Sodni koledar
Ta koledar je le informativen in je objavljen s pridržkom sprememb.
Razvrsti po : datum | sodišče | dvorana
Datum Zadeva Jezik postopka Dvorana
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-758/14 RENV
Konkurenca
Infineon Technologies / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-332/15
Ocean Capital Administration in drugi / Svet
Splošno sodišče - Prvi senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-110/17
Trgovinska politika
Jiangsu Seraphim Solar System / Komisija
Splošno sodišče - Četrti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-203/18
Gospodarska politika
VQ / BCE
Splošno sodišče - Drugi razširjeni senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-429/18
BRF in SHB Comercio e Industria de Alimentos / Komisija
Splošno sodišče - Peti razširjeni senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-490/18
Neda Industrial Group / Svet
Splošno sodišče - Četrti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-576/18
Gospodarska politika
Crédit agricole / BCE
Splošno sodišče - Drugi razširjeni senat
FR Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-577/18
Gospodarska politika
Crédit agricole Corporate and Investment Bank / BCE
Splošno sodišče - Drugi razširjeni senat
FR Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-578/18
Gospodarska politika
CA Consumer Finance / BCE
Splošno sodišče - Drugi razširjeni senat
FR Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-661/18
Securitec / Komisija
Splošno sodišče - Četrti senat
FR Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-748/18
Intelektualna lastnina
Glimarpol / EUIPO - Metar (Outil pneumatique)
Splošno sodišče - Peti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-20/19
Intelektualna lastnina
Pablosky / EUIPO - docPrice (mediFLEX easystep)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-21/19
Intelektualna lastnina
Pablosky / EUIPO - docPrice (mediFLEX easySTEP)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-38/19
Kmetijstvo
Portugalska / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
PT Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-138/19
Kadrovski predpisi
WH / EUIPO
Splošno sodišče - Četrti senat
ES Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-186/19
Zubedi / Svet
Splošno sodišče - Četrti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-305/19
Intelektualna lastnina
Welmax + / EUIPO - Valmex Medical Imaging (welmax)
Splošno sodišče - Deveti senat
PL Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-328/19
Intelektualna lastnina
Scorify / EUIPO - Scor (SCORIFY)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-533/19
Intelektualna lastnina
Artur Florêncio & Filhos, Affsports / EUIPO - Anadeco Gestion (sflooring)
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-605/19
Kadrovski predpisi
EP / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-633/19
Intelektualna lastnina
Essential Export / EUIPO - Shenzhen Liouyi International Trading (TOTU)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-659/19
Intelektualna lastnina
FF Group Romania / EUIPO - KiK Textilien und Non-Food (_kix)
Splošno sodišče - Deseti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-686/19
Intelektualna lastnina
Euroapotheca / EUIPO - General Nutrition Investment (GNC LIVE WELL)
Splošno sodišče - Peti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-696/19
Intelektualna lastnina
Teva Pharmaceutical Industries / EUIPO (Moins de migraine pour vivre mieux)
Splošno sodišče - Deseti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-697/19
Intelektualna lastnina
Teva Pharmaceutical Industries / EUIPO (Weniger Migräne. Mehr vom Leben.)
