Language of document :

2006 m. gruodžio 11 d. pareikštas ieškinys byloje Kurrer prieš Komisiją

(Byla F-139/06)

Proceso kalba: prancūzų

Šalys

Ieškovas: Christian Kurrer (Watermael-Boitsfort, Belgija), atstovaujamas advokatų S. Orlandi, A. Coolen, J.-N. Louis ir E. Marchal

Atsakovė: Europos Bendrijų Komisija

Ieškovės reikalavimai

Panaikinti Komisijos sprendimą nuo 2006 m. balandžio 1 d. paskirti ieškovą atlikti bandomąjį laikotarpį tiek, kiek šiuo sprendimu nustatomas jo lygis ir pakopa A*6/2 bei neišsaugomi jo sukaupti taškai dirbant "Tyrimų" laikinuoju tarnautoju.

Priteisti iš atsakovės bylinėjimosi išlaidas.

Ieškinio pagrindai ir pagrindiniai argumentai

2004 m. sausio 16 d. ieškovas pradėjo dirbti Komisijos A7 lygio "Tyrimų" laikinuoju tarnautoju. Laimėjęs atvirą konkursą COM/A/3/02, kuris buvo paskelbtas 2002 m. liepos 25 d. ir kuris buvo skirtas sudaryti A7/A6 karjeros administratorių rezervinį sąrašą, jis buvo paskirtas A*6 lygio pareigūnu, atliekančiu bandomąjį laikotarpį.

Atsižvelgdamas į tai, kad Komisija įsipareigojo taikyti galimo sprendimo panaikinimo nagrinėjamose bylose dėl Pareigūnų tarnybos nuostatų XIII priedo 12 straipsnio pasekmes, ieškovas tik nurodo vienodo požiūrio ir nediskriminavimo principų pažeidimus, kiek tai susiję su jo buvusiais kolegomis, "Tyrimų" laikinaisiais tarnautojais, kurie laimėję vidaus konkursus ir paskyrus juos į nuolatines pareigas, išsaugojo savo lygį bei sukauptus taškus.

Be to, ieškovas teigia, kad Pareigūnų tarnybos nuostatų XIII priedo 5 straipsnio 4 dalis yra neteisėta, nes ji pažeidžia pirma nurodytąjį ir proporcingumo principą.

____________