Sodni koledar
Ta koledar je le informativen in je objavljen s pridržkom sprememb.
Razvrsti po : datum | sodišče | dvorana
Datum Zadeva Jezik postopka Dvorana
ponedeljek 24/06/2019
14:30
Sodba
C-573/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Popławski
Sodišče - Veliki senat
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
ponedeljek 24/06/2019
14:30
Obravnava
C-66/18
Svoboda opravljanja storitev
Komisija / Hongrie (Enseignement supérieur)
Sodišče - Veliki senat
HU Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 24/06/2019
14:30
Sodba
C-619/18
Načela prava Skupnosti
Komisija / Pologne (Indépendance de la Cour suprême)
Sodišče - Veliki senat
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sodba
C-597/17
Odmera
Belgisch Syndicaat van Chiropraxie in drugi
Sodišče - Šesti senat
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 27/06/2019
09:30
Obravnava
C-114/18
Približevanje zakonodaj
Sandoz in Hexal
Sodišče - Četrti senat
EN Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-274/18
Socialna politika
Schuch-Ghannadan
Sodišče - Tretji senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sodba
C-348/18
Kmetijstvo
Azienda Agricola Barausse Antonio e Gabriele
Sodišče - Sedmi senat
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-379/18
Promet
Deutsche Lufthansa
Sodišče - Četrti senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-445/18
Kmetijstvo
Vaselife International in Chrysal International
Sodišče - Prvi senat
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sodba
C-518/18
Območje svobode, varnosti in pravice
RD (Certification en tant que titre exécutoire européen)
Sodišče - Šesti senat
CS Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-585/18
C-624/18
C-625/18
Načela prava Skupnosti
Krajowa Rada Sądownictwa (Indépendance de la chambre disciplinaire de la Cour suprême)
CP (Indépendance de la chambre disciplinaire de la Cour suprême)
DO (Indépendance de la chambre disciplinaire de la Cour suprême)
Sodišče - Veliki senat
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
T-474/17
Kmetijstvo
Portugalska / Komisija
Splošno sodišče - Prvi senat
PT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
T-617/17
Pravo institucij
Vialto Consulting / Komisija
Splošno sodišče - Prvi senat
EL Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 26/06/2019
09:30
Obravnava
T-21/18
Kmetijstvo
Poljska / Komisija
Splošno sodišče - Šesti senat
PL Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 26/06/2019
14:30
Obravnava
T-689/18
Intelektualna lastnina
Executive Selling / EUIPO (EXECUTIVE SELLING)
Splošno sodišče - Drugi senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 28/06/2019
09:30
Obravnava
T-334/17
Konkurenca
Cargolux Airlines / Komisija
Splošno sodišče - Četrti razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 25/06/2019
09:30
Obravnava
T-19/18
Kmetijstvo
Litva / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
LT Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 26/06/2019
09:30
Obravnava
T-350/17
Konkurenca
Singapore Airlines in Singapore Airlines Cargo / Komisija
Splošno sodišče - Četrti razširjeni senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 26/06/2019
11:00
Obravnava
C-427/18 P
Kadrovski predpisi
SEAE / Alba Aguilera in drugi
Sodišče - Deseti senat
FR Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 27/06/2019
09:00
Obravnava
C-228/18
Konkurenca
Budapest Bank in drugi
Sodišče - Peti senat
HU Razpravna dvorana II - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
C-723/17
Craeynest in drugi
Sodišče - Prvi senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
C-729/17
Prosto gibanje oseb
Komisija / Grčija
Sodišče - Četrti senat
EL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
sreda 26/06/2019
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-155/18 P
C-156/18 P
C-157/18 P
C-158/18 P
Intelektualna lastnina
Tulliallan Burlington / EUIPO
Sodišče - Četrti senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
C-159/18
Promet
Moens
Sodišče - Četrti senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
C-247/18 P
Socialna politika
Italija / Commission (Vérifications nécessaires)
Sodišče - Četrti senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
sreda 26/06/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-255/18
Približevanje zakonodaj
State Street Bank International
Sodišče - Prvi senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
sreda 26/06/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-386/18
Politika na področju ribištva
Coöperatieve Producentenorganisatie en Beheersgroep Texel
Sodišče - Drugi senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
sreda 26/06/2019
09:30
Sklepni predlogi
C-396/18
Promet
Cafaro
Sodišče - Prvi senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
C-407/18
Addiko Bank
Sodišče - Osmi senat
SL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
T-466/16
Gospodarska politika
NRW. Bank / CRU
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
Združene zadeve T-117/18
T-118/18
T-119/18
T-120/18
T-121/18
Intelektualna lastnina
Agencja Wydawnicza Technopol / EUIPO (200 PANORAMICZNYCH)
Agencja Wydawnicza Technopol / EUIPO (300 PANORAMICZNYCH)
Agencja Wydawnicza Technopol / EUIPO (400 PANORAMICZNYCH)
Agencja Wydawnicza Technopol / EUIPO ( 500 PANORAMICZNYCH)
Agencja Wydawnicza Technopol / EUIPO (1000 PANORAMICZNYCH)
Splošno sodišče - Osmi senat
PL Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 26/06/2019
09:30
Sodba
T-651/18
Intelektualna lastnina
Balani Balani in drugi / EUIPO - Play Hawkers (HAWKERS)
Splošno sodišče - Osmi senat
ES Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sodba
T-20/17
Državna pomoč
Madžarska / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
HU Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sodba
T-135/18
Pravo institucij
Szegedi / Parlament
Splošno sodišče - Šesti senat
HU Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sodba
T-268/18
Intelektualna lastnina
Luciano Sandrone / EUIPO - J. García Carrión (Luciano Sandrone)
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sodba
T-334/18
Intelektualna lastnina
Bodegas Altún / EUIPO - Codorníu (ANA DE ALTUN)
Splošno sodišče - Šesti senat
ES Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 27/06/2019
09:30
Sodba
T-385/18
Intelektualna lastnina
Aldi / EUIPO - Crone (CRONE)
Splošno sodišče - Tretji senat
DE Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 27/06/2019
09:30
Obravnava
T-700/18
Intelektualna lastnina
Kalypso Media Group / EUIPO - Wizards of the Coast (DUNGEONS)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 28/06/2019
09:30
Sodba
T-741/16
Trgovinska politika
Changmao Biochemical Engineering / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 28/06/2019
09:30
Sodba
T-64/18
Pravo institucij
Alfamicro / Komisija
Splošno sodišče - Drugi senat
PT Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 28/06/2019
09:30
Sodba
T-340/18
Intelektualna lastnina
Gibson Brands / EUIPO - Wilfer (Forme d’un corps de guitare)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 28/06/2019
09:30
Obravnava
T-361/18
Intelektualna lastnina
APEDA / EUIPO - Burraq Travel & Tours General Tourism Office (SIR BASMATI RICE)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 28/06/2019
09:30
Sodba
T-377/18
Intercept Pharma in Intercept Pharmaceuticals / EMA
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF