:30
Návrhy
C-425/19 P
Štátna pomoc
Komisia / Taliansko a i.
Súdny dvor - Veľká komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 29/10/2020
09:30
Rozsudok
C-576/19 P
Intercept Pharma a Intercept Pharmaceuticals / EMA
Súdny dvor - Deviata komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 29/10/2020
09:30
Návrhy
C-804/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Markt24
Súdny dvor - Prvá komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 29/10/2020
09:30
Návrhy
C-862/19 P
Hospodárska, sociálna a územná súdržnosť
Česká republika / Komisia
Súdny dvor - Piata komora
CS Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 29/10/2020
09:30
Prednes
T-745/18
Štátna pomoc
Covestro Deutschland / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 29/10/2020
09:30
Prednes
T-824/19
Služobný poriadok úradníkov
RY / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 29/10/2020
14:00
Prednes
T-540/18
Inštitucionálne právo
ASL Aviation Holdings a ASL Airlines (Ireland) / Komisia
Všeobecný súd - Siedma rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 29/10/2020
14:00
Prednes
T-863/19
Duševné vlastníctvo
Production Christian Gallimard / EUIPO - Éditions Gallimard (PCG CALLIGRAM CHRISTIAN GALLIMARD)
Všeobecný súd - Deviata komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 29/10/2020
15:00
Prednes
Spojené veci T-233/19
T-234/19
Štátna pomoc
Infineon Technologies Dresden / Komisia
Infineon Technologies / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 30/10/2020
09:30
Prednes
T-196/19
Štátna pomoc
AZ / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 30/10/2020
14:30
Prednes
T-238/19
Štátna pomoc
Wepa Hygieneprodukte a i. / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 09/11/2020
14:30
Prednes
C-194/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
État belge (Éléments postérieurs à la décision de transfert)
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 10/11/2020
09:30
Rozsudok
C-644/18
Komisia / Italie (Valeurs limites – PM10)
Súdny dvor - Veľká komora
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
utorok 10/11/2020
09:30
Prednes
C-401/19
Duševné vlastníctvo
Poľsko / Parlament a Rada
Súdny dvor - Veľká komora
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 10/11/2020
09:30
Návrhy
C-578/19
Kuoni Travel
Súdny dvor - Tretia komora
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
utorok 10/11/2020
09:30
Prednes
T-177/19
Exxonmobil Petroleum & Chemical / ECHA
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 10/11/2020
09:30
Prednes
T-185/19
Public.Resource.Org a Right to Know / Komisia
Všeobecný súd - Piata rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 11/11/2020
09:30
Rozsudok
C-809/18 P
Duševné vlastníctvo
EUIPO / John Mills
Súdny dvor - Piata komora
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
streda 11/11/2020
09:30
Rozsudok
C-61/19
Aproximácia právnych predpisov
Orange Romania
Súdny dvor - Druhá komora
RO Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
streda 11/11/2020
09:30
Rozsudok
C-287/19
DenizBank
Súdny dvor - Prvá komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
streda 11/11/2020
09:30
Rozsudok
C-300/19
Sociálna politika
Marclean Technologies
Súdny dvor - Prvá komora
ES Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
streda 11/11/2020
09:30
Rozsudok
C-433/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Ellmes Property Services
Súdny dvor - Prvá komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
streda 11/11/2020
09:30
Návrhy
C-585/19
Sociálna politika
Academia de Studii Economice din Bucureşti
Súdny dvor - Piata komora
RO Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
streda 11/11/2020
09:30
Prednes
C-414/20 PPU
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
MM
Súdny dvor - Tretia komora
BG Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 11/11/2020
09:30
Prednes
T-119/17 RENV
Služobný poriadok úradníkov
Alba Aguilera a i. / SEAE
Všeobecný súd - Štvrtá komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 11/11/2020
09:30
Prednes
T-15/20
Duševné vlastníctvo
Skyliners / EUIPO - Sky (SKYLINERS)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 11/11/2020
11:00
Rozsudok
T-25/19
Služobný poriadok úradníkov
AD / ECHA
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 11/11/2020
11:00
Rozsudok
T-173/19
Služobný poriadok úradníkov
AV a AW / Parlament
Všeobecný súd - Siedma komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 11/11/2020
11:00
Rozsudok
T-820/19
Duševné vlastníctvo
Totalizator Sportowy / EUIPO - Lottoland Holdings (Lottoland)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 11/11/2020
11:00
Rozsudok
T-25/20
Duševné vlastníctvo
Deutsche Post / EUIPO - Pošta Slovenije (Représentation d'un cor stylisé)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 12/11/2020
09:30
Rozsudok
C-42/19
Dane
Sonaecom
Súdny dvor - Prvá komora
PT Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 12/11/2020
09:30
Rozsudok
C-382/19 P
Služobný poriadok úradníkov
Pethke / EUIPO
Súdny dvor - Ôsma komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 12/11/2020
09:30
Návrhy
C-400/19
Poľnohospodárstvo a rybolov
Komisia / Hongrie (Marges bénéficiaires)
Súdny dvor - Štvrtá komora
HU Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 12/11/2020
09:30
Rozsudok
C-427/19
Voľný pohyb osôb
Bulstrad Vienna Insurance Group
Súdny dvor - Prvá komora
BG Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 12/11/2020
09:30
Rozsudok
C-446/19 P
Služobný poriadok úradníkov
Fleig / SEAE
Súdny dvor - Ôsma komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 12/11/2020
09:30
Návrhy
C-515/19
Aproximácia právnych predpisov
Eutelsat
Súdny dvor - Druhá komora
FR Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 12/11/2020
09:30
Rozsudok
C-676/19 P
Inštitucionálne právo
Gollnisch / Parlament
Súdny dvor - Siedma komora
FR Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 12/11/2020
09:30
Návrhy
C-703/19
Dane
Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach
Súdny dvor - Prvá komora
PL Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 12/11/2020
09:30
Návrhy
C-729/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Department of Justice for Northern Ireland
Súdny dvor - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 12/11/2020
09:30
Rozsudok
C-734/19
Dane
ITH Comercial Timişoara
Súdny dvor - Ôsma komora
RO Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 12/11/2020
09:30
Rozsudok
C-796/19
Doprava
Komisia / Autriche (Autorité de sécurité ferroviaire)
Súdny dvor - Desiata komora
DE Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 12/11/2020
09:30
Rozsudok
C-842/19
Voľný pohyb kapitálu
Komisia / Belgique (Revenus immobiliers étrangers)
Súdny dvor - Šiesta komora
FR Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 12/11/2020
09:30
Návrhy
Spojené veci C-354/20 PPU
C-412/20 PPU
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Openbaar Ministerie (Indépendance de l’autorité judiciaire d’émission)
Súdny dvor - Veľká komora
NL Pojednávacia miestnosť IV – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 12/11/2020
14:30
Prednes
T-56/20
Duševné vlastníctvo
Bezos Family Foundation / EUIPO - SNCF Mobilités (VROOM)
Všeobecný súd - Desiata komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 13/11/2020
09:30
Prednes
T-853/19
Duševné vlastníctvo
Tehrani / EUIPO - Blue Genes (Earnest Sewn)
Všeobecný súd - Desiata komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 16/11/2020
09:30
Prednes
C-718/19
Voľný pohyb osôb
Ordre des barreaux francophones a germanophone e.a. (Mesures préventives en vue d’éloignement)
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 16/11/2020
09:30
Prednes
T-575/19
Služobný poriadok úradníkov
Hill Mansilla / Komisia
Všeobecný súd - Prvá komora
FR Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 16/11/2020
14:30
Prednes
C-719/19
Občianstvo Únie
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid (Effets d’une décision d’éloignement)
Súdny dvor - Veľká komora
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 16/11/2020
15:00
Prednes
T-252/19
Pech / Rada
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 17/11/2020
09:00
Prednes
C-741/19
Inštitucionálne právo
République de Moldavie
Súdny dvor - Veľká komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 17/11/2020
14:30
Prednes
T-678/19
Duševné vlastníctvo
Health Product Group / EUIPO - Bioline Pharmaceutical (Enterosgel)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
09:30
Rozsudok
C-77/19
Dane
Kaplan International colleges UK
Súdny dvor - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
streda 18/11/2020
09:30
Rozsudok
C-147/19
Duševné vlastníctvo
Atresmedia Corporación de Medios de Comunicación
Súdny dvor - Piata komora
ES Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
streda 18/11/2020
09:30
Rozsudok
C-299/19
Aproximácia právnych predpisov
Techbau
Súdny dvor - Deviata komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
streda 18/11/2020
09:30
Rozsudok
C-371/19
Dane
Komisia / Allemagne (Remboursement de TVA – Factures)
Súdny dvor - Piata komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
streda 18/11/2020
09:30
Rozsudok
C-463/19
Sociálna politika
Syndicat CFTC
Súdny dvor - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
streda 18/11/2020
09:30
Rozsudok
C-519/19
DelayFix
Súdny dvor - Prvá komora
PL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
streda 18/11/2020
09:30
Návrhy
C-544/19
Dane
ECOTEX BULGARIA
Súdny dvor - Prvá komora
BG Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-271/10 RENV II
Spoločná zahraničná a bezpečnostná politika
H / Rada
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-814/17
Hospodárska súťaž
Lietuvos geležinkeliai / Komisia
Všeobecný súd - Prvá rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-735/18
Energia
Aquind / ACER
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-377/19
Duševné vlastníctvo
Topcart / EUIPO - Carl International (TC CARL)
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-378/19
Duševné vlastníctvo
Topcart / EUIPO - Carl International (TC CARL)
