Sodni koledar
Ta koledar je le informativen in je objavljen s pridržkom sprememb.
Razvrsti po : datum | sodišče | dvorana
Datum Zadeva Jezik postopka Dvorana
ponedeljek 15/10/2018
14:30
Sodba
T-79/16
Državna pomoč
Vereniging Gelijkberechtiging Grondbezitters in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
NL Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 15/10/2018
14:30
Sodba
T-7/17
Intelektualna lastnina
John Mills / EUIPO - Jerome Alexander Consulting (MINERAL MAGIC)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 15/10/2018
14:30
Sodba
T-164/17
Intelektualna lastnina
Apple and Pear Australia in Star Fruits Diffusion / EUIPO - Pink Lady America (WILD PINK)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 15/10/2018
14:30
Sodba
T-444/17
Intelektualna lastnina
CompuGroup Medical / EUIPO - Medion (life coins)
Splošno sodišče - Drugi senat
DE Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 15/10/2018
14:30
Obravnava
T-611/17
Intelektualna lastnina
All Star / EUIPO - Carrefour Hypermarchés (Forme d'une semelle de chaussure)
Splošno sodišče - Drugi senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 16/10/2018
09:30
Sodba
T-605/16
Kadrovski predpisi
OY / Komisija
Splošno sodišče - Četrti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 16/10/2018
09:30
Sodba
T-10/17
Proof IT / EIGE
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 16/10/2018
09:30
Obravnava
T-128/17
Kadrovski predpisi
Torné / Komisija
Splošno sodišče - Tretji senat
FR Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 16/10/2018
09:30
Sodba
T-171/17
Intelektualna lastnina
M & K / EUIPO - Genfoot (KIMIKA)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 16/10/2018
09:30
Obravnava
T-446/17
Kadrovski predpisi
TK / Parlament
Splošno sodišče - Prvi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 16/10/2018
09:30
Sodba
T-548/17
Intelektualna lastnina
VF International / EUIPO - Virmani (ANOKHI)
Splošno sodišče - Prvi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 16/10/2018
09:30
Sodba
T-581/17
Intelektualna lastnina
Asics / EUIPO - Van Lieshout Textielagenturen (Représentation de quatre lignes croisées)
Splošno sodišče - Prvi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 16/10/2018
09:30
Sodba
T-644/17
Intelektualna lastnina
DNV GL / EUIPO (Sustainablel)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 17/10/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-82/17 P
TestBioTech in drugi / Komisija
Sodišče - Tretji senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
C-167/17
Klohn
Sodišče - Prvi senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
C-249/17
Odmera
Ryanair
Sodišče - Prvi senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
C-425/17
Približevanje zakonodaj
Günter Hartmann Tabakvertrieb
Sodišče - Šesti senat
DE Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
sreda 17/10/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-444/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Arib in drugi
Sodišče - Veliki senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 17/10/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-496/17
Carinska unija
Deutsche Post
Sodišče - Tretji senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
C-503/17
Odmera
Komisija / Združeno kraljestvo
Sodišče - Osmi senat
EN Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wahl
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
C-504/17
Odmera
Komisija / Irska
Sodišče - Osmi senat
EN Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wahl
sreda 17/10/2018
09:30
Obravnava
C-629/17
Intelektualna lastnina
J. Portugal Ramos Vinhos
Sodišče - Četrti senat
PT Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 17/10/2018
09:30
Obravnava
C-635/17
Območje svobode, varnosti in pravice
E.
Sodišče - Drugi senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
C-393/18 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
UD
Sodišče - Prvi senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
sreda 17/10/2018
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-525/16
T-526/16
T-540/16
Kadrovski predpisi
GQ in drugi / Komisija
FZ in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Prvi senat
FR Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
T-8/17
Intelektualna lastnina
Golden Balls / EUIPO - Les Éditions P. Amaury (GOLDEN BALLS)
Splošno sodišče - Tretji senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
T-788/17
Intelektualna lastnina
Szabados / EUIPO - Sociedad Española de Neumología y Cirugía Torácica (Separ) (MicroSepar)
Splošno sodišče - Tretji senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 17/10/2018
09:30
Sodba
T-822/17
Intelektualna lastnina
Weber-Stephen Products / EUIPO (iGrill)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 17/10/2018
09:30
Obravnava
T-837/17
Intelektualna lastnina
Negru / EUIPO - Sky (SkyPrivate)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-669/16
Komisija / Združeno kraljestvo
Sodišče - Šesti senat
EN Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-100/17 P
Trgovinska politika
Gul Ahmed Textile Mills / Svet
Sodišče - Četrti senat
EN Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-145/17 P
Trgovinska politika
Internacional de Productos Metálicos / Komisija
Sodišče - Prvi senat
ES Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-149/17
Intelektualna lastnina
Bastei Lübbe
Sodišče - Tretji senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-153/17
Odmera
Volkswagen Financial Services
Sodišče - Šesti senat
EN Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-207/17
Trgovinska politika
Rotho Blaas
Sodišče - Prvi senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-301/17
Komisija / Romunija
Sodišče - Šesti senat
RO Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sklepni predlogi
C-535/17
Območje svobode, varnosti in pravice
NK
Sodišče - Prvi senat
NL Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-606/17
IBA Molecular Italy
Sodišče - Osmi senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 18/10/2018
09:00
Obravnava
C-634/17
ReFood
Sodišče - Peti senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 18/10/2018
