Language of document :

2009 m. gruodžio 17 d. pareikštas ieškinys byloje Bennett ir kt. prieš VRDT

(Byla F-102/09)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovai: Kelly-Marie Bennett (Mutxamel, Ispanija) ir kiti, atstovaujami advokato L. Levi

Atsakovė: Vidaus rinkos derinimo tarnyba

Ginčo dalykas bei aprašymas

Pirma, sprendimų nutraukti sutartis su ieškovais pagal sutarties nutraukimo, susijusio su bendrojo konkurso pramoninės nuosavybės specializacijoje laimėjimu, sąlygą panaikinimas. Antra, ieškovų patirtos neturtinės žalos atlyginimas.

Ieškovų reikalavimai

Panaikinti 2009 m. kovo 12 d. sprendimus nutraukti sutartis su ieškovais.

Esant reikalui, panaikinti 2009 m. spalio 9 d. Sprendimą, kuris buvo perduotas tą pačią dieną ir kuriuo buvo atmesti 2009 m. birželio 12 d. pateikti ieškovų skundai.

Dėl šios priežasties priteisti iš atsakovės i) nuostolius, kuriuos ieškovai patyrė laikotarpiu nuo jų sutarčių nutraukimo įsigaliojimo iki jų priėmimo atgal panaikinus priimtus sprendimus, ir ii) atstatyti kiekvieno ieškovo karjeros lygį, kuris buvo neteisėtai sustabdytas sprendimais nutraukti jų sutartis. Tuo atveju, jeigu ieškovų priėmimas atgal keltų didelių praktinių problemų arba pernelyg apsunkintų trečiųjų asmenų padėtį, priteisti iš atsakovės piniginę kompensaciją, atitinkančią neteisėtą ieškovų sutarčių nutraukimą. Apskaičiuojant tokią kompensaciją visų pirma turės būti atsižvelgta ne tik į praeityje negautą atlygį, bet ir į didelę tikimybę ieškovams pasilikti VRDT tarnyboje iki pensinio amžiaus pagal visiškai neterminuotą sutartį ir kilti karjeros laiptais.

Alternatyviai, panaikinti sprendimus nutraukti sutartis su ieškovais, nes nebuvo nustatytas perspėjimo terminas, atsižvelgiant į visus metus, kuriuos kiekvienas ieškovas išdirbo VRDT.

Priteisti iš atsakovės atlyginti patirtą turtinę ir neturtinę žalą, kuri ex aequo et bono yra 85 000 eurų kiekvienam ieškovui.

Priteisti iš Vidaus rinkos derinimo tarnybos bylinėjimosi išlaidas.

____________