Afdelingernes sammensætning
13.01.2022
     
Første Afdeling: H. Kanninen
A) M. Jaeger
    N. Półtorak
B) M. Jaeger
    O. Porchia
C) M. Jaeger
    M. Stancu
D) N. Półtorak
    O. Porchia
E) N. Półtorak
    M. Stancu
F) O. Porchia
    M. Stancu
Første Udvidede Afdeling:   H. Kanninen
M. Jaeger
N. Półtorak
O. Porchia
M. Stancu
Anden Afdeling: V. Tomljenović
A) F. Schalin
    P. Škvařilová-Pelzl
B) F. Schalin
    I. Nõmm
C) F. Schalin
    M. Kukovec
D) P. Škvařilová-Pelzl
    I. Nõmm
E) P. Škvařilová-Pelzl
    D. Kukovec
F) I. Nõmm
    D. Kukovec
Anden Udvidede Afdeling: V. Tomljenović
F. Schalin
P. Škvařilová-Pelzl
I. Nõmm
D. Kukovec
Tredje Afdeling: G. De Baere
A) V. Kreuschitz
    G. Steinfatt
B) V. Kreuschitz
    K.A. Kecsmár
C) V. Kreuschitz
    S. Kingston
D) G. Steinfatt
    K.A. Kecsmár
E) G. Steinfatt
    S. Kingston
F) K.A. Kecsmár
    S. Kingston
Tredje Udvidede Afdeling: G. De Baere
V. Kreuschitz
G. Steinfatt
K.A. Kecsmár
S. Kingston

Fjerde Afdeling: S. Gervasoni
A) L. Madise
    P. Nihoul
B) L. Madise
    R. Frendo
C) L. Madise
    J. M. y Pérez de Nanclares
D) P. Nihoul
    R. Frendo
E) P. Nihoul
    J. M. y Pérez de Nanclares
F) R. Frendo
    J. M. y Pérez de Nanclares
Fjerde Udvidede Afdeling: S. Gervasoni
L. Madise
P. Nihoul
R. Frendo
J. M. y Pérez de Nanclares
Femte Afdeling: D. Spielmann
A) U. Öberg
     R. Mastroianni
B) U. Öberg
     M. Brkan
C) U. Öberg
     I. Gâlea
D) R. Mastroianni
     M. Brkan
E) R. Mastroianni
     I. Gâlea
F) M. Brkan
     I. Gâlea
Femte Udvidede Afdeling: D. Spielmann
U. Öberg
R. Mastroianni
M. Brkan
I. Gâlea
Sjette Afdeling: A. Marcoulli
A) S. Frimodt Nielsen
    J. Schwarcz
B) S. Frimodt Nielsen
    C. Iliopoulos
C) S. Frimodt Nielsen
    R. Norkus
D) J. Schwarcz
    C. Iliopoulos
E) J. Schwarcz
    R. Norkus
F) C. Iliopoulos
    R. Norkus
Sjette Udvidede Afdeling: A. Marcoulli
S. Frimodt Nielsen
J. Schwarcz
C. Iliopoulos
R. Norkus
Syvende chambre: R. da Silva Passos
A) V. Valančius
    I. Reine
B) V. Valančius
    L. Truchot
C) V. Valančius
    M. Sampol Pucurull
D) I. Reine
    L. Truchot
E) I. Reine
    M. Sampol Pucurull
F) L. Truchot
    M. Sampol Pucurull
Syvende Udvidede Afdeling: R. da Silva Passos
V. Valančius
I. Reine
L. Truchot
M. Sampol Pucurull
Ottende Afdeling: J. Svenningsen
A) R. Barents
    C. Mac Eochaidh
B) R. Barents
    T. R. Pynnä
C) R. Barents
    J. C. Laitenberger
D) C. Mac Eochaidh
    T. R. Pynnä
E) C. Mac Eochaidh
    J. C. Laitenberger
F) T. R. Pynnä
    J. C. Laitenberger
Ottende Udvidede Afdeling: J. Svenningsen
R. Barents
C. Mac Eochaidh
T. R. Pynnä
J. C. Laitenberger
Niende Afdeling: M. J. Costeira
A) M. Kancheva
    T. Perišin
B) M. Kancheva
    P. Zilgalvis
C) M. Kancheva
    I. Dimitrakopoulos
D) T. Perišin
    P. Zilgalvis
E) T. Perišin
    I. Dimitrakopoulos
F) P. Zilgalvis
    I. Dimitrakopoulos
Niende Udvidede Afdeling: M. J. Costeira
M. Kancheva
T. Perišin
P. Zilgalvis
I. Dimitrakopoulos

Tiende Afdeling: A. Kornezov
A) E. Buttigieg
    K. Kowalik-Bańczyk
B) E. Buttigieg
    G. Hesse
C) E. Buttigieg
    D. Petrlík
D) K. Kowalik-Bańczyk
    G. Hesse
E) K. Kowalik-Bańczyk
    D. Petrlík
F) G. Hesse
    D. Petrlík
Tiende Udvidede Afdeling: A. Kornezov
E. Buttigieg
K. Kowalik-Bańczyk
G. Hesse
D. Petrlík