RSS

Kas yra RSS ?

RSS (Really Simple Syndication arba Rich Site Summary) yra teksto formatas, leidžiantis automatiškai ir veiksmingai pateikti internete skelbiamų naujienų antraštes. Naudojantis RSS asmeniui nebereikia pačiam ieškoti informacijos. Priminimas informuoja apie pranešimo spaudai paskelbimą ir leidžia atidaryti visą jo tekstą.

Kaip prisijungti prie RSS srauto ?

Galima tapti srauto abonentu naudojant RSS skaitytuvą. Jį įdiegus, RSS skaitytuvas patikrina, ar internete yra paskelbtų naujienų, jas atnaujina ir apie jas primena.

Naudodamiesi jūsų pasirinkta paieškos sistema, galite išsirinkti jums labiausiai patinkantį iš rinkoje esančių skaitytuvų. Rinkdamiesi skaitytuvą turėkite omenyje, kad skirtingi skaitytuvai veikia skirtingose operacinėse sistemose.

Abonemento sąlygos skiriasi priklausomai nuo skaitytuvo. Kartu su pasirinktu skaitytuvu jums turi būti pateikta visa būtina informacija.

Parsisiųsdinę ir įdiegę skaitytuvą, laikydamiesi jo instrukcijų, pasirinkite vieną iš CVRIA, kaip naujo kanalo, siūlomų srautų.

Kokius informacijos srautus siūlo CVRIA ?

Spaudos pranešimų RSS srautai yra prieinami 23 kalbomis CVRIA interneto svetainėje.

Kadangi spaudos pranešimai ne visada pateikiami visomis kalbomis, galite tapti bet kokios kalbos ir vienos iš dviejų kitų kalbų (prancūzų arba anglų), kuria informacija būtų papildyta, abonentu. Jei nebūtų spaudos pranešimo jūsų pasirinkta pirmąją kalba, informacija būtų perduodama pasirinkta papildoma kalba.

Norėdami naudotis RSS, pasirinkite vieną iš dviejų interneto adresų.


Naujausi teismo sprendimai ir išvados: