Twitter naudojimo politika

Europos Sąjungos Teisingumo Teismo spaudos ir informacijos skyrius tvarko Twitter paskyras @EUCourtPress ir @CourUEPresse.

Numatoma per savaitę siųsti vidutiniškai vieną–tris žinutes (tweets) apie teismo sprendimus ir kai kuriuos institucijos organizuojamus renginius (iškilmingus posėdžius, protokolinius vizitus, teisės subjektams teikiamų paslaugų pokyčius ir kt.).

Per šią paskyrą tiesiogiai gautos žinutės (tweets) nebus laikomos oficialiu prašymu suteikti informacijos. Oficialiai kreiptis į Teisingumo Teismą galite pasinaudodami kontaktų puslapiu.

Prenumeruojamos paskyros

Spaudos ir informacijos skyrius netikrina savo prenumeratorių (followers) paskyrų ir jose pateikiamos informacijos. Bus atsisakoma tų paskyrų, kuriomis akivaizdžiai piktnaudžiaujama arba iš kurių siunčiami brukalai, prenumeratos. Vienos ar kitos paskyros prenumerata per vieną iš Spaudos ir informacijos skyriaus tvarkomų paskyrų nereiškia, kad Europos Sąjungos Teisingumo Teismas pritaria šių paskyrų informacijai arba jas patvirtina.

Paslaugos prieinamumas

Spaudos ir informacijos skyrius atnaujina ir tikrina jo tvarkomas Twitter paskyras darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio.

Teisingumo Teismas neatsako už galimus Twitter paslaugos teikimo sutrikimus.