09:00
Sodba
C-662/17
Območje svobode, varnosti in pravice
E. G.
Sodišče - Sedmi senat
SL Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 18/10/2018
09:30
Sodba
T-364/16
Trgovinska politika
ArcelorMittal Tubular Products Ostrava in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 18/10/2018
09:30
Sodba
T-387/16
Energetika
Terna / Komisija
Splošno sodišče - Peti senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 18/10/2018
09:30
Sodba
T-640/16
Konkurenca
GEA Group / Komisija
Splošno sodišče - Peti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 18/10/2018
09:30
Sodba
T-109/17
Intelektualna lastnina
FCA US / EUIPO - Busbridge (VIPER)
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 18/10/2018
09:30
Sodba
T-533/17
Intelektualna lastnina
Next design+produktion / EUIPO - Nanu-Nana Joachim Hoepp (nuuna)
Splošno sodišče - Sedmi senat
DE Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 18/10/2018
11:00
Obravnava
C-647/17
Odmera
Srf konsulterna
Sodišče - Peti senat
SV Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 22/10/2018
14:30
Obravnava
C-551/18 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
IK (Exécution d'une peine complémentaire)
Sodišče - Prvi senat
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 23/10/2018
09:30
Obravnava
T-749/16
Trgovinska politika
Stemcor London in Samac Steel Supplies / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 23/10/2018
09:30
Obravnava
T-883/16
Energetika
Poljska / Komisija
Splošno sodišče - Prvi razširjeni senat
PL Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 23/10/2018
09:30
Sodba
T-672/17
Intelektualna lastnina
Mamas and Papas / EUIPO - Wall-Budden (Tour de lit d’enfant)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:00
Obravnava
C-607/17
Pravica do ustanavljanja
Memira Holding
Sodišče - Prvi senat
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:00
Obravnava
C-608/17
Pravica do ustanavljanja
Holmen
Sodišče - Prvi senat
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
C-124/17
Vossloh Laeis
Sodišče - Četrti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
C-234/17
Načela prava Skupnosti
XC in drugi
Sodišče - Veliki senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
sreda 24/10/2018
09:30
Obravnava
C-299/17
Industrijska politika
VG Media
Sodišče - Četrti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
C-595/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Apple Sales International in drugi
Sodišče - Tretji senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wahl
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
C-602/17
Prosto gibanje oseb
Sauvage in Lejeune
Sodišče - Šesti senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-435/12
Intelektualna lastnina
Bacardi / EUIPO - Palírna U zeleného stromu (42 BELOW)
Splošno sodišče - Prvi senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-299/15
Arbitražna klavzula
Nova / Komisija
Splošno sodišče - Četrti senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-447/16
Intelektualna lastnina
Pirelli Tyre / EUIPO - Yokohama Rubber (Représentation d’une rainure en forme de « l »)
Splošno sodišče - Sedmi razširjeni senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-477/16
Arbitražna klavzula
Epsilon International / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-29/17
Kadrovski predpisi
RQ / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi razširjeni senat
FR Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-63/17
Intelektualna lastnina
Grupo Orenes / EUIPO - Akamon Entertainment Millenium (Bingo VIVA! Slots)
Splošno sodišče - Četrti senat
ES Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-162/17 RENV
Kadrovski predpisi
Fernández González / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-261/17
Intelektualna lastnina
Bayer / EUIPO - Uni-Pharma Kleon Tsetis, Farmakeutika Ergastiria (SALOSPIR)
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Sodba
T-400/17
Deza / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
CS Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 24/10/2018
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-801/17
T-802/17
T-803/17
Intelektualna lastnina
Dermatest / EUIPO (ORIGINAL excellent dermatest 3-star-guarantee.de)
Dermatest / EUIPO (ORIGINAL excellent dermatest 5-star-guarantee.de CLINICALLY TESTED)
Dermatest / EUIPO (ORIGINAL excellent dermatest)
Splošno sodišče - Šesti senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
C-260/17
Anodiki Services EPE
Sodišče - Deveti senat
EL Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
C-331/17
Socialna politika
Sciotto
Sodišče -
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-350/17
C-351/17
Promet
Mobit
Autolinee Toscane
Sodišče - Četrti senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
C-413/17
Roche Lietuva
Sodišče - Deveti senat
LT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