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-574/19
Duševné vlastníctvo
Tinnus Enterprises / EUIPO - Mystic Products a Koopman International (Installations pour la distribution de fluides)
Všeobecný súd - Desiata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-643/19
Duševné vlastníctvo
Dermavita / EUIPO - Allergan Holdings France (JUVEDERM ULTRA)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-664/19
Duševné vlastníctvo
Allergan Holdings France / EUIPO - Dermavita (JUVEDERM ULTRA)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
11:00
Rozsudok
T-21/20
Duševné vlastníctvo
LG Electronics / EUIPO - Staszewski (K7)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
14:00
Prednes
T-693/19
Duševné vlastníctvo
Kerry Luxembourg / EUIPO - Ornua (KERRYMAID)
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 18/11/2020
14:30
Prednes
T-93/20
Duševné vlastníctvo
Albert Darboven Holding / EUIPO (WINDSOR-CASTLE)
Všeobecný súd - Desiata komora
DE Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 19/11/2020
09:00
Prednes
T-47/19
Štátna pomoc
Dansk Erhverv / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 19/11/2020
09:30
Rozsudok
C-663/18
Voľný pohyb tovaru
B S a C A [Commercialisation du cannabidiol (CBD)]
Súdny dvor - Štvrtá komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 19/11/2020
09:30
Rozsudok
C-93/19 P
Služobný poriadok úradníkov
SEAE / Hebberecht
Súdny dvor - Štvrtá komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 19/11/2020
09:30
Rozsudok
C-238/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Bundesamt für Migration und Flüchtlinge (Service militaire a asile)
Súdny dvor - Šiesta komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
štvrtok 19/11/2020
09:30
Návrhy
C-388/19
Voľný pohyb kapitálu
Autoridade Tributária e Aduaneira (Impôt sur les plus-values immobilières)
Súdny dvor - Prvá komora
PT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 19/11/2020
09:30
Rozsudok
C-454/19
Občianstvo Únie
Staatsanwaltschaft Heilbronn
Súdny dvor - Štvrtá komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 19/11/2020
09:30
Návrhy
C-480/19
Sloboda usadiť sa
Veronsaajien oikeudenvalvontayksikkö (Revenus versés par des OPCVM)
Súdny dvor - Druhá komora
FI Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 19/11/2020
09:30
Návrhy
C-504/19
Sloboda usadiť sa
Banco de Portugal a i.
Súdny dvor - Tretia komora
ES Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 19/11/2020
09:30
Návrhy
C-505/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Bundesrepublik Deutschland (Notice rouge d’Interpol)
Súdny dvor - Veľká komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
štvrtok 19/11/2020
09:30
Návrhy
C-511/19
Sociálna politika
Olympiako Athlitiko Kentro Athinon
Súdny dvor - Tretia komora
EL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 19/11/2020
09:30
Rozsudok
C-775/19
Colná únia
5th AVENUE Products Trading
Súdny dvor - Desiata komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 19/11/2020
09:30
Návrhy
C-900/19
One Voice a Ligue pour la protection des oiseaux
Súdny dvor - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 19/11/2020
09:30
Prednes
C-901/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Bundesrepublik Deutschland (Notion de “menaces graves a individuelles”)
Súdny dvor - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 19/11/2020
09:30
Prednes
C-416/20 PPU
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Generalstaatsanwaltschaft Hamburg
Súdny dvor - Štvrtá komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 19/11/2020
09:30
Prednes
T-317/19
Poľnohospodárstvo a rybolov
AMVAC Netherlands / Komisia
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 19/11/2020
14:30
Prednes
Spojené veci T-695/17
T-704/17
Inštitucionálne právo
Taliansko / Komisia
Španielsko / Komisia
Všeobecný súd - Deviata komora
ES Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 20/11/2020
09:30
Prednes
T-781/16
Obchodná politika
Puma a i. / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 20/11/2020
09:30
Prednes
T-455/17
Inštitucionálne právo
Bateni / Rada
Všeobecný súd - Prvá komora
DE Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 20/11/2020
14:30
Prednes
T-132/18
Obchodná politika
Roland / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 23/11/2020
14:30
Prednes
C-821/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Komisia / Hongrie (Incrimination de l’aide aux demandeurs d’asile)
Súdny dvor - Veľká komora
HU Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 24/11/2020
09:30
Rozsudok
C-59/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Wikingerhof
Súdny dvor - Veľká komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
utorok 24/11/2020
09:30
Rozsudok
Spojené veci C-225/19
C-226/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Minister van Buitenlandse Zaken
Súdny dvor - Veľká komora
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
utorok 24/11/2020
09:30
Prednes
Spojené veci C-341/19
C-804/18
Sociálna politika
MH Müller Handel
IX/WABE e.V.
Súdny dvor - Veľká komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 24/11/2020
09:30
Rozsudok
C-445/19
Štátna pomoc
Viasat Broadcasting UK
Súdny dvor - Veľká komora
DA Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
utorok 24/11/2020
09:30
Rozsudok
C-510/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Openbaar Ministerie (Faux en écritures)
Súdny dvor - Veľká komora
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
utorok 24/11/2020
09:30
Prednes
T-24/19
Štátna pomoc
INC a Consorzio Stabile Sis / Komisia
Všeobecný súd - Deviata rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
09:30
Rozsudok
C-823/18 P
Hospodárska súťaž
Komisia / GEA Group
Súdny dvor - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
streda 25/11/2020
09:30
Rozsudok
C-49/19
Priemyselná politika
Komisia / Portugal (Financement des obligations de service universel)
Súdny dvor - Piata komora
PT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
streda 25/11/2020
09:30
Rozsudok
C-269/19
Banca B.
Súdny dvor - Prvá komora
RO Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
streda 25/11/2020
09:30
Rozsudok
C-302/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Istituto Nazionale della Previdenza Sociale (Prestations familiales pour les titulaires d’un permis unique)
Súdny dvor - Piata komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
streda 25/11/2020
09:30
Rozsudok
C-303/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Istituto Nazionale della Previdenza Sociale (Prestations familiales pour les résidents de longue durée)
Súdny dvor - Piata komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
streda 25/11/2020
09:30
Návrhy
C-361/19
Poľnohospodárstvo a rybolov
De Ruiter
Súdny dvor - Štvrtá komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
streda 25/11/2020
09:30
Rozsudok
C-372/19
Hospodárska súťaž
SABAM
Súdny dvor - Piata komora
NL Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
streda 25/11/2020
09:30
Návrhy
C-795/19
Sociálna politika
Tartu vangla
Súdny dvor - Druhá komora
ET Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
streda 25/11/2020
09:30
Rozsudok
C-799/19
Sociálna politika
Sociálna poist’ovňa
Súdny dvor - Ôsma komora
SK Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
streda 25/11/2020
09:30
Prednes
C-830/19
Poľnohospodárstvo a rybolov
Région wallonne (Aide aux jeunes agriculteurs)
Súdny dvor - Prvá komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-71/19
BMC / Entreprise commune Clean Sky 2
Všeobecný súd - Ôsma komora
IT Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-107/19
Inštitucionálne právo
ACRE / Parlament
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-166/19
Bronckers / Komisia
Všeobecný súd - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-309/19
Duševné vlastníctvo
BRF Singapore Foods / EUIPO - Tipiak (Sadia)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-310/19
Duševné vlastníctvo
BRF Singapore Foods / EUIPO - Tipiak (SADIA)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-362/19
Služobný poriadok úradníkov
UI / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-802/19
Duševné vlastníctvo
Kisscolor Living / EUIPO - Teoxane (KISS COLOR)
Všeobecný súd - Deviata komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-862/19
Duševné vlastníctvo
Brasserie St Avold / EUIPO (Forme d'une bouteille foncée)
Všeobecný súd - Tretia komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-874/19
Duševné vlastníctvo
Impera / EUIPO - Euro Games Technology (Flaming Forties)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-875/19
Duševné vlastníctvo
Impera / EUIPO - Euro Games Technology (Flaming Forties)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-882/19
Duševné vlastníctvo
Kerangus / EUIPO (ΑΠΛΑ!)
Všeobecný súd - Druhá komora
EL Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 25/11/2020
11:00
Rozsudok
T-57/20
Duševné vlastníctvo
Group / EUIPO - Iliev (GROUP Company TOURISM & TRAVEL)
Všeobecný súd - Druhá komora
BG Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/11/2020
09:30
Návrhy
C-572/18 P
Colná únia
thyssenkrupp Electrical Steel a thyssenkrupp Electrical Steel Ugo / Komisia
Súdny dvor - Štvrtá komora
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 26/11/2020
09:30
Rozsudok
C-787/18
Dane
Sögård Fastigheter
Súdny dvor - Siedma komora
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 26/11/2020
09:30
Prednes
Spojené veci C-174/19 P
C-175/19 P
Štátna pomoc
Scandlines Danmark a Scandlines Deutschland / Komisia
Stena Line Scandinavia / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/11/2020
09:30
Návrhy
C-307/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Obala i lučice
Súdny dvor - Prvá komora
HR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
štvrtok 26/11/2020
09:30
Návrhy
C-851/19 P
Služobný poriadok úradníkov
DK / SEAE
Súdny dvor - Druhá komora
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 26/11/2020
09:30
Prednes
T-517/19
Homoki / Komisia
Všeobecný súd - Deviata komora
HU Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/11/2020
09:30
Prednes
T-586/19
Služobný poriadok úradníkov
PL / Komisia
Všeobecný súd - Siedma komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 26/11/2020
14:30
Prednes
Spojené veci T-854/19
T-855/19
T-856/19
Duševné vlastníctvo
Franz Schröder / EUIPO - RDS Design (MONTANA)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 27/11/2020
09:30
Prednes
T-378/20
Štátna pomoc
Ryanair / Komisia
Všeobecný súd - Desiata rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 27/11/2020
14:30
Prednes
T-379/20
Štátna pomoc
Ryanair / Komisia
Všeobecný súd - Desiata rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 30/11/2020
09:30
Prednes
T-282/19
Duševné vlastníctvo
Foundation for the Protection of the Traditional Cheese of Cyprus named Halloumi / EUIPO-Filotas Bellas & Yios (Halloumi)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 30/11/2020
15:00
Prednes
T-70/20
Duševné vlastníctvo
Metamorfoza / EUIPO - Tiesios kreivės (MUSEUM OF ILLUSIONS)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 01/12/2020
09:30
Rozsudok
C-815/18
Slobodné poskytovanie služieb
Federatie Nederlandse Vakbeweging
Súdny dvor - Veľká komora
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
utorok 01/12/2020
09:30
Prednes
C-791/19
Zásady práva Spoločenstva
Komisia / Pologne (Régime disciplinaire des juges)
Súdny dvor - Veľká komora
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
11:00
Rozsudok
T-178/19
Kalai / Rada
Všeobecný súd - Štvrtá komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
11:00
Rozsudok
T-247/19
Služobný poriadok úradníkov
Thunus a i. / Európska investičná banka
Všeobecný súd - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
11:00
Rozsudok
T-318/19
Služobný poriadok úradníkov
Thunus a i. / Európska investičná banka
Všeobecný súd - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
11:00
Rozsudok
T-639/19
Duševné vlastníctvo
Sánchez Romero Carvajal Jabugo / EUIPO - Embutidos Monells (5MS MMMMM)
Všeobecný súd - Piata komora
ES Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
11:00
Rozsudok
T-687/19
Duševné vlastníctvo
inMusic Brands / EUIPO - Equipson (Marq)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
11:00
Rozsudok
T-26/20
Duševné vlastníctvo
Forex Bank / EUIPO - Coino UK (FOREX)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
11:00
Rozsudok
T-35/20
Duševné vlastníctvo
Monster Energy / EUIPO - Nanjing aisiyou Clothing (Représentation d'une griffure)
Všeobecný súd - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
11:00
Rozsudok
T-152/20
Duševné vlastníctvo
BSH Hausgeräte / EUIPO (Home Connect)
Všeobecný súd - Desiata komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 02/12/2020
14:30
Prednes
T-178/20
Duševné vlastníctvo
Bavaria Weed / EUIPO (BavariaWeed)
Všeobecný súd - Desiata komora
DE Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-461/18 P
Obchodná politika
Changmao Biochemical Engineering / Distillerie Bonollo a i.
Súdny dvor - Druhá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 03/12/2020
09:30
Návrhy
C-650/18
Inštitucionálne právo
Maďarsko / Parlament
Súdny dvor - Veľká komora
HU Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-44/19
Dane
Repsol Petróleo
Súdny dvor - Piata komora
ES Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-62/19
Slobodné poskytovanie služieb
Star Taxi App
Súdny dvor - Štvrtá komora
RO Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-72/19 P
Spoločná zahraničná a bezpečnostná politika
Saleh Thabet a i. / Rada
Súdny dvor - Siedma komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-145/19 P
Spoločná zahraničná a bezpečnostná politika
Mubarak / Rada
Súdny dvor - Siedma komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Sharpston
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-311/19
Slobodné poskytovanie služieb
BONVER WIN
Súdny dvor - Štvrtá komora
CS Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-320/19
Ingredion Germany
Súdny dvor - Piata komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 03/12/2020
09:30
Návrhy
C-337/19 P
Štátna pomoc
Komisia / Belgicko a Magnetrol International
Súdny dvor - Štvrtá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-352/19 P
Poľnohospodárstvo a rybolov
Région de Bruxelles-Capitale / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
štvrtok 03/12/2020
09:30
Návrhy
C-470/19
Friends of the Irish Environment
Súdny dvor - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
štvrtok 03/12/2020
09:30
Návrhy
C-559/19
Komisia / Espagne (Détérioration de l’espace naturel de Doñana)
Súdny dvor - Prvá komora
ES Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 03/12/2020
09:30
Návrhy
C-705/19
Voľný pohyb tovaru
Axpo Trading
Súdny dvor - Tretia komora
IT Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 03/12/2020
09:30
Návrhy
C-739/19
Slobodné poskytovanie služieb
An Bord Pleanála
Súdny dvor - Prvá komora
EN Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 03/12/2020
09:30
Rozsudok
C-767/19
Aproximácia právnych predpisov
Komisia / Belgique (Marchés de l’électricité a du gaz naturel)
Súdny dvor - Desiata komora
FR Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 03/12/2020
09:30
Návrhy
C-826/19
Doprava
Austrian Airlines
Súdny dvor - Štvrtá komora
DE Pojednávacia miestnosť III – Úroveň 6
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 03/12/2020
09:30
Prednes
C-8/20
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
L.R. (Demande d’asile rejetée par la Norvège)
Súdny dvor - Štvrtá komora
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 03/12/2020
09:30
Prednes
Spojené veci T-355/18
T-554/19
Inštitucionálne právo
Španielsko / Komisia
Všeobecný súd - Deviata komora
ES Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 03/12/2020
14:30
Prednes
T-580/19
Borborudi / Rada
Všeobecný súd - Štvrtá komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 04/12/2020
09:30
Prednes
T-388/20
Štátna pomoc
Ryanair / Komisia
Všeobecný súd - Desiata rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 07/12/2020
14:30
Prednes
C-930/19
Občianstvo Únie
État belge (Droit de séjour en cas de violence domestique)
Súdny dvor - Veľká komora
FR null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 07/12/2020
14:30
Prednes
T-644/19
Duševné vlastníctvo
Linde Material Handling / EUIPO - Verti Aseguradora (VertiLight)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
pondelok 07/12/2020
15:00
Prednes
T-504/19
Hospodárska politika
Crédit lyonnais / BCE
Všeobecný súd - Druhá komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 08/12/2020
09:00
Rozsudok
C-620/18
Slobodné poskytovanie služieb
Maďarsko / Parlament a Rada
Súdny dvor - Veľká komora
HU null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
utorok 08/12/2020
09:00
Rozsudok
C-626/18
Slobodné poskytovanie služieb
Poľsko / Parlament a Rada
Súdny dvor - Veľká komora
PL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
utorok 08/12/2020
09:00
Prednes
C-213/19
Komisia / Royaume-Uni (Lutte contre la fraude à la sous-évaluation)
Súdny dvor - Veľká komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 08/12/2020
09:00
Návrhy
C-383/19
Slobodné poskytovanie služieb
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
Súdny dvor - Piata komora
PL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
utorok 08/12/2020
09:00
Rozsudok
C-584/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Staatsanwaltschaft Wien (Ordres de virement falsifiés)
Súdny dvor - Veľká komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
utorok 08/12/2020
09:30
Prednes
Spojené veci T-52/19
T-630/19
Služobný poriadok úradníkov
AH / Eurofound
Všeobecný súd - Prvá komora
FR Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 08/12/2020
09:30
Prednes
Spojené veci T-302/19
T-303/19
Yanukovych / Rada
Všeobecný súd - Piata komora
EN Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
09:30
Rozsudok
C-132/19 P
Hospodárska súťaž
Groupe Canal + / Komisia
Súdny dvor - Druhá komora
FR null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
streda 09/12/2020
09:30
Návrhy
C-815/19
Natumi
Súdny dvor - Tretia komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
streda 09/12/2020
09:30
Návrhy
C-414/20 PPU
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
MM
Súdny dvor - Tretia komora
BG null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-714/18
Arbitrážna doložka
Adraces / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
PT Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-722/18
Duševné vlastníctvo
Repsol / EUIPO - Basic (BASIC)
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-620/19
Duševné vlastníctvo
Ace of spades / EUIPO - Krupp a Borrmann (JC JEAN CALL Champagne ROSÉ)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-621/19
Duševné vlastníctvo
Ace of spades / EUIPO - Krupp a Borrmann (JC JEAN CALL Champagne GRANDE RÉSERVE)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-622/19
Duševné vlastníctvo
Ace of spades / EUIPO - Krupp a Borrmann (JC JEAN CALL Champagne PRESTIGE)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-819/19
Duševné vlastníctvo
Man and Machine / EUIPO - Bim Freelance (bim ready)
Všeobecný súd - Piata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-858/19
Duševné vlastníctvo
easyCosmetic Swiss / EUIPO - UWI Unternehmensberatungs- und Wirtschaftsinformations (easycosmetic)
Všeobecný súd - Samosudca
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-30/20
Duševné vlastníctvo
Promed / EUIPO - Centrumelektroniki (Promed)
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
11:00
Rozsudok
T-190/20
Duševné vlastníctvo
Almea / EUIPO - Sanacorp Pharmahandel (Almea)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 09/12/2020
14:00
Prednes
T-465/20
Štátna pomoc
Ryanair / Komisia
Všeobecný súd - Desiata rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 10/12/2020
09:30
Rozsudok
C-488/18
Dane
Golfclub Schloss Igling
Súdny dvor - Štvrtá komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 10/12/2020
09:30
Rozsudok
C-160/19 P
Štátna pomoc
Comune di Milano / Komisia
Súdny dvor - Druhá komora
IT null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 10/12/2020
09:30
Rozsudok
C-347/19
Komisia / Espagne (Efficacité énergétique)
Súdny dvor - Siedma komora
ES null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
štvrtok 10/12/2020
09:30
Návrhy
C-458/19 P
ClientEarth / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 10/12/2020
09:30
Rozsudok
C-616/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Minister for Justice and Equality (Demande de protection internationale en Irlande)
Súdny dvor - Prvá komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 10/12/2020
09:30
Návrhy
C-617/19
Granarolo
Súdny dvor - Piata komora
IT null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 10/12/2020
09:30
Rozsudok
C-620/19
Aproximácia právnych predpisov
J & S Service
Súdny dvor - Prvá komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Bobek
štvrtok 10/12/2020
09:30
Rozsudok
C-735/19
Podnikové právo
Euromin Holdings (Cyprus)
Súdny dvor - Štvrtá komora
LV null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 10/12/2020
09:30
Rozsudok
C-774/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Personal Exchange International
Súdny dvor - Šiesta komora
SL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 10/12/2020
09:30
Návrhy
C-784/19
Voľný pohyb osôb
TEAM POWER EUROPE
Súdny dvor - Veľká komora
BG null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 10/12/2020
09:30
Návrhy
C-950/19
Sloboda usadiť sa
Patentti- ja rekisterihallituksen tilintarkastuslautakunta
Súdny dvor - Piata komora
FI null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 10/12/2020
09:30
Prednes
T-611/19
Inštitucionálne právo
Iniciativa-Derecho de la UE, derechos de las minorías y democratización de las instituciones españolas / Komisia
Všeobecný súd - Deviata komora
ES Modrá miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 10/12/2020
14:30
Prednes
T-355/19
Služobný poriadok úradníkov
CE / Výbor regiónov
Všeobecný súd - Siedma komora
FR Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
piatok 11/12/2020
09:30
Prednes
T-27/19
Hospodárska politika
Pilatus Bank a Pilatus Holding / BCE
Všeobecný súd - Deviata rozšírená komora
EN Grande salle - Annexe "C"
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
utorok 15/12/2020
09:30
Rozsudok
Spojené veci C-597/18 P
C-598/18 P
C-603/18 P
C-604/18 P
Inštitucionálne právo
Rada / K. Chrysostomides & Co. a i.
Rada / Bourdouvali a i.
K. Chrysostomides & Co. a i. / Rada
Bourdouvali a i. / Rada
Súdny dvor - Veľká komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pitruzzella
streda 16/12/2020
09:30
Prednes
C-28/20
Doprava
Airhelp
Súdny dvor - Veľká komora
SV null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
Spojené veci T-236/17
T-596/17
Balti Gaas / Komisia a INEA
Balti Gaas / Komisia
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-93/18
Hospodárska súťaž
International Skating Union / Komisia
Všeobecný súd - Štvrtá rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-187/18
Služobný poriadok úradníkov
VP / Cedefop
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-207/18
PlasticsEurope / ECHA
Všeobecný súd - Ôsma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-430/18
Hospodárska súťaž
American Airlines / Komisia
Všeobecný súd - Prvá rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-438/18
Duševné vlastníctvo
Pareto Trading / EUIPO - Bikor a Bikor Professional Color Cosmetics (BIKOR EGYPTIAN EARTH)
Všeobecný súd - Deviata komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-515/18
Hospodárska súťaž
Fakro / Komisia
Všeobecný súd - Siedma komora
PL Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-541/18
Obchodná politika
Changmao Biochemical Engineering / Komisia
Všeobecný súd - Tretia komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-635/18
Inštitucionálne právo
Industrial Química del Nalón / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-636/18
Inštitucionálne právo
Tokai erftcarbon / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-637/18
Inštitucionálne právo
Bawtry Carbon International / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-638/18
Inštitucionálne právo
Deza / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-639/18
Inštitucionálne právo
SGL Carbon / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-645/18
Inštitucionálne právo
Bilbaína de Alquitranes / Komisia
Všeobecný súd - Ôsma rozšírená komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-176/19
3V Sigma / ECHA
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-189/19
Haikal / Rada
Všeobecný súd - Štvrtá komora
BG Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-665/19
Duševné vlastníctvo
Cinkciarz.pl / EUIPO (€$)
Všeobecný súd - Deviata komora
PL Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-883/19
Duševné vlastníctvo
Gustopharma Consumer Health / EUIPO - Helixor Heilmittel (HELIX ELIXIR)
Všeobecný súd - Šiesta komora
EN Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-3/20
Duševné vlastníctvo
Forbo Financial Services / EUIPO - Windmöller (Canoleum)
Všeobecný súd - Tretia komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
streda 16/12/2020
11:00
Rozsudok
T-118/20
Duševné vlastníctvo
Voco / EUIPO (Forme d’un emballage)
Všeobecný súd - Druhá komora
DE Pojednávacia miestnosť Fernando Pessoa
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-808/18
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Komisia / Hongrie (Accueil des demandeurs de protection internationale)
Súdny dvor - Veľká komora
HU null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-824/18
Zásady práva Spoločenstva
A.B. e.a. (Nomination des juges à la Cour suprême – Recours)
Súdny dvor - Veľká komora
PL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-128/19
Štátna pomoc
Azienda Sanitaria Provinciale di Catania
Súdny dvor - Štvrtá komora
IT null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-130/19
Inštitucionálne právo
/ Pinxten
Súdny dvor - Plenárne zasadnutie
FR null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-316/19
Výsady a imunity
Komisia / Slovénie (Archives de la BCE)
Súdny dvor - Veľká komora
SL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-336/19
Poľnohospodárstvo a rybolov
Centraal Israëlitisch Consistorie van België a i.
Súdny dvor - Veľká komora
NL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-342/19 P
De Masi a Varoufakis / BCE
Súdny dvor - Prvá komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-346/19
Dane
Bundeszentralamt für Steuern
Súdny dvor - Desiata komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-404/19 P
Poľnohospodárstvo a rybolov
Francúzsko / Komisia
Súdny dvor - Štvrtá komora
FR null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-410/19
Voľný pohyb osôb
The Software Incubator
Súdny dvor - Štvrtá komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
Spojené veci C-431/19 P
C-432/19 P
Štátna pomoc
Inpost Paczkomaty / Komisia
Inpost / Komisia
Súdny dvor - Desiata komora
PL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Tanchev
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-439/19
Latvijas Republikas Saeima (Points de pénalité)
Súdny dvor - Veľká komora
LV null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
Spojené veci C-475/19 P
C-688/19 P
Aproximácia právnych predpisov
Nemecko / Komisia
Súdny dvor - Prvá komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-570/19
Doprava
Irish Ferries
Súdny dvor - Štvrtá komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-597/19
Duševné vlastníctvo
M.I.C.M.
Súdny dvor - Piata komora
NL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Szpunar
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-601/19 P
Služobný poriadok úradníkov
BP / FRA
Súdny dvor - Ôsma komora
EN null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Pikamäe
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-656/19
Dane
BAKATI PLUS
Súdny dvor - Piata komora
HU null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-667/19
Priemyselná politika
A.M. (Étiquetage des produits cosmétiques)
Súdny dvor - Tretia komora
PL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-709/19
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Vereniging van Effectenbezitters
Súdny dvor - Prvá komora
NL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Campos Sánchez-Bordona
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-742/19
Sociálna politika
Ministrstvo za obrambo
Súdny dvor - Veľká komora
SL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Saugmandsgaard Øe
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-801/19
Dane
Franck
Súdny dvor - Ôsma komora
HR null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Richard de la Tour
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-844/19
Dane
technoRent International a i.
Súdny dvor - Druhá komora
DE null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 17/12/2020
09:30
Rozsudok
C-849/19
Komisia / Grèce (Habitats dans la région biogéographique méditerranéenne)
Súdny dvor - Šiesta komora
EL null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Kokott
štvrtok 17/12/2020
09:30
Návrhy
C-896/19
Zásady práva Spoločenstva
Repubblika
Súdny dvor - Veľká komora
MT null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
Generálny advokát: Hogan
štvrtok 17/12/2020
09:30
Prednes
C-30/20
Územie slobody, bezpečnosti a spravodlivosti
Volvo a i.
Súdny dvor - Prvá komora
ES null
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF
štvrtok 17/12/2020
09:30
Prednes
T-716/19
Obchodná politika
Interpipe Niko Tube a Interpipe Nizhnedneprovsky Tube Rolling Plant / Komisia
Všeobecný súd - Siedma komora
EN Zelená miestnosť
Žaloba (Ú. v.) HTML / PDF