Splošno sodišče - Deseti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-729/19
Intelektualna lastnina
Dinamo / EUIPO (Favorit)
Splošno sodišče - Tretji senat
DE Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
11:00
Sodba
T-800/19
Intelektualna lastnina
Austria Tabak / EUIPO - Mignot & De Block (AIR)
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 15/07/2020
11:00
Sodba
Združene zadeve T-778/16
T-892/16
Državna pomoč
Irska / Komisija
Apple Sales International in Apple Operations Europe / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi razširjeni senat
EN Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 15/07/2020
11:00
Sodba
T-371/19
Intelektualna lastnina
Itinerant Show Room / EUIPO - Save the Duck (FAKE DUCK)
Splošno sodišče - Deveti senat
IT Dvorana Fernando Pessoa
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
14:30
Obravnava
C-650/18
Pravo institucij
Madžarska / Parlament
Sodišče - Veliki senat
HU Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 01/07/2020
09:30
Obravnava
Združene zadeve C-517/19 P
C-518/19 P
Kadrovski predpisi
Alvarez y Bejarano in drugi / Komisija
Ardalic in drugi / Svet
Sodišče - Tretji senat
FR Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 02/07/2020
09:30
Obravnava
C-555/19
Svoboda opravljanja storitev
Fussl Modestraße Mayr
Sodišče - Tretji senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 06/07/2020
14:30
Obravnava
C-824/18
Načela prava Skupnosti
A.B. e.a. (Nomination des juges à la Cour suprême – Recours)
Sodišče - Veliki senat
PL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
C-389/19 P
Komisija / Švedska
Sodišče - Prvi senat
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
09:30
Obravnava
C-336/19
Kmetijstvo
Centraal Israëlitisch Consistorie van België in drugi
Sodišče - Veliki senat
NL Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 09/07/2020
09:30
Obravnava
C-484/19
Prosto gibanje oseb
Lexel
Sodišče - Prvi senat
SV Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 13/07/2020
14:30
Obravnava
C-481/19
Načela prava Skupnosti
Consob
Sodišče - Veliki senat
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 14/07/2020
09:30
Obravnava
C-505/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Bundesrepublik Deutschland (Notice rouge d’Interpol)
Sodišče - Veliki senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 15/07/2020
09:30
Obravnava
C-561/19
Pravo institucij
Consorzio Italian Management e Catania Multiservizi
Sodišče - Veliki senat
IT Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 16/07/2020
09:30
Obravnava
C-195/20 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
Generalbundesanwalt beim Bundesgerichtshof (Principe de spécialité)
Sodišče - Četrti senat
DE Grande Salle Palais - Niveau 2
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-254/18
Trgovinska politika
China Chamber of Commerce for Import and Export of Machinery and Electronic Products in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Četrti razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 01/07/2020
09:30
Obravnava
T-723/18
Kadrovski predpisi
Barata / Parlament
Splošno sodišče - Sedmi razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 02/07/2020
09:30
Obravnava
T-548/18
Kadrovski predpisi
Helbert / EUIPO
Splošno sodišče - Četrti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 02/07/2020
14:30
Obravnava
T-610/18
Kadrovski predpisi
ZR / EUIPO
Splošno sodišče - Četrti senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 03/07/2020
11:00
Obravnava
T-722/18
Intelektualna lastnina
Repsol / EUIPO - Basic (BASIC)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 06/07/2020
09:30
Obravnava
T-758/18
Gospodarska politika
ABLV Bank / CRU
Splošno sodišče - Deseti razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-345/19
...
T-346/19
T-364/19
T-365/19
T-366/19
T-372/19
T-373/19
T-374/19
T-375/19
T-385/19
T-389/19
T-390/19
T-391/19
T-392/19
T-393/19
T-394/19
T-397/19
T-398/19
T-403/19
T-404/19
T-406/19
T-407/19
T-409/19
T-410/19
T-411/19
T-412/19
T-413/19
T-414/19
T-415/19
T-416/19
Pravo institucij
Santini / Parlament
...
Ceravolo / Parlament
Moretti / Parlament
Capraro / Parlament
Sboarina / Parlament
Cellai / Parlament
Gatti / Parlament
Wuhrer / Parlament
Pisoni / Parlament
Mazzone / Parlament
Coppo Gavazzi / Parlament
Muscardini / Parlament
Vinci / Parlament
Mantovani / Parlament
Catasta / Parlament
Zecchino / Parlament
Novati / Parlament
Paciotti / Parlament
Fantuzzi / Parlament
Lavarra / Parlament
Cocilovo / Parlament
Speroni / Parlament
Di Meo / Parlament
Di Lello Finuoli / Parlament
Lombardo / Parlament
Contu / Parlament
Dupuis / Parlament
Frittelli / Parlament
Laroni / Parlament
Filippi / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-389/19
Pravo institucij
Coppo Gavazzi / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-390/19
Pravo institucij
Muscardini / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-391/19
Pravo institucij
Vinci / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-392/19
Pravo institucij
Mantovani / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-393/19
Pravo institucij
Catasta / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-394/19
Pravo institucij
Zecchino / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-397/19
Pravo institucij
Novati / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-398/19
Pravo institucij
Paciotti / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-403/19
Pravo institucij
Fantuzzi / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-404/19
Pravo institucij
Lavarra / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-406/19
Pravo institucij
Cocilovo / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-407/19
Pravo institucij
Speroni / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-409/19
Pravo institucij
Di Meo / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-410/19
Pravo institucij
Di Lello Finuoli / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-411/19
Pravo institucij
Lombardo / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-412/19
Pravo institucij
Contu / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-413/19
Pravo institucij
Dupuis / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-414/19
Pravo institucij
Frittelli / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-415/19
Pravo institucij
Laroni / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-416/19
Pravo institucij
Filippi / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-417/19
Pravo institucij
Viola / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-418/19
Pravo institucij
Mussa / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-420/19
Pravo institucij
Nobilia / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-421/19
Pravo institucij
Segre / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-422/19
Pravo institucij
De Luca / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-425/19
Pravo institucij
Ventre / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-426/19
Pravo institucij
Musoni / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-427/19
Pravo institucij
Frantova / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-429/19
Pravo institucij
Iacono / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-430/19
Pravo institucij
Bonsignore / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-431/19
Pravo institucij
Azzolini / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-432/19
Pravo institucij
Gawronski / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-435/19
Pravo institucij
Chiaramello / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-436/19
Pravo institucij
Aita / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-438/19
Pravo institucij
Novelli / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-439/19
Pravo institucij
Mantovani / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-440/19
Pravo institucij
Mattina / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-441/19
Pravo institucij
La Russa / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-442/19
Pravo institucij
Carollo / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-444/19
Pravo institucij
Locatelli / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-445/19
Pravo institucij
Chiesa / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-446/19
Pravo institucij
Castellina / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-448/19
Pravo institucij
Costanzo / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-449/19
Pravo institucij
Dell'Alba / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-450/19
Pravo institucij
Gallenzi / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-451/19
Pravo institucij
Gemelli / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-452/19
Pravo institucij
Napoletano / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-453/19
Pravo institucij
Panusa / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-454/19
Pravo institucij
Musotto / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-463/19
Pravo institucij
Cervetti / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-465/19
Pravo institucij
Florio / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-519/19
Pravo institucij
Forte / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-695/19
Pravo institucij
Falqui / Parlament
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
09:30
Obravnava
T-602/15 RENV
Arbitražna klavzula
Jenkinson / Svet in drugi
Splošno sodišče - Drugi razširjeni senat