C-433/17 P
Intelektualna lastnina
Enercon / EUIPO
Sodišče - Šesti senat
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
C-451/17
Socialna varnost delavcev migrantov
Walltopia
Sodišče - Šesti senat
BG Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
C-462/17
Približevanje zakonodaj
Tänzer & Trasper
Sodišče - Deveti senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-469/17
Intelektualna lastnina
Funke Medien NRW
Sodišče - Veliki senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
C-527/17
Intelektualna lastnina
Boston Scientific
Sodišče - Deveti senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
C-528/17
Odmera
Božičevič Ježovnik
Sodišče - Deveti senat
SL Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-579/17
Območje svobode, varnosti in pravice
GRADBENIŠTVO KORANA
Sodišče - Drugi senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
cetrtek 25/10/2018
09:30
Obravnava
C-589/17
Carinska unija
Prenatal
Sodišče - Drugi senat
ES Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
T-286/15
Pravo institucij
KF / CSUE
Splošno sodišče - Deveti razširjeni senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
T-334/16 P
Kadrovski predpisi
FN in drugi / CEPOL
Splošno sodišče - Pritožbeni senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
T-122/17
Intelektualna lastnina
Devin / EUIPO - Haskovo (DEVIN)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
T-129/17 RENV
Kadrovski predpisi
DI / EASO
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 25/10/2018
09:30
Sodba
T-359/17
Intelektualna lastnina
Aldo Supermarkets / EUIPO - Aldi Einkauf (ALDI)
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 25/10/2018
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-76/18
T-83/18
Kadrovski predpisi
CN / Parlament
CH / Parlament
Splošno sodišče - Prvi senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 25/10/2018
14:30
Obravnava
C-689/17
Conti 11. Container Schiffahrt
Sodišče - Peti senat
DE Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 06/11/2018
09:30
Sodba
Združene zadeve C-569/16
C-570/16
Socialna politika
Bauer
Willmeroth
Sodišče - Veliki senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
torek 06/11/2018
09:30
Sodba
Združene zadeve C-622/16 P
C-623/16 P
C-624/16 P
Državna pomoč
Scuola Elementare Maria Montessori / Komisija
Komisija / Scuola Elementare Maria Montessori
Komisija / Ferracci
Sodišče - Veliki senat
IT
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wathelet
torek 06/11/2018
09:30
Sodba
C-619/16
Socialna politika
Kreuziger
Sodišče - Veliki senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
torek 06/11/2018
09:30
Sodba
C-684/16
Socialna politika
Max-Planck-Gesellschaft zur Förderung der Wissenschaften
Sodišče - Veliki senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
torek 06/11/2018
09:30
Obravnava
C-706/17
Državna pomoč
Achema in drugi
Sodišče - Četrti senat
LT
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 06/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-492/18 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
TC
Sodišče - Prvi senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
torek 06/11/2018
09:30
Obravnava
T-643/16
Gamaa Islamya Egypte / Svet
Splošno sodišče - Prvi senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 06/11/2018
09:30
Obravnava
T-453/17
Kadrovski predpisi
TV / Svet
Splošno sodišče - Tretji senat
FR Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 07/11/2018
09:30
Sodba
C-171/17
Svoboda opravljanja storitev
Komisija / Madžarska
Sodišče - Četrti senat
HU
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
sreda 07/11/2018
09:30
Sodba
C-257/17
Območje svobode, varnosti in pravice
C in A
Sodišče - Tretji senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Mengozzi
sreda 07/11/2018
09:30
Sodba
Združene zadeve C-293/17
C-294/17
Coöperatie Mobilisation for the Environment in Vereniging Leefmilieu
Stichting Werkgroep Behoud de Peel
Sodišče - Drugi senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
sreda 07/11/2018
09:30
Obravnava
C-377/17
Svoboda opravljanja storitev
Komisija / Nemčija
Sodišče - Četrti senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 07/11/2018
09:30
Sodba
C-380/17
Območje svobode, varnosti in pravice
K in B
Sodišče - Tretji senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Mengozzi
sreda 07/11/2018
09:30
Sodba
C-432/17
Socialna politika
O'Brien
Sodišče - Prvi senat
EN
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
sreda 07/11/2018
09:30
Sodba
C-461/17
Holohan in drugi
Sodišče - Drugi senat
EN
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
sreda 07/11/2018
09:30
Sodba
C-484/17
Območje svobode, varnosti in pravice
K
Sodišče - Tretji senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
sreda 07/11/2018
09:30
Obravnava
C-510/17
Območje svobode, varnosti in pravice
ML
Sodišče - Drugi senat
SK
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 07/11/2018
09:30
Sodba
C-544/17 P
Državna pomoč
BPC Lux 2 in drugi / Komisija
Sodišče - Prvi senat
EN
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
sreda 07/11/2018
09:30
Obravnava
C-690/17
Intelektualna lastnina
ÖKO-Test Verlag
Sodišče - Peti senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sodba
C-495/17
Odmera
Cartrans Spedition
Sodišče - Sedmi senat
RO
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sodba
C-502/17
Odmera
C&D Foods Acquisition
Sodišče - Šesti senat
DA
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 08/11/2018
09:30
Obravnava
C-631/17
Socialna varnost delavcev migrantov
Inspecteur van de Belastingdienst
Sodišče - Tretji senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Obravnava
C-638/17
Odmera
Skonis ir kvapas
Sodišče - Peti senat
LT
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-670/17 P
Kmetijstvo
Grčija / Komisija
Sodišče - Prvi senat
EL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sodba
T-544/13 RENV
Energetika
Dyson / Komisija
Splošno sodišče - Peti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sodba
T-34/16
Kmetijstvo
Litva / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
LT Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sodba
T-718/16
Intelektualna lastnina
Mad Dogg Athletics / EUIPO - Aerospinning Master Franchising (SPINNING)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sodba
T-724/16 P
Kadrovski predpisi
Cocchi in Falcione / Komisija
Splošno sodišče - Pritožbeni senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sodba
T-874/16
Kadrovski predpisi
RA /
Splošno sodišče - Tretji senat
FR Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Sodba
T-454/17
"Pro NGO!" / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Obravnava
T-766/17
Intelektualna lastnina
Eglo Leuchten / EUIPO - Di-Ka (Lampe)
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Obravnava
T-800/17
Intelektualna lastnina
Brown Street Holdings / EUIPO - Enesan (FIGHT LIFE)
Splošno sodišče - Peti senat
DE Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
09:30
Obravnava
T-804/17
Intelektualna lastnina
Stada Arzneimittel / EUIPO (Représentation de deux arches opposées)
Splošno sodišče - Sedmi senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 08/11/2018
11:00
Obravnava
T-767/17
Intelektualna lastnina
Eglo Leuchten / EUIPO - Briloner Leuchten (Lampe)
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 13/11/2018
09:30
Sodba
C-33/17
Svoboda opravljanja storitev
Čepelnik
Sodišče - Veliki senat
SL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wahl
torek 13/11/2018
09:30
Sodba
Združene zadeve C-47/17
C-48/17
Območje svobode, varnosti in pravice
X
Sodišče - Veliki senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wathelet
torek 13/11/2018
09:30
Sodba
C-310/17
Intelektualna lastnina
Levola Hengelo
Sodišče - Veliki senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wathelet
torek 13/11/2018
09:30
Obravnava
C-673/17
Industrijska politika
Planet49
Sodišče - Veliki senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 13/11/2018
09:30
Sodba
T-44/17
Intelektualna lastnina
Camomilla / EUIPO - CMT (CAMOMILLA)
Splošno sodišče - Prvi senat
IT Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 13/11/2018
09:30
Sodba
T-241/17
Kmetijstvo
Poljska / Komisija
Splošno sodišče - Prvi senat
PL Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 13/11/2018
09:30
Obravnava
T-474/17
Kmetijstvo
Portugalska / Komisija
Splošno sodišče - Prvi senat
PT Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 13/11/2018
15:00
Obravnava
T-239/17
Kmetijstvo
Nemčija / Komisija
Splošno sodišče - Osmi senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 14/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-620/16
Načela prava Skupnosti
Komisija / Nemčija
Sodišče - Četrti senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 14/11/2018
09:30
Sodba
C-18/17
Pristop novih držav
Danieli & C. Officine Meccaniche in drugi
Sodišče - Tretji senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wahl
sreda 14/11/2018
09:30
Sodba
C-93/17
Državna pomoč
Komisija / Grčija
Sodišče - Prvi senat
EL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wathelet
sreda 14/11/2018
09:30
Sodba
C-215/17
Približevanje zakonodaj
NKBM
Sodišče - Četrti senat
SL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
sreda 14/11/2018
09:30
Sodba
C-238/17
Industrijska politika
Renerga
Sodišče - Tretji senat
LT
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 14/11/2018
09:30
Sodba
C-296/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Wiemer & Trachte
Sodišče - Četrti senat
BG
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wahl
sreda 14/11/2018
09:30
Sodba
C-342/17
Svoboda opravljanja storitev
Memoria in Dall'Antonia
Sodišče - Tretji senat
IT
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
sreda 14/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-465/17
Falck Rettungsdienste in Falck
Sodišče - Tretji senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
sreda 14/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-630/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Milivojević
Sodišče - Drugi senat
HR
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
sreda 14/11/2018
09:30
Obravnava
C-646/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Moro
Sodišče - Prvi senat
IT
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 14/11/2018
09:30
Obravnava
C-682/17
ExxonMobil Production Deutschland
Sodišče - Peti senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 14/11/2018
09:30
Sodba
T-486/17
Intelektualna lastnina
Foodterapia / EUIPO - Sperlari (DIETOX)
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 14/11/2018
09:30
Obravnava
T-762/17
Intelektualna lastnina
Grammer / EUIPO (Représentation d'une figure géométrique)
Splošno sodišče - Sedmi senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-40/17
Približevanje zakonodaj
Fashion ID
Sodišče - Drugi senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-118/17
Dunai
Sodišče - Tretji senat
HU
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wahl
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
C-308/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Kuhn
Sodišče - Prvi senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bot
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
C-334/17 P
Kmetijstvo
Estonija / Komisija
Sodišče - Deveti senat
ET
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
C-330/17
Promet
Verbraucherzentrale Baden-Württemberg
Sodišče - Peti senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-341/17 P
Kmetijstvo
Grčija / Komisija
Sodišče - Osmi senat
EL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-393/17
Kirschstein
Sodišče - Tretji senat
NL
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
C-457/17
Načela prava Skupnosti
Maniero
Sodišče - Prvi senat
DE
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-483/17
Državljanstvo Unije
Tarola
Sodišče - Tretji senat
EN
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-487/17
C-488/17
C-489/17
Verlezza in drugi
Scaglione
MAD
Sodišče -
IT
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sklepni predlogi
C-590/17
Pouvin in Dijoux
Sodišče - Tretji senat
FR
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
C-592/17
Carinska unija
Baby Dan
Sodišče - Deveti senat
DA
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Wahl
cetrtek 15/11/2018
09:30
Obravnava
C-637/17
Približevanje zakonodaj
Cogeco Communications
Sodišče - Drugi senat
PT
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Obravnava
C-664/17
Socialna politika
Ellinika Nafpigeia
Sodišče - Tretji senat
EL
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Obravnava
C-697/17
Telecom Italia
Sodišče - Peti senat
IT
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
Združene zadeve T-202/10 RENV II
T-203/10 RENV II
Državna pomoč
Stichting Woonlinie in drugi / Komisija
Stichting Woonpunt in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
NL Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-207/10
Državna pomoč
Deutsche Telekom / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-239/11
Državna pomoč
Sigma Alimentos Exterior / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
ES Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-316/14
PKK / Svet
Splošno sodišče - Tretji razširjeni senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-487/14
Trgovinska politika
CHEMK in KF / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-793/14
Državna pomoč
Tempus Energy in Tempus Energy Technology / Komisija
Splošno sodišče - Tretji razširjeni senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-113/15
Trgovinska politika
RFA International / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-216/17
Mabrouk / Svet
Splošno sodišče - Peti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Obravnava
T-222/17
Konkurenca
Recylex in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Osmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-546/17
Intelektualna lastnina
Haufe-Lexware / EUIPO - Le Shi Holdings (Beijing) (Leshare)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 15/11/2018
09:30
Sodba
T-831/17
Intelektualna lastnina
DRH Licensing & Managing / EUIPO - Merck (Flexagil)
Splošno sodišče - Osmi senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 16/11/2018
09:30
Obravnava
T-3/18
Intelektualna lastnina
Holzer y Cia / EUIPO - Annco (ANN TAYLOR)
Splošno sodišče - Peti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 16/11/2018
09:30
Obravnava
T-4/18
Intelektualna lastnina
Holzer y Cia / EUIPO - Annco (AT ANN TAYLOR)
Splošno sodišče - Peti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF