Language of document :

2013 m. balandžio 26 d. pareikštas ieškinys byloje ZZ prieš Komisiją

(Byla F-37/13)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: ZZ, atstovaujamas advokatų S. Rodrigues ir A. Blot

Atsakovė: Europos Komisija

Ginčo dalykas bei aprašymas

OLAF sprendimo atmesti ieškovo prašymą pratęsti sutartį panaikinimas, po to, kai šis sprendimas panaikintas Tarnautojų teismo sprendimu, ir prašymas atlyginti nuostolius, tariamai patirtus dėl turtinės ir neturtinės žalos.

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti 2012 m. rugpjūčio 8 d. Paskyrimų tarnybos sprendimą atmesti ieškovo prašymą pratęsti sutartį.

Tiek, kiek reikia, panaikinti 2010 m. rugpjūčio 12 d. implicitinį sprendimą atmesti ieškovo prašymą pratęsti sutartį, jeigu klausimas dėl jo panaikinimo kilo nagrinėjant apeliacinę bylą Sąjungos Bendrajame Teisme.

Tiek, kiek reikia, panaikinti 2013 m. sausio 17 d. Paskyrimų tarnybos sprendimą atmesti ieškovo 2012 m. rugsėjo 21 d. pateiktą skundą.

Priteisti ieškovui - dėl patirtos turtinės žalos - sumą, atitinkančią skirtumą tarp atlyginimo, kurį jis būtų gavęs, jei jo sutartininko OLAF sutartis būtų buvusi pratęsta ketveriems metams, ir atlyginimo, kurį jis gauna nuo 2011 m. gegužės 1 d. (atsižvelgiant į jo pensines teisės ir normalią karjeros raidą).

Atlyginti ieškovo turtinę žalą, patirtą dėl to, kad jis neteko galimybės gauti neterminuotą sutartį, kuri laikinai ex aequo et bono įvertinta 250 000 eurų.

Priteisti ieškovui sumą, ex aequo et bono laikinai įvertiną 10 000 eurų už patirtą turtinę žalą.

Priteisti iš Komisijos visas bylinėjimosi išlaidas.