Language of document :

2013 m. rugsėjo 16 d. Tarnautojų teismo (antroji kolegija) sprendimas byloje Wurster prieš EIGE

(Byla F-20/12 ir F-43/12)1

(Viešoji tarnyba – EIGE personalas – Laikinasis tarnautojas– EIGE tarnautojų, iš naujo paskirtų į vidurinės grandies vadovų darbo vietą, sugebėjimų vadovauti įvertinimo procedūra– Teisė būti išklausytam – Įstatymo taikymo apimtis – Nagrinėjimas savo iniciatyva – Motyvų, kuriuos teismas nagrinėjo savo iniciatyva, pakeitimas)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovė: Barbara Wurster (Vilnius, Lietuva), atstovaujama iš pradžių advokatų T. Bontinck ir S. Woog, po to – advokatų T. Bontinck ir S. Greco

Atsakovas: Europos lyčių lygybės institutas (EIGE), atstovaujamas advokato M. Velardo

Dalykas

Pirma, prašymas panaikinti atsakovės sprendimą paskirti ieškovę iš už užduočių vykdymą atsakingo vadovo pareigų į grupės vadovo pareigas, kurias atliekant nereikalingi valdymo gebėjimai. Antra, prašymas panaikinti EIGE direktorės sprendimą atmesti ieškovės prašymą paskirti valdymo išmoką už laikotarpį nuo 2011 m. birželio 1 d. iki rugsėjo 30 d. Sprendimo rezoliucinė dalisPanaikinti 2011 m. rugsėjo 8 d. Europos lyčių lygybės instituto direktorės sprendimą paskirti B. Wurster į išteklių ir dokumentacijos centro grupės vadovės pareigas. Atmesti likusią ieškinio dalį.Europos lyčių lygybės institutas padengia savo ir B. Wurster bylinėjimosi išlaidas.