Language of document :

2010 m. spalio 8 d. pareikštas ieškinys byloje AM prieš Parlamentą

(Byla F-100/10)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: AM (Malaga, Ispanija), atstovaujamas advokatų L. Lévi ir C. Bernard-Glanz

Atsakovas: Europos Parlamentas

Ginčo dalykas bei aprašymas

Prašymas panaikinti sprendimą, kuriuo atsisakoma ieškovo insultą pripažinti nelaimingu atsitikimu Pareigūnų tarnybos nuostatų 73 straipsnio ir Bendrosios sveikatos draudimo sistemos taisyklių 2 straipsnio prasme.

Ieškovo reikalavimai

Panaikinti 2009 m. lapkričio 12 d. Paskyrimų tarnybos sprendimą, kuriuo atsisakoma ieškovo insultą pripažinti nelaimingu atsitikimu Pareigūnų tarnybos nuostatų 73 straipsnio ir Bendrosios sveikatos draudimo sistemos taisyklių 2 straipsnio prasme, ir, prireikus, Paskyrimų tarnybos sprendimą atmesti skundą.

Atitinkamai, nurodyti naujai medicininei komisijai dar kartą išnagrinėti ieškovo pagal Pareigūnų tarnybos nuostatų 73 straipsnį pateiktą prašymą.

Priteisti iš atsakovo žalos atlyginimą, laikant, kad ex aequo et bono tai yra 50 000 eurų neturtinė žala, patirta dėl ginčijamų sprendimų.

Priteisti iš atsakovo žalos atlyginimą, preliminariai laikant, kad ex aequo et bono tai yra 25 000 eurų turtinė žala, patirta dėl ginčijamų sprendimų.

Priteisti iš atsakovo 12 % dydžio pavėluoto mokėjimo palūkanas nuo sumos, kuri turi būti sumokėta pagal Pareigūnų tarnybos nuostatų 73 straipsnį, už laikotarpį kuris prasideda vėliausiai 2007 m. kovo 15 d. iki visos sumos sumokėjimo.

Priteisti iš Europos Parlamento bylinėjimosi išlaidas.

____________