FR Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 09/07/2020
09:30
Obravnava
T-161/18
Državna pomoč
Braesch in drugi / Komisija
Splošno sodišče - Tretji razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 10/07/2020
09:30
Obravnava
T-17/19
Pravo institucij
Moi / Parlament
Splošno sodišče - Četrti razširjeni senat
IT Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 13/07/2020
09:30
Obravnava
T-611/18
Pharmaceutical Works Polpharma / EMA
Splošno sodišče - Sedmi razširjeni senat
EN Grande salle - Annexe "C"
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-110/19
T-111/19
T-113/19
T-116/19
T-117/19
T-118/19
T-119/19
T-120/19
T-121/19
T-122/19
T-123/19
T-124/19
Kazembe Musonda / Svet
Boshab / Svet
Kampete / Svet
Kande Mupompa / Svet
Kahimbi Kasagwe / Svet
Amisi Kumba / Svet
Mutondo / Svet
Numbi / Svet
Ruhorimbere / Svet
Ramazani Shadary / Svet
Kanyama / Svet
Ilunga Luyoyo / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-111/19
Boshab / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-113/19
Kampete / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-116/19
Kande Mupompa / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-117/19
Kahimbi Kasagwe / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-118/19
Amisi Kumba / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-119/19
Mutondo / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-120/19
Numbi / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-121/19
Ruhorimbere / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-122/19
Ramazani Shadary / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-123/19
Kanyama / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 29/06/2020
09:30
Obravnava
T-124/19
Ilunga Luyoyo / Svet
Splošno sodišče - Sedmi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 30/06/2020
14:30
Obravnava
T-719/17
Kmetijstvo
FMC / Komisija
Splošno sodišče - Peti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 01/07/2020
09:30
Obravnava
T-271/10 RENV II
Skupna varnostna in zunanja politika
H / Svet
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 02/07/2020
09:30
Obravnava
T-541/18
Trgovinska politika
Changmao Biochemical Engineering / Komisija
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 03/07/2020
09:30
Obravnava
T-218/18
Državna pomoč
Deutsche Lufthansa / Komisija
Splošno sodišče - Deveti senat
DE Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 06/07/2020
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-247/19
T-318/19
Kadrovski predpisi
Thunus in drugi / Evropska investicijska banka
Splošno sodišče - Prvi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
ponedeljek 06/07/2020
09:30
Obravnava
T-318/19
Kadrovski predpisi
Thunus in drugi / Evropska investicijska banka
Splošno sodišče - Prvi senat
FR Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
14:30
Obravnava
T-515/18
Konkurenca
Fakro / Komisija
Splošno sodišče - Sedmi senat
PL Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 08/07/2020
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-236/17
T-596/17
Balti Gaas / Komisija in INEA
Balti Gaas / Komisija
Splošno sodišče - Šesti senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 10/07/2020
09:30
Obravnava
Združene zadeve T-643/19
T-664/19
Intelektualna lastnina
Dermavita / EUIPO - Allergan Holdings France (JUVEDERM ULTRA)
Allergan Holdings France / EUIPO - Dermavita (JUVEDERM ULTRA)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 10/07/2020
09:30
Obravnava
T-664/19
Intelektualna lastnina
Allergan Holdings France / EUIPO - Dermavita (JUVEDERM ULTRA)
Splošno sodišče - Tretji senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
sreda 15/07/2020
09:30
Obravnava
T-166/19
Bronckers / Komisija
Splošno sodišče - Prvi senat
EN Modra dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-452/18
Ibercaja Banco
Sodišče - Četrti senat
ES Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-575/18 P
Češka republika / Komisija
Sodišče - Veliki senat
CS Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-673/18
Intelektualna lastnina
Santen
Sodišče - Veliki senat
FR Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
Združene zadeve C-698/18
C-699/18
Raiffeisen Bank
BRD Groupe Societé Générale
Sodišče - Četrti senat
RO Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-716/18
Odmera
AJFP Caraş-Severin in DGRFP Timişoara
Sodišče - Peti senat
RO Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-56/19 P
Trgovinska politika
RFA International / Komisija
Sodišče - Drugi senat
EN Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-70/19 P
Kadrovski predpisi
Komisija / HM
Sodišče - Osmi senat
DE Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-76/19
Carinska unija
Direktor na Teritorialna direktsiya Yugozapadna Agentsiya « Mitnitsi »
Sodišče - Sedmi senat
BG Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-81/19
Banca Transilvania
Sodišče - Prvi senat
RO Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-86/19
Promet
Vueling Airlines
Sodišče - Četrti senat
ES Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-104/19
Trgovinska politika
Donex Shipping and Forwarding
Sodišče - Četrti senat
NL Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-199/19
Podjetniško pravo
RL (Directive lutte contre le retard de paiement)
Sodišče - Deveti senat
PL Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-241/19 P
Skupna varnostna in zunanja politika
Haswani / Svet
Sodišče - Osmi senat
FR Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-257/19
Promet
Komisija / Irlande (Organisme d’enquête maritime)
Sodišče - Peti senat
EN Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-264/19
Intelektualna lastnina
Constantin Film Verleih
Sodišče - Peti senat
DE Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-272/19
Načela prava Skupnosti
Land Hessen
Sodišče - Tretji senat
DE Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-297/19
Naturschutzbund Deutschland - Landesverband Schleswig-Holstein
Sodišče - Prvi senat
DE Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-342/19 P
De Masi in Varoufakis / BCE
Sodišče - Prvi senat
DE Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-343/19
Verein für Konsumenteninformation
Sodišče - Prvi senat
DE Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-374/19
Odmera
Finanzamt Bad Neuenahr-Ahrweiler
Sodišče - Osmi senat
DE Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sodba
C-391/19
Prosti pretok blaga
Unipack
Sodišče - Osmi senat
BG Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-463/19
Socialna politika
Syndicat CFTC
Sodišče - Prvi senat
FR Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-526/19
Približevanje zakonodaj
Entoma
Sodišče - Tretji senat
FR Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-543/19
Carinska unija
Jebsen & Jessen
Sodišče - Četrti senat
DE Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 09/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-667/19
Industrijska politika
A.M. (Étiquetage des produits cosmétiques)
Sodišče - Tretji senat
PL Razpravna dvorana I - Osmo nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-826/18
Stichting Varkens in Nood in drugi
Sodišče - Prvi senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sodba
C-835/18
Odmera
Terracult
Sodišče - Peti senat
RO Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sodba
C-18/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Stadt Frankfurt am Main
Sodišče - Prvi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sodba
C-215/19
Odmera
Veronsaajien oikeudenvalvontayksikkö (Service d’hébergement en centre de données)
Sodišče - Deseti senat
FI Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sodba
C-231/19
Odmera
Blackrock Investment Management (UK)
Sodišče - Prvi senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-245/19
C-246/19
Odmera
État du Grand-duché de Luxembourg (Droit de recours contre une demande d’information en matière fiscale)
Sodišče - Veliki senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-265/19
Intelektualna lastnina
Recorded Artists Actors Performers
Sodišče - Veliki senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-441/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid (Retour d’un mineur non accompagné)
Sodišče - Prvi senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sodba
C-477/19
Magistrat der Stadt Wien (Grand hamster)
Sodišče - Sedmi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 02/07/2020
09:30
Sodba
C-684/19
Intelektualna lastnina
mk advokaten
Sodišče - Deseti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 09/07/2020
09:30
Obravnava
C-735/19
Podjetniško pravo
Euromin Holdings (Cyprus)
Sodišče - Četrti senat
LV Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 10/07/2020
09:30
Obravnava
T-549/18
Hexal / EMA
Splošno sodišče - Osmi razširjeni senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-378/16 P
Inclusion Alliance for Europe / Komisija
Sodišče - Tretji senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-517/17
Območje svobode, varnosti in pravice
Addis
Sodišče - Peti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-584/17 P
Arbitražna klavzula
ADR Center / Komisija
Sodišče - Tretji senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-311/18
Približevanje zakonodaj
Facebook Ireland in Schrems
Sodišče - Veliki senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-485/18
Približevanje zakonodaj
Groupe Lactalis
Sodišče - Tretji senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-549/18
Komisija / Roumanie (Lutte contre le blanchiment de capitaux)
Sodišče - Veliki senat
RO Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-550/18
Komisija / Irlande (Lutte contre le blanchiment de capitaux)
Sodišče - Veliki senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-606/18 P
Konkurenca
Nexans France in Nexans / Komisija
Sodišče - Drugi senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-610/18
Socialna varnost delavcev migrantov
AFMB in drugi
Sodišče - Veliki senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pikamäe
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-658/18
Socialna politika
Governo della Repubblica italiana (Statut des juges de paix italiens)
Sodišče - Drugi senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
Združene zadeve C-682/18
C-683/18
Intelektualna lastnina
YouTube
Cyando
Sodišče - Veliki senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-686/18
Približevanje zakonodaj
Adusbef in drugi
Sodišče - Prvi senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-714/18 P
Intelektualna lastnina
ACTC / EUIPO
Sodišče - Drugi senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Sharpston
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-761/18 P
Leino-Sandberg / Parlament
Sodišče - Peti senat
EN Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-764/18
Približevanje zakonodaj
Orange España
Sodišče - Četrti senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-771/18
Energetika
Komisija / Hongrie (Redevances d'accès aux réseaux de transport d'électricité in de gaz naturel)
Sodišče - Deveti senat
HU Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-63/19
Odmera
Komisija / Italie (Contribution à l’achat de carburants)
Sodišče - Peti senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Richard de la Tour
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-73/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Movic in drugi
Sodišče - Prvi senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-80/19
Območje svobode, varnosti in pravice
E. E. (Compétence juridictionnelle in loi applicable aux successions)
Sodišče - Prvi senat
LT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-97/19
Carinska unija
Pfeifer & Langen
Sodišče - Drugi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-129/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Presidenza del Consiglio dei Ministri
Sodišče - Veliki senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
Združene zadeve C-133/19
C-136/19
C-137/19
Območje svobode, varnosti in pravice
État belge (Regroupement familial – Enfant mineur)
Sodišče - Tretji senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-147/19
Intelektualna lastnina
Atresmedia Corporación de Medios de Comunicación
Sodišče - Peti senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-160/19 P
Državna pomoč
Comune di Milano / Komisija
Sodišče - Drugi senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-193/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Migrationsverket
Sodišče - Četrti senat
SV Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Richard de la Tour
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
Združene zadeve C-224/19
C-259/19
Caixabank
Banco Bilbao Vizcaya Argentaria
Sodišče - Četrti senat
ES Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Saugmandsgaard Øe
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-249/19
Območje svobode, varnosti in pravice
JE (Loi applicable au divorce)
Sodišče - Prvi senat
RO Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Tanchev
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-253/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Novo Banco
Sodišče - Deveti senat
PT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Szpunar
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-352/19 P
Kmetijstvo
Région de Bruxelles-Capitale / Komisija
Sodišče - Prvi senat
FR Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-372/19
Konkurenca
SABAM
Sodišče - Peti senat
NL Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Pitruzzella
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-411/19
WWF Italia Onlus in drugi
Sodišče - Šesti senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-424/19
Odmera
UR (Assujettissement des avocats à la TVA)
Sodišče - Šesti senat
RO Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Kokott
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-427/19
Prosto gibanje oseb
Bulstrad Vienna Insurance Group
Sodišče - Prvi senat
BG Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-496/19
Carinska unija
Antonio Capaldo
Sodišče - Osmi senat
IT Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-584/19
Območje svobode, varnosti in pravice
Staatsanwaltschaft Wien (Ordres de virement falsifiés)
Sodišče - Veliki senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-619/19
Land Baden-Württemberg (Communications internes)
Sodišče - Prvi senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Hogan
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-656/19
Odmera
BAKATI PLUS
Sodišče - Peti senat
HU Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Campos Sánchez-Bordona
cetrtek 16/07/2020
09:30
Sodba
C-686/19
Soho Group
Sodišče - Šesti senat
LV Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Richard de la Tour
cetrtek 06/08/2020
09:30
Sklepni predlogi
C-195/20 PPU
Območje svobode, varnosti in pravice
Generalbundesanwalt beim Bundesgerichtshof (Principe de spécialité)
Sodišče - Četrti senat
DE Razpravna dvorana III - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
Generalni pravobranilec: Bobek
sreda 01/07/2020
09:30
Obravnava
Združene zadeve C-155/19
C-156/19
FIGC in Consorzio Ge.Se.Av.
Sodišče - Četrti senat
IT Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 09/07/2020
09:30
Obravnava
C-673/19
Območje svobode, varnosti in pravice
M e.a. (Éloignement vers un État membre)
Sodišče - Peti senat
NL Razpravna dvorana IV - Šesto nadstropje
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 30/06/2020
09:30
Obravnava
T-735/18
Energetika
Aquind / ACER
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
cetrtek 02/07/2020
14:00
Obravnava
T-382/19
Intelektualna lastnina
Turk Hava Yollari / EUIPO - Sky (skylife)
Splošno sodišče - Deveti senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
torek 07/07/2020
09:30
Obravnava
T-602/19
Intelektualna lastnina
Eugène Perma France / EUIPO - SPI Investments Group (NATURANOVE)
Splošno sodišče - Drugi senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF
petek 10/07/2020
09:30
Obravnava
T-574/19
Intelektualna lastnina
Tinnus Enterprises / EUIPO - Mystic Products in Koopman International (Installations pour la distribution de fluides)
Splošno sodišče - Deseti senat
EN Zelena dvorana
Tožba (UL) HTML / PDF