Ingrida Labucka
Ingrida Labucka

Sündinud 1963; Läti ülikooli õigusteaduste diplom (1986); siseministeeriumi Kirovi rajooni ja Riia linna inspektor (1986-1989); Riia esimese astme kohtu kohtunik (1990-1994); advokaat (1994-1998 ja juuli 1999-mai 2000); justiitsminister (november 1998-juuli 1999 ja mai 2000-oktoober 2002); Haagi rahvusvahelise vahekohtu liige (2001-2004); parlamendiliige (2002-2004); Üldkohtu kohtunik alates 12. maist 2004.